• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. decembra 2017 
@anibas krásna
@lydik je krásnučká
19. júl 2013 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laumi krásne. tí futbalisti sú úžasní waw
@adka_praha krásna torta
19. júl 2013 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka krásna
19. júl 2013 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 kde je tá Vaša torta?
19. júl 2013 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo :slight_smile:)tak uz som z toho nakoniec urobila plnku:slight_smile:)a dala som tri coko a jednu slahacku a aku bielu coko pouzivas?
19. júl 2013 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 aky orech? nejak som mimo :confused: :sweat_smile:
19. júl 2013 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1
@anibas
@jakelina dakujem za radu
19. júl 2013 o 21:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas prosím ta ako robis závoj ,co mas aj na tej bielo fialovej?
19. júl 2013 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka_praha lebo je to krajšie... a maju pravdu, ked je jedna foto ako vela po kope :slight_smile: :wink:
19. júl 2013 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pridavam moje coko stale na nich nieco domrvxm ale ja som vytrvala budem ich robit dovtedy pokal nebudu tip top:slight_smile:alebo ako tie co sem hadzete vy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ta je len taka ze nam ku kave :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. júl 2013 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jee a foto:slight_smile:
19. júl 2013 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@katkas1 kopírujem od @lamps ..... tu je recept: 1 mascarpone, 2 biely jogurt, 2 šľahačková smotana, 2 stužovač, 2 vanil. cukor a pr. cukor podľa chuti. Vyšľahať šľahačky + stužovače, zvlášť vyšľahať ostatné suroviny, nakoniec vmiešať do vyšľahanej šľahačky....
19. júl 2013 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pohlad na kvietocky
19. júl 2013 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
toto je foto z netu, prosím vás, jak byste dělaly toho lva?
19. júl 2013 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@reruna ja by som isla podla tohot obrazka a len tak vyrezavala nozikom plastelinu,alebo by som si ho vytlacila na a4a nejako prekreslila tu akoze hrivu na hmotu a pak obrezala neviem ci som to dobre vysvetlila :grinning: :grinning:
19. júl 2013 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina fakt sa ti tá torta podarila, veľmi sa mi páči :wink:
19. júl 2013 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@akapulko spíš zkusím vytisknout, od oka bych to asi nedala, mám čokoládovou hmotu, tak to asi zkusím vyřezat z ní, jestli mě teda nenapadne ještě něco jiného, co bych mohla udělat pro mm na 40, on je lev znamením, tak tento se mi moc líbí
19. júl 2013 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kočky ja som segre piekla tortu na rozlúčku do práce a som ju totál domrvila, že som ju ani
neodfotila :grinning: :grinning: :grinning: segra to zobrala v pohode, lebo v den ked som ju mala robiť, tak sme sedeli na dvore
a oslavovali a potom som spala len tri hodiny a ráno som ju rýchlo potiahla a ozdobila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zajtra fičíme na dovolenku, tak už mám cestovnú horúčku, po troch rokoch ideme konečne dovolenkovať :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. júl 2013 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pipka ved tá torta, čo ste dávali z internetu ten Chip a dale.
19. júl 2013 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna pekna torta tak nech sa podari:slight_smile:mna fakt nic inemomentalne nenapada :unamused:
19. júl 2013 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako STAV-torta sa naplena chladi sedim tu od 20-tej a absoluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuutne sa mi ju nechce zdobit :grinning: :grinning: a rano si po nu maju prist :grinning: som zvedava ake foto tu zajtra dam :grinning: :grinning: :grinning: asi len omastenu maslom :grinning: :grinning:
19. júl 2013 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry vecer,mam velky problem a neviem si poradit - peciem na zajtra tortu pre syna,idem ju potahovat. Kupila som si k2,zafarbila gelovkou na cerveno,uz som ju asi 4-5 x valkala,ale stale sa mi strasne trha,nijako ju neviem dostat na tortu. Uz som s nou par krat robila a nikdy nebola takato trhava,makka,neviete mi poradit,co sa s tym da robit?musim to dnes dokoncit a som v koncoch :( dakujem za kazdu radu
19. júl 2013 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenja01 mne to robila cierna :frowning2: skus natierat ruky cerou a miesit, miesit... a mozno pridaj este par roztopenych cukrikov ak mas
19. júl 2013 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag dakujem,len cukriky nemam :(
19. júl 2013 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 jaaaa? :confused: si nepamatam...si si ma asi s niekym pomylila :wink:
a nevykaj nam tu prosim ta, si pripadam potom jak stara korcula :sweat_smile: :grinning: :grinning: a pritom ja taka mladica :grinning:
19. júl 2013 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@lenja01 K2 je v lete uplne nanic hmota :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: to sa straaasne topi :rolling_eyes:
mozno skus na solamyle rozvalkat a prenasat pomocou valceka :wink:
19. júl 2013 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...zadanie...ze folkswagen sharan a musi mat cierne kolesa :slight_smile:
19. júl 2013 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
jeden vychladený Kelt :slight_smile:
19. júl 2013 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@lenja01 naolejuj si ruky a miesit, miesit
19. júl 2013 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky moje zlateeeee, kto mate ulozeny postup na bager alebo traktor? :confused: ja som to mala, ale za svet to teraz nikde neviem naaaaajst :frowning2:

a este ...nemate tu niektora ulozene v inspirackach nejake pekne ale jednoduche muffinky s autickami, vlacikmi alebo akymikolvek dopravnymi prostriedkami? :confused: :wink:

Dakujeeeeeeem :dizzy_face:
19. júl 2013 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok