Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lussy23
19. júl 2013

@anibas krásna
@lydik je krásnučká

lussy23
19. júl 2013

@laumi krásne. tí futbalisti sú úžasní waw
@adka_praha krásna torta

lussy23
19. júl 2013

@pipka krásna

lussy23
19. júl 2013

@mamina1978 kde je tá Vaša torta?

akapulko
19. júl 2013

@mysiatkoo 🙂)tak uz som z toho nakoniec urobila plnku🙂)a dala som tri coko a jednu slahacku a aku bielu coko pouzivas?

pipka
19. júl 2013

@lussy23 aky orech? nejak som mimo 😕 😅

ludkas31
19. júl 2013

@dm1
@anibas
@jakelina dakujem za radu

viera6
19. júl 2013

@anibas prosím ta ako robis závoj ,co mas aj na tej bielo fialovej?

viera6
19. júl 2013

@adka_praha lebo je to krajšie... a maju pravdu, ked je jedna foto ako vela po kope 🙂 😉

akapulko
19. júl 2013

tak pridavam moje coko stale na nich nieco domrvxm ale ja som vytrvala budem ich robit dovtedy pokal nebudu tip top🙂alebo ako tie co sem hadzete vy 😀 😀 😀 😀 ta je len taka ze nam ku kave 😝

akapulko
19. júl 2013

jee a foto🙂

viera6
19. júl 2013

@katkas1 kopírujem od @lamps ..... tu je recept: 1 mascarpone, 2 biely jogurt, 2 šľahačková smotana, 2 stužovač, 2 vanil. cukor a pr. cukor podľa chuti. Vyšľahať šľahačky + stužovače, zvlášť vyšľahať ostatné suroviny, nakoniec vmiešať do vyšľahanej šľahačky....

akapulko
19. júl 2013

a pohlad na kvietocky

reruna
19. júl 2013

toto je foto z netu, prosím vás, jak byste dělaly toho lva?

akapulko
19. júl 2013

@reruna ja by som isla podla tohot obrazka a len tak vyrezavala nozikom plastelinu,alebo by som si ho vytlacila na a4a nejako prekreslila tu akoze hrivu na hmotu a pak obrezala neviem ci som to dobre vysvetlila 😀 😀

eliska22
19. júl 2013

@jakelina fakt sa ti tá torta podarila, veľmi sa mi páči 😉

reruna
19. júl 2013

@akapulko spíš zkusím vytisknout, od oka bych to asi nedala, mám čokoládovou hmotu, tak to asi zkusím vyřezat z ní, jestli mě teda nenapadne ještě něco jiného, co bych mohla udělat pro mm na 40, on je lev znamením, tak tento se mi moc líbí

eliska22
19. júl 2013

tak kočky ja som segre piekla tortu na rozlúčku do práce a som ju totál domrvila, že som ju ani
neodfotila 😀 😀 😀 segra to zobrala v pohode, lebo v den ked som ju mala robiť, tak sme sedeli na dvore
a oslavovali a potom som spala len tri hodiny a ráno som ju rýchlo potiahla a ozdobila 😝
zajtra fičíme na dovolenku, tak už mám cestovnú horúčku, po troch rokoch ideme konečne dovolenkovať 😵 😵 😵

lussy23
19. júl 2013

@pipka ved tá torta, čo ste dávali z internetu ten Chip a dale.

akapulko
19. júl 2013

@reruna pekna torta tak nech sa podari🙂mna fakt nic inemomentalne nenapada 😒

akapulko
19. júl 2013

ako STAV-torta sa naplena chladi sedim tu od 20-tej a absoluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuutne sa mi ju nechce zdobit 😀 😀 a rano si po nu maju prist 😀 som zvedava ake foto tu zajtra dam 😀 😀 😀 asi len omastenu maslom 😀 😀

lenja01
19. júl 2013

Dobry vecer,mam velky problem a neviem si poradit - peciem na zajtra tortu pre syna,idem ju potahovat. Kupila som si k2,zafarbila gelovkou na cerveno,uz som ju asi 4-5 x valkala,ale stale sa mi strasne trha,nijako ju neviem dostat na tortu. Uz som s nou par krat robila a nikdy nebola takato trhava,makka,neviete mi poradit,co sa s tym da robit?musim to dnes dokoncit a som v koncoch :( dakujem za kazdu radu

sikag
19. júl 2013

@lenja01 mne to robila cierna ☹ skus natierat ruky cerou a miesit, miesit... a mozno pridaj este par roztopenych cukrikov ak mas

lenja01
19. júl 2013

@sikag dakujem,len cukriky nemam :(

pipka
19. júl 2013

@lussy23 jaaaa? 😕 si nepamatam...si si ma asi s niekym pomylila 😉
a nevykaj nam tu prosim ta, si pripadam potom jak stara korcula 😅 😀 😀 a pritom ja taka mladica 😀

pipka
19. júl 2013

@lenja01 K2 je v lete uplne nanic hmota 😝 🙄 to sa straaasne topi 🙄
mozno skus na solamyle rozvalkat a prenasat pomocou valceka 😉

mojmacik
19. júl 2013

...zadanie...ze folkswagen sharan a musi mat cierne kolesa 🙂

zklimekova
19. júl 2013

jeden vychladený Kelt 🙂

aduskatt
19. júl 2013

@lenja01 naolejuj si ruky a miesit, miesit

pipka
19. júl 2013

babulky moje zlateeeee, kto mate ulozeny postup na bager alebo traktor? 😕 ja som to mala, ale za svet to teraz nikde neviem naaaaajst ☹

a este ...nemate tu niektora ulozene v inspirackach nejake pekne ale jednoduche muffinky s autickami, vlacikmi alebo akymikolvek dopravnymi prostriedkami? 😕 😉

Dakujeeeeeeem 😵