• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

18. októbra 2017 
@jakelina Majko, když jsi tady, ty nevíš prosím jak na tu mašličku...? Potřebuji to jít nějak uvázat, za chvíli to odevzdávám..../ta od pipky je na straně 5359 dole...aby bylo jasné, na co se ptám/...
20. júl 2013 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte prosííím veľmi prosím nájde sa tu nejaká mamička ktorá by mi vymodelovala Krtka a spol ? potrebujem do do bud. soboty .. až dnes nám oznámili , že tortu kt . sme mali mať nebude :angry: :angry: :angry: :angry: .. Veľmi pekne prosím , som už zúfalá :frowning2:
20. júl 2013 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin Som rada, ze tak chutil. A ohladne tej cokolady, prepac, ja som ti zabudla povedat, ze tam je sice poliat cokoladov, ale to je myslene len tak ciky - caky....... :grinning: Promin........ Ale tu cokoladu mozes aj vynechat. nadherne si ho ozdobila... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
Tu je foto mojho vcerajsieho, ja to mam len tak trosku poliate cokoskou ciky - caky bez vyzdoby . Ale detskam to staci , aj tak sa za tym len zaprasi :sweat_smile: .......
A okrem toho , viec co mam prave v rure ?????? Cukinovy kolac na dnesne poobedie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jaaaaaj, konecne posledna cukina spracovana..... dufam, ze dalsie nedozreju tak rychlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. júl 2013 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
@florentina je to aj v postupoch ,davala to tam @lamps skusim ti to pozriet
20. júl 2013 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@florentina Kati ano, je to vlastne z 3 kusov, najprv si odmeriam obvod torty a asi 2cm navyse, aby sa to prekryvalo, potom si odstrihnem kusok kratky, ktory ohnem ako maslicku, konce na spodok a cez to dam ten stred :wink: ja uz som to vymakala tak, ze na toto cele potrebujem len jeden spendlik a aj ten je schovany vlastne pod tym stredom :wink:
ale kludne sa da najprv prispendlit ten obvod, a na to dalsim spendlikom tu maslicku :wink:
niekto to pripina normalne zvrchu cez maslicku...napr. ak mas nejaky pekny ozdobny spendlik :wink:
20. júl 2013 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@raduska12 ved to nieje tazke ja som v sobotu robila,sice moji su neni perfektni ale daju sa http://www.lovelytutorials.com/forum/showthread.php?t=4168 tu mas postup
20. júl 2013 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raduska12 jaj ty nepecies vobec?tak sorry,ale skus
20. júl 2013 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina je preesne taky ako ma byt :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: sikulka :wink:
20. júl 2013 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka jasně, chápu, děkuji moc za rychlou odpověď...!
@lokalistin děkuji moc za odkaz...!

kočky jste zlaté, děkuji že vás mám :wink: ...mě se daří, právě jsem zničila strukturální folii na čoko a vyhodila dvě čoko do koše....moc se mi daří a nestíhám...jdu se do té čokolády utopit..... :sweat_smile: :grinning:
20. júl 2013 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
toto neni moja torta, ja som modelovala len postavicky a kvetinky som jej vytlacila,piekla a potiahla zenska, ktora nikdy ani len babovku nepiekla, behala k pc a cez fb sa radila s mojou sestrou, sestra vypisovala mne,potom jej a toto z toho vzniklo , podla mna super @raduska12
20. júl 2013 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (22)
@lokalistin ja nemám doma ani žiadne pomôcky na vymodelovanie :-/ preto žiadam takto , a vy keby ste mali čas nespravili by ste mi ich ? a nepredali ? ked ste nedávno robili :sweat_smile: :slight_smile:
20. júl 2013 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin toto toto to je to presne čo hľadáááám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. júl 2013 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moja posledna a koonecne vikend :sunglasses:
20. júl 2013 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
florentina @na té první fotce jsem fotila pod osvětlením na lince. Jinak je hnědý, ale fotka skresluje.
20. júl 2013 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@florentina holky už poradily, já jsem byla venku
20. júl 2013 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@raduska12 no ja zial nezijem na slovensku inak by nebol problem
20. júl 2013 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina prišla som len teraz kuk sem lebo varím marhuľový džem :slight_smile:
20. júl 2013 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 Holky neštvite ma s tym kolačom :angry: :angry: :angry: :angry: dali ste recept nan do dvojky?????? :grinning: :grinning: :grinning:
20. júl 2013 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Moja druhaaa..na prvý rok pre mojich surodencov :slight_smile:
konecne zvladla som tto ....ale este tam nie je jednicka :slight_smile: no dufam ze sa potesia :slight_smile:
20. júl 2013 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
dievcata prosim nemate nejake inspiracky na tortusu s kavou cigou alebo krizovkami konc nic som nevygooglila..dakujem
20. júl 2013 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela prave som ti ho dala do dvojky..... :wink:
20. júl 2013 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@simasa nadhera velmi jemne a s foto aj osobne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: s dovolenim ukladam na inspiraciu
@ajka82 tie bubny su perfektne a ako na ne cumim aj dokonale a rozhodne im nic nechyba :dizzy_face:
@lawli vsetky pekne :wink:
20. júl 2013 o 18:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. júl 2013 o 18:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin jooooj tak to je škoda :frowning2: hádam niekoho zohnám :pensive:
20. júl 2013 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina alvin je hnedy ale inak super, aj moje baby spoznali :wink:
20. júl 2013 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka krásna tortička tá krstinová :slight_smile:
mne stále povedia, že to je jedno akú ... pošlem im zo 5 inšpirácii, medzi nimi aj krásne farebné a samozrejme, že stále si vyberú len bielo modrú/ružovú ... :confounded: asi budem musieť mať ďalšie dieťa aby som spravila veselú krstinovú tortu :grinning:
20. júl 2013 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@rapunzel1 krasna praca, ako si nakoniec spravila to veko na krabicu?
20. júl 2013 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 no veru Kati, ine ti uz nezostane :grinning: :grinning: :grinning:
ja som sa velmi potesila, ze tam chceli aj tu zelenkavu, to je ovela krajsie, to tak oziví :wink:

inak mne sa pacia aj take uplne farebne, ani modra ani ruzova na nich nemusi byt :wink: take netradicne :wink: a najkrajsie v takych veselych pastelovych farbach :wink:
20. júl 2013 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko kocky pridavam tu svoju uctovnicku pacila sa tak som bola rada
20. júl 2013 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok