• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@levandulka3 sorry,dufam,ze je ok,ze som sem ten link vopchala
20. júl 2013 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin jasné ja ju mám z T-Fornaxu a je lacnejšia stojí 14 €
21. júl 2013 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@levandulka3 no pekny rozdiel ja som napisala do googla po slovensky a nic nenaslo a potom po nemecky a nslo tak som dala ten link
21. júl 2013 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag ďakujem... nakoniec som to vymyslela ako šikmú tortu, lebo urobiť veko 40*40 sa mi nezdalo reálne, aby sa neprelomilo, tak je to všetko torta, zošikma ukladaná a boky potiahnuté pásom hmoty a vrch ako veko krabice zase potiahnuté inou ... zákazníčka bola nadšená, tak som spokojná aj ja :slight_smile:
21. júl 2013 o 00:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@levandulka3 tá slnečnicová je kráááásna :wink: :wink:
21. júl 2013 o 01:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata tot moje posledne preddovolenkove,
boze uz vcera vecer som pozerala film a nerozmyslala nad tortickami, neveriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :grinning:
21. júl 2013 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (56)
ahojte, pridavam tohtotyzdnove...syn mal narodeniny tak samozrejme vymyslel auto, aby som to nahodou nemala lahke :sweat_smile: ale nemala som to srdce povedat ze nie ked vidi ze cudzim spravim tak preco jemu nie...zralok bol na zelanie pre dietatko ktore tam chcelo vela krvi, dakujem @jakelina za tip, cervena gelovka bola uplne najlepsia :slight_smile: ostatne su take klasicke, buduci tyzden mam len dve (snad nic nepribudne) surne mi treba upratat, kvoli tortam mam tak zanedbanu domacnost ze az :zipper_mouth:
21. júl 2013 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (61)
Dievčatá sladké,ako na krivú tortu ? mame nejaký osvedčený postup ? :slight_smile:
21. júl 2013 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, dlhšie som tu nebola, tri týždne už pracujem a popri tom nemám čas na pečenie, ale na jednu tortičku ma ukecali, tak som vyskúšala novú krajku, robí sa mi s ňou lepšie ako s magic decor krajkou, ale je dosť vysoká
21. júl 2013 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (56)
@pipka dakujem,uz som zistila.s tym valcekom a solamylom to robim bezne,ale teraz to neslo. Dala som to do mraznicky na chvilu a potom to ako-tak slo. Ale v lete uz tortu nerobim
21. júl 2013 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
Ahojte píšem ešte raz , ak to náhodou niekto prehliadol :wink: zháňam na túto sobotu čo príde 27,7. postavičky z krtka , prosím kto by bol ochotný vyrobiť mi ich a poslať poštou ? alebo poprípadne blízke okolie by som po ne zabehla . Pravdaže nie zadarmo :slight_smile:
21. júl 2013 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 krása a jak se ti líbí v práci??
21. júl 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 úplně úžasné všechny
21. júl 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@raduska12 len co je to blizke okolie? nemas v pase bydlisko:slight_smile:
21. júl 2013 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt Bánovce , ale myslím , že poslať poštou ako krehký tovar by sa to dalo :wink:
21. júl 2013 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raduska12 myslis, ze posta berie ohlad na to, ze tam je nalepka krehke?:slight_smile:)
21. júl 2013 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt myslím , že áno :slight_smile: či ? !
21. júl 2013 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raduska12 som presvedcena, ze nie:slight_smile: alebo potom az tak, ze sa toho ani nechytaju a zasielku radsej stratia. :slight_smile: nemam s postou dobre skusenosti. Je mozne, ze nie vsetci, ale uz u kuriera mi bolo oznamene, ze to ide cez 10 ludi a treba sa ponahlat:slight_smile: tak myslim, ze posta na tom lepsie nebude:slight_smile: ale mozno sa mylim
21. júl 2013 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin dik ale uz to nejde opravit to vies ked mi mala pol klavesnice potrahala tazko sa pise :slight_smile:
21. júl 2013 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt no já posílala perníčky poštou jako křehké až do Vodňan, což je přes půl republiky a došly v pořádku, až jsem se divila :wink:
21. júl 2013 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee ženuškyy :slight_smile: dlho dlho som sa sem nedostala a ničím som neprispela, tak pridávam aspoň zopár, tak prepáčte tú tapetku :grinning: niektoré sú nekvalitne cvak len mobilom, omylom som z foťáku vymazala všetky predminulovíkendové tortušky :frowning2:((
21. júl 2013 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (66)
@vecernicci ja som dala na krabicu nalepku krehke, neklopit a ked som to podavala, tak sa len zasmial, ze ci si myslim, ze ked to ide cez 10 ludi a kamionov, niekto to bude brat vazne:frowning2:
21. júl 2013 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@raduska12 hele, myslíš, že bys to fakt nezvládla? tady je fakt supr jednoduchý postup :wink: http://www.lovelytutorials.com/forum/showthread.php?t=4168
21. júl 2013 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g zase krása všechny, nechápu kdy to stíháš. Máš fotky i na FB?
21. júl 2013 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holciny pridavam aj ja , take nezazivne ,ale ta poterovska to vam ti bol taky krasne relax šup , šup, take by som robila aj kazdy den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. júl 2013 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (66)
@pristela moc hezké je máš :wink:
21. júl 2013 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holčiny nááádherne tortusky uuuplne vsetky !!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@maya30 to tienovaniena aute vypada uuuzasne , tak staro ošarpane , skvelý efekt, paraada, opäť všetky nádhernééé
@wera.g Werus tak isto ten buuuuuus , bombovééééééé , dalsia top krstinova s macíkmi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teda aj ostatne jasne :grinning:
21. júl 2013 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vecernicci veruže nie preto zháňam tu :wink:
21. júl 2013 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
veľmi pekne ďakujem :wink:) tieto sú za 2 či 3 týždne, ale nepridala som sem všetky, bolo ich viac, ale už ani nestíham všetky fotiť a nechcela som tu spraviť mega tapetu :grinning: a kedy to stíham? nooo... ako inak.. na úkor spánku.. @jakelina
21. júl 2013 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok