• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

24. septembra 2017 
Ďakujeeeem moooc Žanet :wink:) tie tvoje sú peckové, ukladám ako inšpiráciu, nevadíí? :sweat_smile: @pristela
21. júl 2013 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridam aj ja svoju poslednu tohtotyzdnovu a idem to dospat,kym deti spia :pensive:
21. júl 2013 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (65)
Moja prva 2D , radsej modelovat ako toto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ved som len 2 hodiny vyrezavala, asi to chce prax :grinning:
21. júl 2013 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (56)
@lamps dakujem velmi pekne :dizzy_face:
21. júl 2013 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babule prosím vás, nejakú tortu s trčiacim striptérom nemáte? nie pohlavné údy, len nejakého chlapa na torte, akože striptéra, k 18tke pre dievča nemáte? ˇDAKUJEEEEEm :wink:
21. júl 2013 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huráááá, mám hotovo a návštěvu tu, jdu víkendovat...všem krásný zbytek neděle....
21. júl 2013 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@wera.g prosim ta , ak sa z tychto vikendovych nieco da pouzit ako inspiracia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: kludne ber :grinning:
21. júl 2013 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ty si ale :grinning: veˇd sú nádhernééé :wink: ale môj drahý sa už smeje, keˇd mu ukazujem nejaké torty, že či pristelka pridávala, lebo že z tých som vždy najviac unesená :grinning:DD
21. júl 2013 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievčence pridávam moje tohto týždňové , červené srdiečko a tortička s pipíkom to som sa inšpirovala na nete , ďakujem za inšpiráciu a 2 sú moje diela vlastnoručne vymyslené :D
21. júl 2013 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@mrka2 Nádherná tortička
21. júl 2013 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@wera.g Nádherné tortičky všetky
21. júl 2013 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby. Pridavam poslednu, z ktorej mam zatial najlepsi pocit, hoc nie je nijak specialne nadherna... ale, vydrazila si ju jedna baba, ktora sa zapojila do aukcie na tortu a cely vytazok siel jednemu xalaniskovi, ktory bojuje s celkovym oxrnutim. Snad bude aj xutit malemu oslavencovi :slight_smile:
21. júl 2013 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (68)
@mysiatkoo je krásná a určitě ještě udělala i radost někomu kdo to potřebuje. :wink:
21. júl 2013 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina dakujem moc, v to pevne verim :wink: ... a na teba som intenzivne myslela v noci, ked sa mi prvy vyrezany mario cely rozpadol pri prenasani na tortu a musela som ho vyrezavat znova.... pri tvojix dokonalyx 2D obrazkox mas taaaak nedocenenu sikovnost :wink: radsej modelovat ako toto....... ale mala prezit cestu 200km, tak som neriskovala s postavickou radsej.
21. júl 2013 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela dakujem :slight_smile: ked som ho potiahla bolo strasne fadne, tak som ho namalovala...len keby to nefarbilo aj pri jedeni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. júl 2013 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela prosim ta ako a z coho si robila tie okuliare, mas v nich aj drotik ? Akoze nemaju chybu, viem ako som sa vzdy pri nich dotrapila ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. júl 2013 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo nadherny Mario, tvoje torticky su take originalne ze si presne pamatam ktore su tvoje :wink: a to ze ake su rovne ani nehovorim, kebyze nevidim tak poviem ze to neni mozne :slight_smile:
21. júl 2013 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vecernicci prosím ťa,ja som si klikla na tú stránku a tam mi zobrazilo iba ich logo a nič...nie je to nejako zablokované???alebo sa tam treba nejako prihlásiť???
21. júl 2013 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 okulky sli lahucko a rychlo , bez drotikov, som si urobila najskor dva krúžky, aj dve stráničky , nechala vytvrdnut , a pak len ulozila na tortu a dorobila cerstvou hmotou tie spoje v strede a na bokoch
21. júl 2013 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
#5 oslavenec bol spokojny, to je najvaaac. Predch.ani nebudem davat...16rocna sesternica mi na tortu co som zlepila ani neviem akym zazrakom, kedze som u rodicov robila a nemala som ziadne veci so sebou, tak z cukru s bielkom a z cukrikov potah... ze ved je to len torta, znudenym pubertalnym hlasom- ked jej mamina nadsene hykala ze wau, pozri ake krasne, pozri.... Tak ma to znechutilo, ze ju sem ani nedam :rolling_eyes: Zato tento oslavenec bol nadseny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. júl 2013 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
Holčičky, tak moje víkendovky.
1. Geocaching - měla jsem dáno co vše tam musím dát, takový trochu zmatek, ale líbilo se, tak jsem ráda.
2. Pařez - zadání bylo na dvojoslavu otec, dcera, on myslivec...zbytek byl na mě.
3. To byl ten čokoládový průšvih /slušně řečeno/....vůbec se mi nedařilo, ale nějak jsem to uplácala...byla jsem i na oslavě kde se to krájelo a měl obrovský úspěch co se chuti týče, tak nakonec to prošlo...ta čokoláda má to kouzlo, že i když je to takto dopatlané, tak na to měl každý chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. no a poslední dortík sem nepřidám :grinning: , neb se mi nelíbí, neb jsem ho odflákla, ale zase jsem trhla rekord v rychlosti, měla jsem hotovo za 3 a půl hodiny včetně pečení, chladnutí korpusu, tuhnutí v lednici...naštěstí to byla jen pozornost pro návštěvu, tak ty zajímala hlavně chuť...
21. júl 2013 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (63)
babulky tortickarky dakujem Vam velmi pekne za pacitka moc si to vazim uz sa tesim ked k Vam zas budem prispievat castejsie
21. júl 2013 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: nadherne torty ste popridavali,strasne rada chodim na tuto stranku :slight_smile:
Chcela by som Vas opat poprosit o pomoc. Nejaky postup na buldozer nemate? Ma to byt buldozer z Boba stavitela,pre mna uplna hruza,lebo som este nic nemodelovala poriadne,ale velmi chcem skusit ci mi to pojde,tak prosim poradte ako na to. Dakujem moc :grinning:
21. júl 2013 o 20:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky.. pridam vam sem moje tohtotyzdnovky a idem vas docitat..
21. júl 2013 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (66)
Krásne tortičky ste zase popridávali,nádhera.
21. júl 2013 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenie123 hezké dorty, vždy mě překvapí, když někdo chce ty tučňáky v létě :grinning: :grinning: :grinning:
21. júl 2013 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pipka Ja neviem. proste tu bola torta Chip a Dale a akože ťahali taký orech. niekto ju tu dal. toto je ona. Zaujima ma, ako drží ten orech
@zklimekova
@mojmacik
baby krásne tortičky
21. júl 2013 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
21. júl 2013 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pristela
@wera.g
@lenja01
@mariann2
@maya30
@zuul

krásne tortičky baby
21. júl 2013 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
21. júl 2013 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok