• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. januára 2017 
@kvietocek7 praveze nebolo, ja som to zmiesala a mala som pocit, ze to cesto je taky....kyprejsie.asi ta krupica tam urobila to, ze tie castice neboli na sebe tak natlacene ako pri hladkej muke a tak tam bolo viac vzduchu, alebo co:slight_smile: kazdopadne viem, ze som na to nezanevrela a som z fachu chemickeho, nie cukrarskeho:slight_smile:
22. júl 2013 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietocek7 presne, dosli suroviny, vonku hnusne pocasie, ze by psa nevyhnal, tak otvoris skrinu a prudko improvizujes:slight_smile: a tak sa stane, ze najdes krupicu a hladku muku, no kto by siel von pre polohrubu, ze?:slight_smile:)
22. júl 2013 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietocek7 pre tieto pripady mam ja dvojake recepty na korpusy kazdy s inou mukou :sweat_smile:
22. júl 2013 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt no ved presne ako pises...., no a citam ze s tymi casticami - vzajomnym zoskupenim hovori o tvojom chemickom vzdelani a vidis ako dobre, ze jedno do druheho zapada. Aj chemia aj pecenie :wink: Ja som si aj myslela,ze pecenie je len tvoja zaluba nie povolanie :wink:
este raz dakujem :wink:
22. júl 2013 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kvietocek7 jj, pečenie je zaluba, ale nevenujem sa uz ani chemii profesne:slight_smile: aleje fakt, ze vela z nej aj z fyziky cerpam:slight_smile:
22. júl 2013 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak to vazne?to je srada,ze google moje vyhodil :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: to potesi :grinning:
23. júl 2013 o 00:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak inac diky,ja som si to prave hodila do googla a mne moje neukazalo :grinning: :grinning: :grinning: no neva
23. júl 2013 o 01:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt Jeeeej, ďakujeeem, skúsim ešte pohľadať a ak nezoženiem tak si moja posledná šanca :grinning:
23. júl 2013 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
23. júl 2013 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
moje minulo týždňové
23. júl 2013 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
Holky, nevím už kam jinam napsat :wink: . Chci malému upíct dort k 1. narozeninám, normálně peču buchty, zákusky, cukroví, ale dort jsem nikdy nedělala. Mám představu jen kulatého, zkusit potáhnout hmotou a ozdobit něčím, co svedu....Nebyl by někdo ochotný mi "nejstupidneji" vysvětli, kde začít nebo, co pořídit, neumím vlastně ani žádný krém...moc děkuju nějaké dobré duši
23. júl 2013 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietocek7 já peču většinou z hladké mouky, tak nevím. Hrubou dávám jenom do nudlí a do knedlíků.
23. júl 2013 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tertery začni číst od první strany diskuse, tam jsou takové ty základy popsané. Najdi si videa na netu a nastuduj jak se to dělá podle nich. Všechny jsme to dělaly takhle, popisovat to krok po kroku to je na celou stranu.
23. júl 2013 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Díky já jen, že 5372 stránek nezvládnu :grinning:
23. júl 2013 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tertery nemusis citat všetych 5000 strán / i ked ja by som ich pomaly citala bo ked sa nieco zle nejakej holke stane tak sem vzdy napise , baby porozmyslaju a vzdy sa najde riesenie , ktore dokaze pomoct aj tebe ak by sa ti to stalo / no na prvych par stran sa dozvies vela na to aby si mohla zacat a aj videa su tam tusin na prvych strankach :wink: takze nieje nutnost citat to vsetko :wink:
23. júl 2013 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela děkuji moc :wink:
23. júl 2013 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tertery celé číst nemusíš, jak psala pristelka, stačí pár stran.
23. júl 2013 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tertery torta je vlastne ako zákusok len má iný tvar :slight_smile: aj doma mamka robí do tort plnky z obľúbených zákuskov. Je tu aj druhá téma kde sú recepty, stačí si len vybrať, alebo tortu naplniť svojím overeným krémom.
Skús pozrieť aj www.tortyodmamy.sk alebo www.tortysnov.sk a tam sú tiež recepty a rady na začiatok, tam to možno skôr nájdeš. A keď budeš potrebovať konkrétnu radu tak sa opýtaš tu.
23. júl 2013 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak haha dikes
23. júl 2013 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka Janiiiii , si zlatuckaaaa, neboj za zenu si ta nezoberiem :grinning: ...... to by som predsa nemohla @pristela urobit.
Ale jedno prianie mam.......... spolocneeeee kafiiicko , ked pridem do BA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dievcata......................................................................................................................................................................................
Posledne co pisem na tuto temu sutaz !!!!!!! Velmi som chcela mm totiz dokazat, ze to medzi tych top 20 zvladnem, no nezvladla som.... :frowning2:
Ale dnes............ :slight_smile:
mi moj mm napisal na FB k fotke Kenwoodu..... to najkrajsie vyznanie , a dokaz, ze stoji konecne za mnou ........to je pre mna neskutocna vyhra...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Citujem ,, Deine Torten sind die besten und ich liebe meine kleine Tortenfee " :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
,, Tvoje torty su tie najlepsie a ja lubim moju malu tortovu vilu " :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Babulky, ste tu vsetky fakt velmi zlateeeeee,a vsetkym vam za velku podporu velmi dakujem, ale uz sa mi nechce o tejto primitivnej sutazi viac zaplnat tuto uzasnu marcipanovu stranku..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. júl 2013 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
@mamina1978 kasli na to i ked mna to tiez riadne rozculilo,mas uzasneho chlopa a krpcov a to je hlavne a mas naaasss :wink:
23. júl 2013 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lokalistin jeeeeej Zanetka, ty si na mna nezabudlaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ti su nadhernyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......
Ako si prisla na ten nazov lobster, to by ma v zivote nenapadlo, to su bomboveeee inspiracieeee.... :dizzy_face:
Dakujeeeeem krasne ..... :slight_smile:
Idem modelovat , normalne sa mi vratila chut , tesim sa na to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. júl 2013 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
23. júl 2013 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 kukala som jednu stranku a tam bol henten a bolo napisane lobster tak som to slahla do googla a mas to tu,neboj ja taka anglictinarka niesom,baby utekam do roboty dneska mame to Betriebsversammlung :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak dufam,ze budu dobre spravy
23. júl 2013 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lokalistin super slovo si nasla :slight_smile: , prajem vela stastia na firemnej schodzi , urcite bude vsetko ok .... :wink:
a pekny den ti prajem ..... :slight_smile:
23. júl 2013 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
23. júl 2013 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 tak to mas u mnaaaa, to mi ver !!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
23. júl 2013 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jedna mimoriadna na pondelok do škôlky pre princezničky a dvoch princov
23. júl 2013 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (61)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok