• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

21. januára 2017 
@pipka tesiiiim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. júl 2013 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@levandulka3 nadherna torticka aj muffinky, no a tie korunky uzasneeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. júl 2013 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@levandulka3 krása, to museli mít dětičky radost!
23. júl 2013 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj. Baby nemate nieco ulozene na vyrocie ale tvar srdce a na to jedle foto. Neviem ci tu fotku mam dat na tortu alebo spravit ako ram a dat to tam postojacky :grinning: :grinning: ja som na nete nic nenasla co by ma tak chytilo. DAKUJEEEEEm :slight_smile:
23. júl 2013 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak kočky cez víkend som robila tortičku pre svokru k narodeninám.Nedávala som ju tu ,lebo som ju riadne odflákla, kedže bola robená narýchlo. Ale chcela som toto,že robila som do nej parížsky krém ten s maslom. Vždy keď som ho robila tak som dala šlahačku s čoko na noc do chladničky.No teraz som vyskúšala čoko iba roztopiť v šľahačke nechať vychladnúť na izbovú teplotu. Maslo som si medzi tým vyšlahala s cukrom a potom prišlahala čokoládu. A nič sa mi nezgrclo :dizzy_face: :slight_smile: .Ja len ,že viackrát sa to tu rozoberalo,že sa zgrcol krém ,mne sa to tiež vždy stalo stále som to zachránila síce tým ,že som davala nad paru a bol ok,ale takto sa mi podaril hned.
23. júl 2013 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Chcem sa spýtať, bude mi stačiť 1,4 kg smartfex velvelt na okrúhlu tortu? Ďakujem.
23. júl 2013 o 14:27  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlastipa na aku velku?.ale teda pokial nejdes robit priemer 35 cm a 12 cm na vysku, tak by ti stacil malo
23. júl 2013 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt Mám 24cm priemer takže asi bude stačiť.Ďakujem pekne za radu.
23. júl 2013 o 14:36  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlastipa tak to Ti vystací na take torty aj dve:slight_smile:
23. júl 2013 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt Jéj ďakujem tak som rada :slight_smile:
23. júl 2013 o 14:40  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak pokiaľ robíš falošný parížak s maslom,tak sa to nemusí chladiť,ja ak na noc dám aj do chladu,tak vyberiem maslo,aj šľahačku a až počase,ak sa to rovnomerne ohreje,potom to dávam dokopy,tiež sa mi asi len raz zgrcol,ono je to od tej teploty surovín závislé... :slight_smile:
23. júl 2013 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@levandulka3 ahoj prosim ta, tie gulicky su jedle? kde sa daju kupit? ako sa to vola? dakujem:slight_smile:
23. júl 2013 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt dakovala za hmotu:slight_smile:
23. júl 2013 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@akapulko nemala za co:slight_smile:)
23. júl 2013 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 no vidíš to som nevedela,ja som vždy chladila a pokaždé sa zgrcol. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. júl 2013 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@levandulka3 nadherne aj muffinky, inak ja by som strasne rada nejaku dievcensku tortu.......... :grinning: po dovolenke
23. júl 2013 o 15:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Moje první tento týden, další mám až na sobotu. :wink: Měla jsem přesně nadiktované úplně všechno, tak jsem zvědavá na reakci, paní mi napsala snad dvacet zpráv a pořád něco měnila. Původně tam měly být ještě zapíchané balonky na drátku a botičky. Tak to už jsem jí vymluvila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. júl 2013 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@jakelina velmi pekne, pani moze byt spokojna.... :slight_smile:
23. júl 2013 o 15:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@levandulka3 ahoj, mozem sa opytat, ten vzor robis sama radielkom alebo cez tu podlozku? vdaka
23. júl 2013 o 16:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby nemate nahodou ulozenu nejaku vtipnu tortu pre zubára ? Gúglim, no nic ma neoslovilo, popritom som viackrat na nejaku narazila a nikdy neulozila a teraz by sa zisla...
23. júl 2013 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takto vyzerala po rozkrojeni :D bananova plnka a hore kokosova s dzemom :slight_smile: bola vybornaaa :slight_smile:
23. júl 2013 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@ludkas31 podložkou patchwork si to naznačím a potom radielkom obtiahnem
23. júl 2013 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cicamica1980 pravdaže jedlé, to je taká okrúhla sada Dr. Oetker v každom supermarkete kúpiš
23. júl 2013 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@levandulka3 krásne dielko, super
23. júl 2013 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciahromadkova mozes mojej hanke spravit ...nenahnevam sa :grinning: :grinning: :grinning:
23. júl 2013 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 ja mam tieto ulozene :wink:
a mala som niekde aj taku supernuu od lusilky, ale neviem ju nikde najst :angry: :frowning2:
23. júl 2013 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@maya30 aaa tu je :grinning: :wink: uz som ju nasla ...inšpi od lusilky :wink:
23. júl 2013 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@pipka jeeej :grinning: dakujem :slight_smile:
23. júl 2013 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Opat mam na Vas otazocku. Idu strasne tepla,uplne,ze najstrasnejsie a ja zrovna na sobotu robim tortu :( budem tam davat harmonikove klavesy a bojim sa,ze mi ta cierna bude pustat do bieleho potahu. Stalo sa Vam to uz? A ak ano,da sa tomu nejako zabranit?
A este prosba o tapetky na little pet shop,robili ste niektora? Ja neviem, ci zvladnem modelovanie tych mrnusov, ale chcem skusit,ved sa musim posuvat dalej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. júl 2013 o 19:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas když je horko tak nemusíš ničím lepit, jak je to lepkavé, tak se samo přilepí a nemělo by to zapouštět. Mně se to třeba nikdy nestalo. :wink:
23. júl 2013 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok