• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. októbra 2017 
@jakelina
@pipka
@lamps
tak dobrú noc dievčatá...a s tým žehlením ste ma pobavili....že by som to zajtra skúsila aj ja??? :grinning: :grinning: :grinning:
26. júl 2013 o 22:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pipka extra červenú a čiernú mám aj ja ,to môžem tvoje slova len potvrdiť ,tiež som maximálne spokojná....z wiltoniek mám listovú zelenú (leaf green) ,nebeskú modrú (sky blue) ,tmavoružovú ,hnedú a fialovú....okrem hnedej som spokojná so všetkými...od hnedej som čakala viac čokoládovú farbu...to bude asi lepšia ta extra....žltú a oranžovú používam praškovú z drogérky .... potom mámuž len bielu prachovú perleť a zlatú prachovú....
26. júl 2013 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaa dievčence, ako nám je veseloooooo, my sme skromné, stačí nám keď sa cez deň dobre narobíme a večer samé posedíme pri PC :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. júl 2013 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@timuss krásne sny
26. júl 2013 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka to je po dlouhé době, co je tolik komárů, jiné roky žádní a letos fakt hodně. :unamused:
26. júl 2013 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli no aj fialova wiltonka je bleeee, ta je hnusna :stuck_out_tongue_closed_eyes: ak nezmiesam z pink alebo rose, tak je to uplne o nicom :sweat_smile: :wink:
a tu hnedu nemaju extra ale sugarflair ma ze tmavohneda ..a ta je skutocne super, taka ako uplne horka cokoladka :wink:
26. júl 2013 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina to tie povodne :rolling_eyes:
u nas postriekali a odvtedy je klop klop pomerne klud :wink: ale aj tak mi Hanku nejaky svinuch stipol, ked bola u babky a az sa jej to zapalilo :frowning2: normalne sme boli u dokiny a az atb jej musela nasadit, lebo ze take infekcie teraz tie komare v sebe maju, ze hruuuuza :rolling_eyes:
26. júl 2013 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka chudě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. júl 2013 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina aale tak ona z kazdej choroby vytazi :sweat_smile: lebo musim ju kazdy vecer kupat v hypermangane a to sa jej paaaaci...lebo ze ona miluje ruzovu vodu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no nemiluj take dieta :dizzy_face: :grinning:
ale mala to fakt skarede az take akoby vredy na nozicke :frowning2: nastastie uz sa to hoji :wink:
26. júl 2013 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka no tak preto som nemohla najsť tu extra hnedú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ničto nepáli mi...nečudo ,od rána od pol 6-tej som pri tortách a zase mám budíček nastavený na pol 6-tu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale objednávku som spravila...teda dúfam ,že som nič nezabudla....prihodila som si ale žltú a oranžovú FOOD COLOURS ,potom dám info....inak čo sa fialovej týka ,tiež miešam pol na pol s rose inak je taká pohrebná :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...nič kočky idem do postele...dobrú...a vďaka za rady :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@jakelina :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. júl 2013 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina ale máš ich úplne čistunko potiahnuté, tak klobúk dolu :wink:
26. júl 2013 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lawli super, tak sa tesime na fotocky torticiek, oddychni si :wink: a podaj potom hlasenie o novych farbach :wink:
26. júl 2013 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps úžasné potešenie pre oči
26. júl 2013 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka traktor super
26. júl 2013 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka odkial mas hnedu extra? :confused: ja som sa pytala minule na dlhacoch a ze o nej necharovala este tetuska...tak som zas zobrala wiltonku hnedu :rolling_eyes:
zas som mala co pocitat, kym upracem nove korenicky :grinning: jooo a isetky, ja ani nie na komare, to by mi ani nevadilo, ja ich mam proti pavukom, lebo ked sme sa nastahovali, tak museli aspon 6x denne nejake veci lietat smerom na osemnohov a potom som ich vysavala :sweat_smile: teraz mam pokoj :dizzy_face: az na raz za mesiac nejakym zabludenym, ked nahodou necham dlhsie balkon otvoreny
26. júl 2013 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 z tortomanie :wink: ja uz len tam chodievam :wink: na dlhacoch su drahi..a ta teta neochotna... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :rolling_eyes:
26. júl 2013 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lawli mne tento tyzden dosli tie food colours fialova a hneda prave preto ze wilton nema tieto 2 farby moc podarene a tieto mi vychvalili ze su pekne syte...skusila som ich len narychlo a fialova vyzera podla mna takisto ako wiltonka :stuck_out_tongue_closed_eyes: a hneda je o nieco tmavsia ale ocividne jej budem musiet dat vela ak chcem zafarbit hmotu na syto...tak neviem, mozno este zmenim nazor, skusala som na kusku hmoty a nie som nijak unesena :unamused:
26. júl 2013 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pridávam dnešnú :slight_smile:
26. júl 2013 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
Ahojte baby, poprosim Vas o radu...ja som len zaciatocnik, chcem upiect mm tortu s logom manchaster united nerobili ste niektora? Ze ako ste to zrobili dost je tazke to logo...pozerala som na nete a niekto daval jedlu oplatku,obrazok je to dobre? Ja som este nerobila s oplaatkou a chcela by som to klasicka okruhla torta a na vrch marcipan a to logo...a ked bude oplatka tak ci ju mozem dat na marcipan a s cim ju tam prilepit a ako dlho vydrzi??? :sweat_smile:
Vdaka
26. júl 2013 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka zalezi od toho ktora tam je, ked tam je ta starsia tak nikedy si aj rozmyslim ci nieco chcem kupit, este tam byvala teraz poslednu dobu jedna a ta sa celkom fajn aj vyznala a som s nou dost aj pokecala ked som mala cas... no a ja ked potrebujem len jednu farbu, tak mi je jedno, cesta ma tiez nieco stoji a na dlhace prejdem aj pesi, vacsie nakupy tam nerobim, ak neratam jednu krajku ked som tam kupila :wink:
26. júl 2013 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivcak333 ja som manchester tortu robila prave s jedlou oplatkou a uplne v pohode :wink: nalepila som ju modecor gelom a aj chutovo je to ok :wink:
26. júl 2013 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 tak to je jasne, kvoli jednej farbe ..ale ja vacsinou uz idem pre smart a to uz rovno aj ine rarohy..a ked uz platim cez 50 tak to sa mi oplati, lebo na dlhacoch by som za niektore veci platila aj o 5 € viac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. júl 2013 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 ty si tuším nedávno písala,že si niekde objednávala jedlú oplatku..........možeš mi prosím povedať,kde to bolo a čo stál ten kurier?
juj treba mi včielku maju dokončiť a vobec s ami nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. júl 2013 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 z oblatkovo.sk ...kurier GLS bol 5,-eur, posta 1.tr 2,40 a 2.tr 2,10...vsetko na dobierku
26. júl 2013 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 fúha,no to sa mi jeden obrázok veru neoplatí kurierom,skor tú poštu............ďakujeeeeeem....... :slight_smile:
27. júl 2013 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 ..krasna torta....možem sa spytať ako robite ten fialkovy lem okolo torty??Dakuje za odpoved
27. júl 2013 o 00:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka čo to čííítam, v tortomanii majú hnedú extra? juchuchuuuuu :slight_smile:))))
27. júl 2013 o 01:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojky :slight_smile: Ako vidim mali ste tu veselo :confounded: :frowning2: :angry: ale uz je pokoj ved ste si fajnovo pokecali :grinning: co idu na dovolenku tak stastnu cestu a uzite si to tam , co maju doma oslavencov/kyne tak vsetko naj. :slight_smile: A zasa ste pridali krasne torty ako vzdy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Pridam moje rychlovky . AKurat ma stve kde su tie tri torty tak kazda ma inu farbu sice taku slabucku ale predsa a na fotke to nie je vidno :confounded: tak dokopy 4 boli dakovne torty ale ze maju byt uplne jednoduche a to je taka nuda :wink: :grinning:
27. júl 2013 o 01:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
tak konečne hotovo,keby som nebola sedela viac pri pc ako v kuchyni,mohla som dáááávno spať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :slight_smile:
27. júl 2013 o 02:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
No a konečne je hotová posledná a v pondelok ideme na chatu a budem konečne spať. Teda myslím :grinning: No mockrát ďakujem dievčatám že mi poradili čo s pretekajucím fondánom. Nakoniec som to musela vyriešiť tak že som dvierka odlepila doslova ako chrirurg pod nimi s pap. vreckovkou vyčistila do sucha natiahla nový kúsok fondánu na tu dierku (teda už po dlhom pretekaní riadnú dieru) a urobila o pol centimetra širšie dvierka a potom sa už len modlila aby to netieklo. A ako na potvoru pri druhej torte som robila sanqick tortu a spodný plát som zasa prešvihla tak som tiež riešila vytekanie ale chvála Bohu to nebol ažiadna katastrófa, nič sa nepretrhlo, len som dala dookola špagát a bolo.
Ozaj čo som pred nedávnom riešila to vyschnutie fixky tak som to vyriešila. Naliala som dnu trolinku vodky a po pár dňoch píše jak drak tak som rada lebo som zbytočne nevyhadzovala penky.
No tak sa majte , a pred všetkými klobúk dole aké krááááááásne ale skutočne krááááááááásne torty tu tvoríte
Konečne dobrú noc
27. júl 2013 o 02:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
27. júl 2013 o 02:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok