• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

11. decembra 2017 
@zuzzy12 na to je také ozdobná lišta na ozdobne okraje,tou sa to vykrojí
27. júl 2013 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 no nakoniec zaspal cosi pred deviatou nastastie. On totiz zaspava na prsniku, ale uz tyzden nie a zrovna sa k tomu vratilmked som mala robit tortusu. No a ja zas nerada nocujem pritomma hlavne mam pocit, ze zle vidim :stuck_out_tongue_closed_eyes: hned teraz som ju bola skontrolovat ci som nieco nepototo...
27. júl 2013 o 07:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka veruze ja a prave sa na Vas dobre bavim :grinning: :grinning: :grinning: ste super zeny, hlavne tie co mate styri deti a vsetko stihate, este aj torty, smekam pred Vami :slight_smile:
27. júl 2013 o 07:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Dobré ráno dievčence, pridávam sem moje 2 tortičky včerajšie , idem popozerať tie vaše krásne tortičky a trošku si oddýchnem cez tento víkend, aspon dúfam :D
27. júl 2013 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fotky som zabudla pridať , asi som prepracovaná :D
27. júl 2013 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@maya30 hmmm uvidím ,už je objednávka spravená ,tak s tým nič nenarobím ,ale hádam na žltej a oranžovej nejde nič pokaziť :grinning:
27. júl 2013 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobre ránečko ženušky ,ja mám na tento týždeň dotortované...mala som "krstinový víkend" :grinning: ...aj sa mi babätka snívali :sweat_smile:
27. júl 2013 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
ahojky. teda vy máte krásné výtvory.taky peču dorty ale jen pro domácí oslavy a krémové.s marcipánem si moc nerozumím.tady malá ukázka.chci se zeptat z čeho děláte tu černou barvu?
27. júl 2013 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
tak pridavam moju nocnu moru:(
27. júl 2013 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
kocky tam davam tento week...z dvoch boli nakoniec 4, ale moj muzik mi z prace dovliekol prenosnu klimu, tak to bolo o nieco lepsie :dizzy_face: este zajtra mam robit 2 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Oktavka bola na zelanie pre mladomanzelov, ja som taak zvedava ako to tie torty preziju, v kulturaku na dedine, bez klimy a v tomto hice :astonished: Chrup bol pre kamosku na žúrku zubarov, tak som im taky aj s povlakom spravila, nech je sranda :sweat_smile:
27. júl 2013 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (59)
Ahojte,možno to tu už niekde bolo(nepozerela som všetky príspevky),ale nevie mi niekto povedať ako by som spravila tortu myška Minnie v aute???Potrebovala by som fotopostup :grinning: DAKUJEM!!! :sweat_smile:
27. júl 2013 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli Nádherné tortičky
27. júl 2013 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 Nádherné tortičky
27. júl 2013 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 nádherné všechny, to auto je geniální a ty postavičky- krása
27. júl 2013 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 jeee,dakujem si sladkaaaaa :grinning: :grinning: Malujem prachovymi farbami,tie su na malovanie naj,pretoze v pohode uschnu ,riedim vodou alebo bielym alkoholom ,malujem obycajnymi stetcami nic extra,a dolezite musis tu farbu zarobit taku hustejsiu nie moc riedku bo pak zle chytaju a musis prejst viac krat. Oni dost pocas malovania vyschynaju/ alkohol sa odparuje /tak treba po kvapkach dolievat
27. júl 2013 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky uuuuzasne tortusky ,popacitkovala som,oslinatala aj monitor !!!!!
27. júl 2013 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 tie postavicky su best!
27. júl 2013 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela zlatko nedělala jsi nějaký dort s postavičkou a andělem????
27. júl 2013 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elamaslakova @jakelina @zz134 dakujem baby, postavicky su insp. z netu, ja sa len modlim, aby im po tom aute do vecera nestiekli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. júl 2013 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte krásky neviem či som pridala fotky z minuleho týždňa :slight_smile: a tu je aj dnešná svadobka poviem vám desím sa čo si zase niekto vymyslí :D
27. júl 2013 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@ajka82 - ja mám hnedú takúto, extra gélovku hnedú som ani ja zatiaľ nikde nevidela, ale táto je super, dá sa z nej urobiť úplne nádherná tmavohnedá, ako horká čokoláda :wink:
27. júl 2013 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@mia1111 aj ja ju mám...........farbí super :wink:

a inak ak chcete tmavohnedú,tak ja som viac krát robila tak,že som si urobila tú čokohmotu z čokolády a gluk.sirupu a potom primiešala ku smartflexu,aby som mala požadovanú farbu,aj smart má lepšiu chuť,po čokoláde:slight_smile:,a neni taký tvrdý....
27. júl 2013 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Sladulienky prosím vas nemáte nejaké inspirácie na 20 pre dievča?
27. júl 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viera6 ja hľadám na 30ku pre dievča :grinning:
asi urobím akoby škatuľku,hore mašľu,a skúsim tú 30 tak na výšku postaviť,ak mi to bude držať......nič o babe neviem,že im je to jedno,tak čo tam navymýšľam :wink:
27. júl 2013 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia1111 musím si ji koupit, já mám tu obyčejnou a ta barví na takovou hnusnou hnědou, vrrrrrrrrr. Dík za tip.
27. júl 2013 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja len tak poskromne............este dve rozrobene a decko chce ist na kupalisko, tak snad stihnem vsetko
27. júl 2013 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
@zz134 perfektná!
27. júl 2013 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, tu je moja vcerajsia, dnes ma este 2 cakaju a samozrejme nic nemam zatial. ani korpusy,ani plnky.. nic. :rolling_eyes: nechce sa miiiiii, horuuuco je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. júl 2013 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@wera.g anooooo daaavno ju len tam kupujem :wink: vseobecne sa mi zda, ze tam maju farieb vacsi a lepsi vyber ako na dlhacoch :wink:
27. júl 2013 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ja vzdy ked som davala obrazok kurierom poslat, tak mi to dotycni preplatili, kedze som to aj tak vdaka nim objednavala na poslednu chvilu sa da povedat takze torta + 3 eur kurier co bol rozdiel medzi postou
27. júl 2013 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok