• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

17. januára 2017 
@reruna
@ajka82 aj ja som rozmyslala nad želainou a ked dam navrch na potahovku cokoladu tak by to mohlo byt ok,lebo želatina rozpusta potah ale cokoladu by nemala :slight_smile: Adi,isomalt som v zivite ani nevidela a uz duplom nemam sajnu ako s nim robit :slight_smile:
28. júl 2013 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dakujem to je vážne iba také jednoduché :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a som nad tým dumaláááááááá
28. júl 2013 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte dievcata pridavam moje vikendovky na dalsi vikend mam tiez 4 ale neviem ako to zvladnem v takomto horku.. a to mam stojacu motorku, popolusku, a ninja korytnacky a tu poslednu ani neviem.. krasne torticky ste popiekli @dm1 danka ty si tusim robila taku stojacu motorku prosim ta robila si to podla nejakeho postupu? dakujem za odpoved..
28. júl 2013 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@adrika202 to mas ako s karamelom...roztopis, nalejes do silikonky ak mas nejaku kde su kocky a pod. ...aj video som ti nasla
http://www.youtube.com/watch?v=exKXDs8dDE8
28. júl 2013 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ajka82 dakujem,si zlata :slight_smile: pouvažujem,no teda neviem či idem objednavat isomalt ,mam trochu obavy aby to vyslo ked som s tym nikdy nerobila..asi skusim predsa len tu želatinu..isomalt je potom tvrdy že ? ako karamel ?
28. júl 2013 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje víkendové tortičky :slight_smile:
28. júl 2013 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
dobry vecer zelam :wink: prisla som si k Vam pre radu :sweat_smile: opät :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: s akou hmotou potahujete? zda sa to len mne, ze ta K2 nezvlada situacie v takom teple? je nieco lepsie do takehoto pocasia s cim by sa dali potahovat torticky? :frowning2: dakujem :wink:
28. júl 2013 o 22:03  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zaciatocnickalubka nezda, nemas dobru hmotu do tepla:slight_smile: urcite je lepsie Smartflex, alebo pasta dama special, ale ta je straaasne tvrda na torte
28. júl 2013 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zaciatocnickalubka smartflex mi to celkom vcera zvladol ...ale neviem ci je lepsi ako K2....
28. júl 2013 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, klobúk dolu pred vami, že pečiete v takomto desnom teple :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
by som piekla so 100% prirážkou :sweat_smile: :wink:

a ďakujem za lajky pre @simasa
Silvika, zaslúžiš si, prajem krásnu dovolenku a keď sa vrátiš kukni sem, tie páčitká sú tvoje :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :sunglasses:
28. júl 2013 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
28. júl 2013 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka a tu oplatku si davala na marcipan alebo na plnku? a ten gel si davala aj pod oplatku aj na oplatku? a ako dlho vydrzala oplatka nerozmocila sa ti? bo som citala na nete a niekomu ze sa rozmocila niekto ani do chladnicky nedal...
28. júl 2013 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zaciatocnickalubka ja používam len MMF a tieto teploty zvláda celkom dobre, len kvety si z neho teraz netrúfam, tak tie robím z gumpasty, ešte mi bolo poradené že želatínová poťahovka je dobrá na tieto teplá a z kupovaných smartflex a pasta dama špeciálka.... vraj ale tie nepoužívam, tak len sprostredkovane...
28. júl 2013 o 22:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt tak sa mi to nezdalo zbytocne :grinning: a chyba bola taktiez farbit tu k2. potom dopadla uplne ako rozzuvana zuvacka :rolling_eyes: cele zle :angry: takze odporucas smartflex? a ten nebude tvrdy na torte? :sweat_smile:
28. júl 2013 o 22:09  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rapunzel1 a co je to vlastne to MMF? :sweat_smile:
28. júl 2013 o 22:11  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zaciatocnickalubka Smartflex je fajn:slight_smile: maksi ako Pasta dama, trochu tvrdsi ako K2, ale na jedenie je to stale fajn:slight_smile:
28. júl 2013 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zaciatocnickalubka MMF je hmota vyrobena doma z Marshmellow cukrikov
28. júl 2013 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
s tou hmotou sa daju potahovat normalne torty? woooow, netusila som a znie to celkom zaujimavo :slight_smile: takze aj s tou MMF by sa dalo v tomto teple? keby trebalo improvizovat? a este jedna otazka :sweat_smile: najdem tu niekde na tu MMF hmotu recept? alebo vlastne este jedna otazka :sweat_smile: ta MMF hmota nebude potom prisladka? :grinning:
28. júl 2013 o 22:15  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ta kopa otazok vyssie bola venovana tebe :sweat_smile: dakujem ak si na ro najdes cas :slight_smile:
28. júl 2013 o 22:16  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinamk myslis taku len na tortu? ano robila som podla tohto postupu na dortomanii http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=163&t=1729
28. júl 2013 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zaciatocnickalubka vsetky fondanove hmoty - teda na baze cukru ci doma robene ci kupovane su sladke jak slak len v tych kupovanych to prebiju aromami a ochucovadlami :D. je aj na potahovanie aj modelovanie a v tomto teple s nou potahujem najradsej
28. júl 2013 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zaciatocnickalubka @dm1 Danka Ti uz odpovedala:slight_smile: akurat teda mne sa nechce uz upratovat kuchynu po zarabani MMF:slight_smile:
28. júl 2013 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 s tou MMF? to su len tie cukriky rozpustene nad parou a trocha masla? ci este nieco do toho treba prisypat? :grinning:
28. júl 2013 o 22:21  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka to je geniálna torta
28. júl 2013 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zaciatocnickalubka treba tam prisypat praskovy cukor:slight_smile:)aby si z toho mala hmotu ako plastelinu
28. júl 2013 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, konecne dokoncena posledna toricka, ale dnes to bolo najhorsie robit, je chuda cela spotena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. júl 2013 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@aduskatt a na taku klasicku tortu by sok kolko toho potrebovala? no som za kazdu srandu a urcite by som to chcela vyskusat , kedze to znie ako nejaky experiment s cukrikami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. júl 2013 o 22:27  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rapunzel1 ja tiez nemam latku pouzivam jednu suknu alebo jednofarebne papiere :wink: ,ale musim nejaku latku kupit :slight_smile:
28. júl 2013 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zaciatocnickalubka definuj klasicku tortu:slight_smile:))))))
28. júl 2013 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
28. júl 2013 o 22:29  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok