Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

adrika202
28. júl 2013

@reruna
@ajka82 aj ja som rozmyslala nad želainou a ked dam navrch na potahovku cokoladu tak by to mohlo byt ok,lebo želatina rozpusta potah ale cokoladu by nemala 🙂 Adi,isomalt som v zivite ani nevidela a uz duplom nemam sajnu ako s nim robit 🙂

levandulka3
28. júl 2013

@jakelina dakujem to je vážne iba také jednoduché 😝 😝 😝 a som nad tým dumaláááááááá

tinamk
28. júl 2013

ahojte dievcata pridavam moje vikendovky na dalsi vikend mam tiez 4 ale neviem ako to zvladnem v takomto horku.. a to mam stojacu motorku, popolusku, a ninja korytnacky a tu poslednu ani neviem.. krasne torticky ste popiekli @dm1 danka ty si tusim robila taku stojacu motorku prosim ta robila si to podla nejakeho postupu? dakujem za odpoved..

ajka82
28. júl 2013

@adrika202 to mas ako s karamelom...roztopis, nalejes do silikonky ak mas nejaku kde su kocky a pod. ...aj video som ti nasla

https://www.youtube.com/watch?v=exKXDs8dDE8
adrika202
28. júl 2013

@ajka82 dakujem,si zlata 🙂 pouvažujem,no teda neviem či idem objednavat isomalt ,mam trochu obavy aby to vyslo ked som s tym nikdy nerobila..asi skusim predsa len tu želatinu..isomalt je potom tvrdy že ? ako karamel ?

zklimekova
28. júl 2013

moje víkendové tortičky 🙂

zaciatocnickalubka
28. júl 2013

dobry vecer zelam 😉 prisla som si k Vam pre radu 😅 opät 😝 😅 s akou hmotou potahujete? zda sa to len mne, ze ta K2 nezvlada situacie v takom teple? je nieco lepsie do takehoto pocasia s cim by sa dali potahovat torticky? ☹ dakujem 😉

aduskatt
28. júl 2013

@zaciatocnickalubka nezda, nemas dobru hmotu do tepla🙂 urcite je lepsie Smartflex, alebo pasta dama special, ale ta je straaasne tvrda na torte

zz134
28. júl 2013

@zaciatocnickalubka smartflex mi to celkom vcera zvladol ...ale neviem ci je lepsi ako K2....

macamac
28. júl 2013

baby, klobúk dolu pred vami, že pečiete v takomto desnom teple 😝 😝 😝
by som piekla so 100% prirážkou 😅 😉

a ďakujem za lajky pre @simasa
Silvika, zaslúžiš si, prajem krásnu dovolenku a keď sa vrátiš kukni sem, tie páčitká sú tvoje 😵 😵 🙂 🙂 😎

ajka82
28. júl 2013
ivcak333
28. júl 2013

@pipka a tu oplatku si davala na marcipan alebo na plnku? a ten gel si davala aj pod oplatku aj na oplatku? a ako dlho vydrzala oplatka nerozmocila sa ti? bo som citala na nete a niekomu ze sa rozmocila niekto ani do chladnicky nedal...

rapunzel1
28. júl 2013

@zaciatocnickalubka ja používam len MMF a tieto teploty zvláda celkom dobre, len kvety si z neho teraz netrúfam, tak tie robím z gumpasty, ešte mi bolo poradené že želatínová poťahovka je dobrá na tieto teplá a z kupovaných smartflex a pasta dama špeciálka.... vraj ale tie nepoužívam, tak len sprostredkovane...

zaciatocnickalubka
28. júl 2013

@aduskatt tak sa mi to nezdalo zbytocne 😀 a chyba bola taktiez farbit tu k2. potom dopadla uplne ako rozzuvana zuvacka 🙄 cele zle 😠 takze odporucas smartflex? a ten nebude tvrdy na torte? 😅

zaciatocnickalubka
28. júl 2013

@rapunzel1 a co je to vlastne to MMF? 😅

aduskatt
28. júl 2013

@zaciatocnickalubka Smartflex je fajn🙂 maksi ako Pasta dama, trochu tvrdsi ako K2, ale na jedenie je to stale fajn🙂

aduskatt
28. júl 2013

@zaciatocnickalubka MMF je hmota vyrobena doma z Marshmellow cukrikov

zaciatocnickalubka
28. júl 2013

s tou hmotou sa daju potahovat normalne torty? woooow, netusila som a znie to celkom zaujimavo 🙂 takze aj s tou MMF by sa dalo v tomto teple? keby trebalo improvizovat? a este jedna otazka 😅 najdem tu niekde na tu MMF hmotu recept? alebo vlastne este jedna otazka 😅 ta MMF hmota nebude potom prisladka? 😀

zaciatocnickalubka
28. júl 2013

@aduskatt ta kopa otazok vyssie bola venovana tebe 😅 dakujem ak si na ro najdes cas 🙂

dm1
28. júl 2013

@tinamk myslis taku len na tortu? ano robila som podla tohto postupu na dortomanii http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=163&...

dm1
28. júl 2013

@zaciatocnickalubka vsetky fondanove hmoty - teda na baze cukru ci doma robene ci kupovane su sladke jak slak len v tych kupovanych to prebiju aromami a ochucovadlami :D. je aj na potahovanie aj modelovanie a v tomto teple s nou potahujem najradsej

aduskatt
28. júl 2013

@zaciatocnickalubka @dm1 Danka Ti uz odpovedala🙂 akurat teda mne sa nechce uz upratovat kuchynu po zarabani MMF🙂

zaciatocnickalubka
28. júl 2013

@dm1 s tou MMF? to su len tie cukriky rozpustene nad parou a trocha masla? ci este nieco do toho treba prisypat? 😀

vlada111
28. júl 2013

@halienka to je geniálna torta

aduskatt
28. júl 2013

@zaciatocnickalubka treba tam prisypat praskovy cukor🙂)aby si z toho mala hmotu ako plastelinu

mia114
28. júl 2013

jaaaj, konecne dokoncena posledna toricka, ale dnes to bolo najhorsie robit, je chuda cela spotena 😝

zaciatocnickalubka
28. júl 2013

@aduskatt a na taku klasicku tortu by sok kolko toho potrebovala? no som za kazdu srandu a urcite by som to chcela vyskusat , kedze to znie ako nejaky experiment s cukrikami 😝

lokalistin
28. júl 2013

@rapunzel1 ja tiez nemam latku pouzivam jednu suknu alebo jednofarebne papiere 😉 ,ale musim nejaku latku kupit 🙂

aduskatt
28. júl 2013

@zaciatocnickalubka definuj klasicku tortu🙂))))))

zaciatocnickalubka
28. júl 2013

@aduskatt priemer 23cm? 😀