• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

17. januára 2017 
diky kocky uz len tak ist do Kauflandu.U nas v meste neni tak neviem kedy sa tam dostanem :frowning2:
30. sep 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petusko dakujem jeee v novembri maju svagrova a svagor rok ale teda 14 ...treba budu chciet minitorticku alebo ich mozem aj ja prekvapit treba srdieckom to som este nikdy nerobila tak si to aspon skusim :slight_smile:

@dm1 ja si myslim ze alionuska ma ten pas punocviny asi cez celu plochu tak ze je to akoby klinek a je tam urobeny odskok prave na miesto pre mince.....dobre to chapem @alionuska?????
cize od zadu je to tenke a napredu je to tri cm mozno aj menej vysoke je to pekne vytvarovane do klinku a kraje su asi o take 2cm vnutri a asi je to potiahnute??? aj ten klinok cien po obvode??? to neviem to ti asi musi uz aloinuska odpovedat ale takto by somsi to predstavovala ze to robi :zipper_mouth: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita uz som to pozerala a tiez si myslim ze je to tak ako vravis. Estre predsa len otazocka na @alionuska potahujes kazdu cast v celku a potom iba naznacis to akoby to bolo skladane z kusov drevennych dosticiek?
30. sep 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca u nas maju v tescu, v kauflande a aj v bille :wink:
30. sep 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex21 hm Billu tu v zapadakove mame a priznam sa ze tam vobec nechodim tak pojdem popozerat tam
30. sep 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčence, tak zas som piekla svadobnú, trošku som sa potrápila no výsledok celkom ok. :slight_smile:
30. sep 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Jezisi ,normalne..na ten spodok,ked ho namalujes polozis taky pasik punciviny...viac dozadu a na to ten potiahnuty vrchnak... a potom domaluj... a medzi to,do tej medzery naukladaj tie cokoladky...ja viem pisem jak madar...a viem ze lepsie je raz vidiet ako stokrat citat! :slight_smile: Nemam teraz taku objednavku,ale ked bude ,tak ti to odfotim... :wink: :wink:
1. okt 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ano najskor potiahnem obidve casti...spodok,vrch-kazdy zvlast...cize dve torty! Potom naznacim tie dosticky stierkou,spodok namalujem,dam ten pas puncoviny -po celej dlzke-dozadu a polozim vrch...naznacim dosticky,namalujem ,polozim mince a hotovo...uz len kovanie,alebo napis a truhlica je na svete! :grinning: :grinning:
1. okt 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak dnes mam pre zmenu v pase same dvojky :grinning:
1. okt 2010 o 09:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sse je naadherna, dokonale potiahnuta a jemne ozdobena, super
ja pridavam kabelku Guess, dala mi zabrat, akosi mi vcera chybala energia :frowning2:
1. okt 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 krasna kabelka
1. okt 2010 o 09:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sse paráda :wink:

@sofi07 keby si dala foto a otázku čo to je? neviem či by som uhádla, že torta ... nádherná ako originál kabelka :dizzy_face:
1. okt 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sse krasna torta a super foto :wink:
@sofi07 uplna fantazia :slight_smile:
@evitkamalicka Adamkovi vsetko najlepsie ! :slight_smile: :wink:
1. okt 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. okt 2010 o 09:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska takze to nelezi na klinku ale na normalnej rovinke ??? a kolko davas od krajov??? v zadu je to za rovno s dielami hornym a spodnym a v predu a po bokoch ale nechavas nejaku medzeru??? ci :confused: aj mna by to zaujimalo pretoze chcem niekedy skusit :slight_smile:
1. okt 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sse veeeeľmi pekná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@sofi07 ako naozajstná :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
1. okt 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale stejne to vyzera ako na klinku postavene treba ta truhlica milankovi ta excelent tak ta tak fakt vyzera :confused:
1. okt 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 kransa kabelka ani neni vydo ze si bola bez energie je opravdu vlemi pekna :wink: :wink:
@sse a aj tvoja svadobna je pekna neni preplacana je bez chybycky :dizzy_face:
1. okt 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a prosim vas ako sa robi ta trava cez ten lis na cesnak???? ako to ma byt tuhe alebo riedke??? bo mne to neslo ked som chcela skusit a teraz to budem potrebovat a sulat sulanceky to by bol asi mazec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita mne to islo najlepsie z uplne cerstvej hmoty :wink: bola skor makksia, na potah som potom pridala este trosku cukru.
1. okt 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem dievčatá :dizzy_face:
@hejdita hmota nesmie byť veľmi mäkká lebo sa ti bude lepiť do toho lisu, ale ani veľmi tuhá lebo to nepretlačíš. Ja som robila takú trávu raz a sa mi to najskôr lepilo ako šialené a potom som pridala trochu cukru a potom to šlo no ruky ma boleli asi som už dala veľa cukru. Musíš vyskúšať
1. okt 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat som dorobila torty tak pridavam len foto rychlo jedna je svadobna a druha na birmovku
1. okt 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer prekrasne obidve :slight_smile:
ja som si akurat dala von vychladit krem, aspon nejaku vyhodu ma takato kosa :sweat_smile:
1. okt 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ma napadlo, ze ja chcem konecne po pol roku, co mam kupene kliestiky, ich aj vyskusat. ale netusim ako. treba ten okraj nechat volnejsi, alebo cely potah hrubsi? alebo ako...
1. okt 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes srsim otazkami, ale ked ma vsetko napadne, az ked mi hori za zadkom :grinning: mam praskovu perlet modru a chcem cely potah taky perletovy. ako na to? dat priamo do hmoty, bude sa to trblietat? ci len po povrchu? zmiesat s alko a natriet? ci poprasit?
1. okt 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petusko na klieštiky poťah trošku hrubší, aby sa ti neprederavil. a s perleťou ja robím len na sucho. :slight_smile: prípadne perleť v spreji. Ale na väčšej ploche mi farebná perleť robí čmuhy, tak neviem
1. okt 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sse vdaka za radu :slight_smile: dam vediet, ako som dopadla :grinning:
1. okt 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska dakujem este raz velmi za postup. a je pravda ze lepsie je vidiet no skoda musime pockat kym budes zase robit aby si nafotila. Len ja mam strach ze to ten vrch neurdzi a normalne som rozmyslala ze to aspon na oplatku polozim
1. okt 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
som pozerala tortičky, šikovné ste veru riadne.
Ja som dnes robila svoju prvú gitaru.
Viete mi poradiť, čo robiť ak sa mi hmota z cukríkov začne mrviť?
1. okt 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, prosiiiim, pomooooc, buduci tyzden mam robit kona.neviete o nejakom postupe? nie hlavu, ale celeho kona, jeden som nasla, ale nic moc...
1. okt 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok