• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@lamps chapem chapem..sak ta poznam :grinning: :grinning: :wink:
29. júl 2013 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamcas no ved totoooooo...to by som aj ja privítalaaaaa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

ale len som spotena jak svina a rucicka na vahe furt na rovnako :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. júl 2013 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka ved toto :grinning: napodobne :grinning:
29. júl 2013 o 14:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
inak ako som sa tu chvalila, ze do konca augusta uz nepeciem, taaak uz som vcera neodolala a uz som vzala jednu poschodku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :sweat_smile: :grinning: :grinning: pomoooc...a ze pony :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale nastastie az na polku augusta, tak dufam, ze dovtedy si aspon trosku oddychnem :sweat_smile: :grinning: :wink:
29. júl 2013 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka to som rada, že chápeš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a deti kľudne prines moji by sa vážne potešili
29. júl 2013 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jachin zapisuji, vyzkouším:slight_smile: děkuji

@jakelina jakože od té doby už nikdy nebylo v Lidlu, nebo, že už by jsi to nikdy nechtěla....?
29. júl 2013 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina já už ho tam nenašla, ptám se když tam jdu a zatím neměli :unamused:
29. júl 2013 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 tak v tom s tebou naprosto souhlasím.Mě se to stávalo na jedné diskuzi o pečení stále.Odpisovala jsem na emaily,ale pak když to byly úplně základní věci,tak jsem řekla a dost.Každý má možnost si to vyhledat.Je fakt,že někdy není čas nebo zapomenu kde jsem si to uložila a pak poprosím,ale to už je jiná stránka věci. :wink: :slight_smile:
29. júl 2013 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak ma napadla opat otazocka: rozmyslam nad nejakym neslahackovym kremom a ten gastanovy od @jachin sa mi veru pozdava. Ake ovocie sa podla Vas k tomu hodi? Ci ziadne? Teraz v lete sa mi totiz nejake ziada :sunglasses:
29. júl 2013 o 14:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Majko a myslím, že už mít nebudou...já se seznámila na dovolené s jednou maminkou a bavily jsme se i o práci a ta říkala, že dělala v Lidlu /před těhu/, nevím přesně pozici, ale prostě měla na starost jakost, kvalitu a říkala, že mimo jiné i výběr nových produktů na trh, o co by mohl být v CZ zájem...a protože má manžela právě z Maďarska, tak znala to pyré, tak ho navrhla, dělala na poradu i nějaký ochutnávkový dezert pro vedení, na základě toho se zkušebně dal do prodejen, ale nikdo to moc nekupoval, že to u nás není známé a tak to prý zavrhli a do prodeje to v CZ nepůjde...a tak jsem si posteskla, že zrovna já bych ho určitě koupila :grinning: a ona se právě nabídla a rodina jejího manžela mi teď přivezla várku z Maďarska.....
29. júl 2013 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas tak já ještě nezkoušela, budu prvně v sobotu, ale já dávám ovoce všude, je to podle mě lepší, tak asi zkusím jahody....
29. júl 2013 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina ja robievam este takyto gastanovy z rezu aj do torty, pre tych co nemaju radi tvaroh :wink: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=41534
29. júl 2013 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
akurat pozeram, ze to iste dala jachin...ale ona vam to sem napisala a nehodila iba link ako ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. júl 2013 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ja mám na tento víkend 2 :grinning: jedna do rodiny a jedna miláčikovi môjmu malému. Ale sme mimo paneláku a tu je to znesiteľné v dome, aj v noci sa v pohode vyspíme. Ja mám akurát problém, že chladnička malá, plus veci na oslavu tam budú, tak neviem či malému robiť poschodovú alebo nie :confused:
29. júl 2013 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina jo robila som dort s babatkom a anjelom pri nom , taky jednoduchy a co si potrebovala ? už čítam aku objednavku si dostala :grinning: tesim sa na pinďúroveho anjela :grinning: :grinning: :grinning: to budu taky tí Rubensovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: barokový tlsťučkýýýý :grinning:
@sikag ja mixujem maslo+cukor + korpus/roztopena cokolada/ - veeeela korpusu obycajnym slahacom ako slaham cesto, takym s tymi metlickami, nie ponornym ani ziadnym mixerom a vzdy mi ten korpus v pohode vymixuje, a to mam len taky ten obycajny rucny mixer za 11€ so slabym výkonom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. júl 2013 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@florentina ja když byla v usa tak mi nejvic chybel nas chleba a rohliky. Na pytlikajdu sem si ani nevzpomela ani doma ji moc nedelam. Ale citronovy ole bych brala
29. júl 2013 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela no já jsem to paní vymluvila, však já nejsem sochař, abych to z jednoho kusu vysochala i s křídly a pinďourem. A mně se spoje na těch postavičkách nelíbí. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. júl 2013 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte,baby prosím nemate inspiracie pre 30 rocneho chalana?
29. júl 2013 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 mnoooo ak by ta to neobtazovalo ja by som mala zaujem o ten citronovy chcela by som to skusit :grinning: zaplatim si aj postovne!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. júl 2013 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte poprosim ako dosiahnem smotanovú farbu a inspirácie na takú smotanovú torticku...
29. júl 2013 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viera6 trošičku hnědé stačí dát
29. júl 2013 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 aj ja ho mám z toho receptu, robím aj zákusok aj plnku dávam do torty, chutný a dobrá konzistencia :sweat_smile:
29. júl 2013 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps Nádherná tortička , ale na tom znaku Liberpol je toľko vyrezávania a chcú len malú tortičku tak som radšej objednala jedlý obrázok aj ked som to ešte nikdy s tým nerobila, dúfam že to zvládnem :D
29. júl 2013 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@elamaslakova ďakujem, myslím, že jedlý obrázok je super a vyzerá to pekne bez veľkej námahy. Ja som sa na tomto toľko namordovala s tou loptou, som nadávala :angry:, že som sa na to dala
29. júl 2013 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 dakujem
@jenie123 diky,uzivat volna moc nebudem stahujeme do noveho a malujeme,upratujeme stare, ale tesim sa na to
29. júl 2013 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@sticker
@pipka dakujem za rady a skusenosti :wink: vy ste oplatky objednavali z netu ci nie?
29. júl 2013 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@woman04
@lamps
@mamcas mali by sa zaviest nejake kavickovania na skype hodi sa konferencny hovor a ideme najlepsie, ked jedna robi ostatne budu kukat a brblat jej do toho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2013 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@muffinka8 to jako, že to namažeš na ten máslový krém, nebo tu ořechovou pastu zamícháš do krému?
29. júl 2013 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brunila ja som taky po.ero,urcite by som celkom dole dala dobosovu,kazdemu chuti a nema sa kam pohnut a druhe a tretie by uz bolo jedno
29. júl 2013 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin ja by som pozerala a ani nedychala, aby som sa nieco naucila :grinning: hlavne tie kvetinky realne keby sa robili :grinning: juuuj dobry napad to je :grinning:
29. júl 2013 o 22:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok