• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

24. januára 2017 
@lokalistin :grinning: :grinning: :grinning: aj ja uhlasim a len budem čumeť co kto robi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2013 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Baby poradte prosim....idem 1x robit pismenka z tej listy abecedy.....raz sestra skusala a vyšli jej skarede a ja sa v tomto teple obavam....nemam to dat do chladnicky a potom vyklapat alebo ako poradteeer prosim
29. júl 2013 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivcak333 Ja som objednávala z www.jedleobrazky.sk a spokojnosť :slight_smile:
29. júl 2013 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela aky bol wellnes vikend?
29. júl 2013 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela myslim,ze ty budes robit a my budeme cumiet :wink:
29. júl 2013 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@iwuska7 vyvalkaj si tu hmotu celkom na tenucko,nechaj par minut obschnut a vykrajuj budu ti vypadavt same a ak predsa len nie klepni listou o stol a vypadnu. A ked aj tak nevypadnu zober spendlik na kraji podober a potom uz na 100% vypadne :grinning:
a kukni tu http://tortyodmamy.sme.sk/vykrajovanie-pismen
29. júl 2013 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
A baby sorry za tie moje gramaticke chyby,hrubky atd. Fakt som neni az taka blba,ale niekedy to ujde, v podstate,ked pisem, nepremyslam nad slovenskym pravopisom :wink:
29. júl 2013 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@lokalistin to je super nápad, len nemám kameru, tak ja budem len klábosiť a aj keby som kameru mala PC nemám v kuchyni, tu pri monitore by som mohla maximálne modelovať a tiež súhlasím s tým, že @pristela bude pracovať a my budeme pozerať (lepšie povedané vy budete pozerať) a povzdudzovať ju v robote :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2013 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@lokalistin pravopis nerieš, veď toto je téma o pečení :grinning:
29. júl 2013 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lokalistin dakujem pekne..je pre kamoskuvtak nechcem pokazit...hadam sa mi podaria :slight_smile:
29. júl 2013 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps ked pojdete nabuduce na stretko tak niekde, kde je internet a tie co nemozu ist sa pripoja cez skype
29. júl 2013 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin to máš dobre premyslené
29. júl 2013 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps no prave som precitala co som pisala doobeda a zhrozila som sa,ale neva,ale moja sestra keby to videla, ta by nadavala :angry:
29. júl 2013 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin ale sestra to nevidí, či? :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2013 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin pchaaa, ked ja robim uz vacsina spíte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jaaj ani nevrav :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: úúúžasnyyy, som sa vratila az dnes :grinning: :grinning: :grinning: ani brvou som nehla :grinning: vonku som bola len raz , ze maxi prechadzka asi 200m na terasu inej restiky a späť :grinning: :grinning: , neratam ked som jedla ranajky vonku na teraske, no prosto odporucam , fakt regeneracia na nezaplatenie !!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. júl 2013 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@lamps no dufam,ze sem nechodi :grinning:
@pristela no pekne a kde si bola?ja som hore do 3.00 väcsinou keby si pretahovala neni problem,vydzim kukat :wink:
29. júl 2013 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lamps @lokalistin teda som dnes dočítavala temu ake ste tu zas boli "vtipné" ale vy dve teraz ..hahaaaaaa , muhahaa,nehrozííí , ja podlieham autorským právam , ktoré nesmú byt zverejňované :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. júl 2013 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela Žanetka, ale o tebe my tu vždy len v dobrom. len v dobrom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2013 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela
@lamps ako inac o Zanetkach len v dobrom <3
29. júl 2013 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lokalistin áno, presne tak :grinning: :grinning: :grinning: ŽANETKY
29. júl 2013 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ivcak333 ja z netu jedleobrazky.sk :wink:
29. júl 2013 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps si rob prdel, vsak pockaj !!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@lokalistin tady : http://www.booking.com/hotel/sk/impozant.sk.html?aid=333372;label=impozant-Z2lfI1_VwE1bDKaCZ_PYIgS5258566908:pl:ta:p1:p2:ac:ap1t1:neg;ws=&gclid=CLzxwrTF1bgCFUld3god3kwAdQ
no prosto lahodaaaa, jedlo neskutocne , milion druhov, a personal klobuk dole , uzasny , fakt milý , to som este nezazila a to som toho uz pochodila :grinning: :grinning: este aj izbu nam chodili upratovat :grinning: a aby sme boli v teme torticky, co som tam najviac ja jedla??? no všííícko sladkeeee :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2013 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@pristela ja si z teba robím prdel? ja ti tu len poklony a uznania skladám.... a ty takto na mňa, aby som sa ťa báť začala? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2013 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela no teda vyzera to skvelo, no a ked vam este aj izbu upratali?(to sa na slovensku normalne v hoteloch nerobi?)ty mas iny zivot, tusim si sa dobre vydala :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2013 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meo davame to pod krem. Napriklad ze korpus, lekvar , orechova vrstva, krem. Ta vrstva je len take 3mm asi hruba a hlavne k cokoladovemu kremu to tak robime. Cukor je tam len podla chuti, kto ma kolko rad a rumu tolko aby to nebolo suche, ked by aj bolo viac nevadi, ked sa neda lekvar tak to vpije do seba korpus.
29. júl 2013 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som nebola s mojim :grinning: :grinning: :grinning: robi sa v tych lepsich by mali byt takyto vsetci a aj upratovat :grinning:
29. júl 2013 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ty brdooo, parada..a to si so starym bola...ci s kym si si uzivala? ...ked mna si doma nechala :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2013 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela no moja zlata to som pochopila,ze si nebola s nim, prave preto som napisala, to co som napisala :wink:
29. júl 2013 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela to vies ja nikam nechodim, tak neviem
29. júl 2013 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela a kedy odchadzas na veeeelkuuuu dovcu?
29. júl 2013 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok