• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

18. januára 2017 
baby krajkove ktora ste robili uz s praskom sweet lace? dakujem
30. júl 2013 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkak23 Kati, akurat hladam , vcera som citala o tom, baby pisali, dam Ti link, ak najdem..........
30. júl 2013 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. júl 2013 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkak23 Kati, neda sa mi dat sem link, tak Ti skopcim nazory bab:
Szilvia Varga ja som skúsila,ale mne sa nepáči,po prvé treba to sušiť na vzduchu a krajka je taká akoby gumená(tak sa leskne)
Včera o 13:31 · Páči sa mi to · 2

-torty takze nesmie ist do truby na urychlenie?
Včera o 13:33 · Páči sa mi to

čítala som že nie
Včera o 13:33 · Páči sa mi to

-torty lebo sa neviem rozhodnut toru objednat
Včera o 13:34 · Páči sa mi to

a mne sa nedala ani pekne uhladiť na silikón
Včera o 13:34 · Páči sa mi to · 1

mne sa osvedčil Magic decor
Včera o 13:34 · Páči sa mi to

-torty tak to asi nebudem riskovat
Včera o 13:35 · Páči sa mi to

aj ja to mám,,ale neviem dávku namiešať..ale inak sú pekné krajky z toho
Včera o 13:48 · Páči sa mi to

ja som pokazila 2 s magic decorom ani jednu
Pred 22 hodinami · Páči sa mi to

dievčatá v rure to sa akoby uvarí a ááábsolutne nepoužitelné jedine na vzduch ale ako píše Szilvi je gumená takže už nebudem riskoveť lacnejšie verzie
Pred 21 hodinami · Páči sa mi to

ja som si ho tiež objednala....moja skúsenosť,je schopná po 8 hodinách sušenia,teda u mňa... a doobjednala som magic a hotovo:slight_smile:
Pred 19 hodinami · Upravené · Páči sa mi to · 1

a Anka magic ma ešte nesklamal
Pred 18 hodinami · Páči sa mi to · 1

mám ho odskúšaný na krstinovej a tiež som spokojná
Pred 18 hodinami · Páči sa mi to

á a po tejto skúsenosti som sa utvrdila,že tuňe mäso psy jedza...ako sa u nás hovorí...takže isto viem,že nabudúce ak je niečo originál,tak tam má aj ísť originál...
Pred 18 hodinami · Páči sa mi to · 1

a-torty kocky som rada ze mate tolko co povedat na tuto temu a dufam e som touto otazkou pomohla aj inym mne ste urcite pomohli uz som objednala megick dekor nebudem nic riskovat
Pred 17 hodinami · Páči sa mi to · 1
30. júl 2013 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Holky díky za tu slzu. Zase mám dost zvláštní objednávku, nejdřív ráno telefon, volala nějaká paní, že jedla můj dort a moc jí chutnal a byl prý krásný a chce taky. Nejdřív první věta, mohl by to být cabriolet a v něm dvě holky jak sedí a jedna takové vlasy a druhá takové a už mi začala líčit oblečené. Já jsem jenom zalapala po dechu. To jsem jí řekla, že ne. Tak pak volala za půl hodiny znovu, že se dívala na net a našla rozpůlený dort a na něm dvě postavičky, je to pro dvojčata dvě 22 leté holky a podržte se. Na jeden dort posadil Hello Kitty a na druhý nejdřív holčičku a pak teda, že ještě ji napadají šminky, tak ať tam dám spíš nějaké malovátka místo té holčičky. Jeden dort růžový a druhý fialový. Ty holky jsou chudáci, já dostat k 22 narozeninám Hello Kitty, tak nevím :astonished: :astonished: :astonished: Říkala jsem jí, že to se dělá tak pro tříleté děti, ale ona si to nenechala vymluvit. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. júl 2013 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@jakelina ja som mala tak vcera, minnie, ale ruzova a s bielymi bodkami a cervenou kabelkou so zlatym zapinanim, aha nie, radsej kabelku ruzovu a nozicku prehodenu.a torta no ona nevie..cokoladovokokosovopuncova.........mala som pocit, ze by mi hadam aj nadiktovala teda, kde maju byt tie bodky
30. júl 2013 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina jejda ty mas ake stastie na objednavky :slight_smile: joj a tolko krasnych motivov je pre take baby :slight_smile: ti ludia su cudni :slight_smile:
30. júl 2013 o 15:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina no ja poznam jednu co mala 28 rokov teraz a keby dostane tortu s HK tak by od radosti neviem jak vysoko skakala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. júl 2013 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Inak a nemate vy pocit, ze ludia si presnym nadiktovanim co chcu myslia, ze nam pomahaju? Ja mam taky pocit :slight_smile:
30. júl 2013 o 15:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamcas :grinning: :grinning: :grinning: ono aj tak je "zle" aj tak :grinning: :grinning: mne sa skoro vacsina naucila ze nechavaju na mna , povedia len take priblizne body :grinning: a zas mam druhu skupinu, ktory nechavaju uplne vsetko na mna, co hlavne pri hlavnych svadobnych je hrôza , des zodpovednost a ked ani len styl nepovedia, nic, to nikdy nevies ci sa im paci ako mne cista a jeden velky kvet alebo trs kvetov alebo chcu maslicky a neviem co :rolling_eyes:
30. júl 2013 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahoj moja rychla zumba objednaka :grinning: krem je z broskynoveho joghurtu s broskynami ,nieco neskutocne :dizzy_face: apon pre mna mnamka :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2013 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
Sladke duse, prosim radu. Budem mat narodeniny...naraz so synom...sa nam tak podarilo pred rokom :grinning: Nemate tip na nejaku dvojtortu? Videla som take ako dve slzy do seba zavinute, ale to je skor ked oslavenci su aspon podobneho veku... Ale jeden rok a ...moj vek :sweat_smile: Alebo spravim dve?
30. júl 2013 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No super,prave pozeram predch.stranu, ze ved tie slzy mozu byt dvojnametove a pride si na svoje aj mamina aj ...no...maly este nie, ale aspon akoze :grinning: takze si mozem vybrat co chcem mat na torte ja. Mlady dostane nejake auticka,, zacali ho posl.par dni bavit :slight_smile:
30. júl 2013 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Moje dnešné trápenie :frowning2: nič sa mi nedarilo... ešte aj poťahovka sa topila ako divá :angry: iná bola predstava a realita toť :confounded:
30. júl 2013 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (19)
@pristela no inak to je pravda... kazdy ma iny vkus a pokial ide o svadobku tak tam by som veru mala stresik :grinning: ale teda ja by som prijala, ze temu nech zadaju a ostatne nech nechaju na mna. To som dostala raz ale s obmedzenim, nech nie je torta moc tazka a marcipanova :grinning: :grinning: :grinning: ale tak ja mam malo torticiek za sebou :slight_smile:
30. júl 2013 o 18:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenie123 :grinning: :grinning: No je rozdiel mať 1 dieťa a 2 deti a 3 deti - potom už na počte nezáleží :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2013 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Ahojte, dcerka bude mať rocik a chcem jej upiect tortu s kremom z mascarpone + smotana na slahanie. Recept mám, len som ho este nerobila a neviem či vydrzi tieto tepla. Je lepsie k plnke pridat puding ole alebo stuzovac?
30. júl 2013 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 ja dávam do smotany na šľahanie stužovač, plnka vydrží v pohode aj tieto teplá :wink:
30. júl 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps klikam o dusu :slight_smile: dakujem. Mala som recept s pudingom ole, vymenim za stuzovac.
30. júl 2013 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mojmacik je to veľmi milá rodinka :D na ibišteky ale nemám originál vykrajovačku, som si urobila slzičku z obalu od mlieka, zlepila lepiacou páskou a tak vykrojila čo sa dalo a čo nie dorezala nožíkom, vsunula drôtik a nažilkovala univerzálnym žikovačom....
30. júl 2013 o 20:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
este otazka...ako sa tie slzickove torty volaju po anglicky? Nech mam viac inspiracie z netu...
30. júl 2013 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 ja som tiez este nesusila na vzduchu, len v rure..
30. júl 2013 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 ja som susila s magic decorom na vzduchu. trvalo to 6,5 hodiny. ale to je taky orientacny cas lebo zalezi ako vlhko v byte je. predpokladam ze v zime v panelaku ak sa kuri je to suche raz dva, ak prsi to bude zas ine. ja som ju robila zhruba pred mesiacom
30. júl 2013 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kockyyyy prosim o radu. Prave som vymodelovala svoje prve zviiira a ma to byt zo skupiny little pet shop. Podoba sa to? Nemam realnu predlohu, len to co mi kamoska poslala. Napady na vylepsenie priiijmam a potrebujeeem :grinning:
30. júl 2013 o 21:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
@mamcas jasné, že sa podobá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: že prvé zviera
30. júl 2013 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina no vies ono na Hello Kitty ficia aj dospelacky...kamoska ma taku sestru ze hello kitty v 30tke vsade :wink:
30. júl 2013 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt jeej dakujem velmi pekne tak to aby som ju robila ak to schne 8 hodin to som chcela ze ci sa to da v rure no tak som to vyhrala...a to mam len jeden pas a okolo torta aspon 2-3 potrebujem tak dufam ze prva vyschne na kost kym urobim dalsie :angry: :angry: :angry: :angry: nahodou ako skladujete uz urobene krajky ...v chladnicke v sacku ci ako?
30. júl 2013 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkak23 ja som si prave zapamatala z tej debaty, ze v rure to robilo problemy, len som nevedela, kde som to citala, tak som hladala, ze radsej Ti to poslem, aby si vedela:slight_smile:
30. júl 2013 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt dakujem :slight_smile: no som zvedava a este jedna otazocka kolko prasku si rozrabate na jeden pas a ked rozrobim viac co s tym ako to uskladnit? dakujeeem
30. júl 2013 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkak23 tak toto Ti nepoviem, lebo s tym nerobim:slight_smile: mozno poradia ostatne babulky
30. júl 2013 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok