• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
@jakelina aaaaach Majka, ty uz mozes aj vtipnu knihu napisat
o tych tvojich extravagantnych objednavkach :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2013 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pralinka25 a vše jen najednou smíchat? A děkuji :wink:

@lucula73 obrázek /jedlý papír/ ti vydrží tři dny na dortu v pohodě
31. júl 2013 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 neviem,kresliť veľmi neviem,skor vyrezať a detaily domalovať,len mňa odrádza toto počasie,to na budúci týždeň idem robiť a hlásia zas horúco,no kresli na orosenú,mokrú tortu..... :unamused:
31. júl 2013 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela dakujem moc.. :slight_smile:)) je uzasny.. :slight_smile:))))
31. júl 2013 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viete mi poradiť, chcem urobiť dvojposchodovú tortu okrúhlu.Spodný korpus bude mať 24cm koľko cm má mať ten vrchný? Ďakujem za každú radu :slight_smile:
31. júl 2013 o 10:08  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pativla najviac 18, aby to vyzeralo, mal by byt odstup medzi poschodiami min 6 cm
31. júl 2013 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt Ďakujem pekne.
31. júl 2013 o 10:11  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ani ja nie som majsterka v kresleni... ale skus si obkreslit anjelika na papier... vyvalkaj si kusok hmoty bielej uplne na tenucko, aby si obrazok z papiera presvital a mozes obkreslit... ja uz som tak robila, tak mozno aj takto ti to pomoze :wink:
31. júl 2013 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pativla za malicko
31. júl 2013 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. júl 2013 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 a čím to mám kresliť?asi blbá otázka :grinning: :grinning: :confused: :confused: :confused:
vyskúšam,ak nie ,tak potom tú oplatku...
31. júl 2013 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata prosim o radu ked chcem robit plasticku cokoladu s glukozou mozem s tym aj potahovat? nemate nejajy iskusany recept? ja sim raz robila s medom a tym sa obalovat tortu nedalo...dakujem za kazdu radu...
31. júl 2013 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 :grinning: cierne obrysy ak mas fixku, tak ti to pojde najlepsie, alebo potom cierna farba a tenky stetec a zlate kridla, zlatou tekutou alebo si rozrobis praskovu a tiez stetec...pripadne ak nemas tenky tak sparatko si namacaj do farby :wink:
31. júl 2013 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinamk ja som robila coko so psenicnym sirupom a aj som tym potahovala
31. júl 2013 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinamk asi hodně záleží na tom medu, neb já dělám jen s medem a normálně s tím pak modeluji i potahuji...teda nedělám to tak často, ale vždy mi to šlo v pohodě....
31. júl 2013 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamcas chcela by som aj ja, aby moje prvé zviera vyzeralo ako to tvoje, :wink: je krááásne :grinning:
31. júl 2013 o 11:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@akapulko , @jenie123 , @daducha @jaja555..... prva Edeka vykupenaaaa ulovok 16 ks :wink: :slight_smile:
Uz mi chyba len 24 ks :sweat_smile: Ale vo velmi blizkom okoli mame este 4 dalsie Edeky, tak to klapne..... :slight_smile:
No ale nie je momentalne v akcii, takze stoji teraz 0,79 € , skoda, ze som to nevedela tak pred mesiacom :unamused:
vtedy bol za 0,59 € :dizzy_face:
31. júl 2013 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mamina1978 :grinning: :grinning: za chvilku to bude v okolí nedostatkové zboží. :grinning: :grinning:
31. júl 2013 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky z Čech, není někde Ole pudink v akci. Už mi dochází a je všude drahý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. júl 2013 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. júl 2013 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. júl 2013 o 13:17  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júni 2018 (6. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@evala777 @mamina1978 babulky moooc dakujem za podporu :slight_smile: ako zviera to ujde ale je vacsie ako original a neviem ci to to dievcatko predycha :unamused: neviem ci nebude sklamana, alebo tak. Sakris asi to skusim nanovo a mensie, ale teda take prtave veci sa robia uplne ze nahouby :confounded:
31. júl 2013 o 13:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamcas ja myslim, ze moze byt kludne vacsie ako original, pokial sa ti zmesti na torticku :wink:
31. júl 2013 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 hehe :grinning: :grinning: :grinning: som sa pobavila :grinning: asi budu vacsie a proste tie umele tam neda, chcela totiz 2 modelovane a zbytok umelymi dolozit :confounded: a podla mna to aj tak nie je pekne, ze jedno take a druhe take...
31. júl 2013 o 13:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, mam delat bezlebkovy dort. Na co si mam dat pozor? Mate nejake zkusenosti? Dekuji
31. júl 2013 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas Ved mozes dat tvoje krasne vymodelovane na vrch torticky a ona nech si potom da tie svoje umelace vedla torticky na podlozku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nechaj potah aj okolo torticky a tam nech da :sweat_smile: Potom nebude ten rozdiel vo velkosti taky vyrazny. A tvoje hotove zvieratko neprerabaj , je to fakt krasne take ,ake je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. júl 2013 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ještě poprosím o inspiraci na společný dort pro dva kluky. Díky
31. júl 2013 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix ...................................... inspiracie internetu a tu z MK ................................. :wink: :slight_smile: .
Ja by som urobila asi taketo nieco , radsej dve mensie torticky, nech ma kazdy akoze svoju vlastnu torticku.
Moj Favorit je druha fotka...... dve torticky s autickami od @mizulienka :slight_smile:
31. júl 2013 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
Děvčata nemůžu najít stránečku s krémy a korpusy.Zmizly mi všechny záložky :frowning2: :frowning2: :frowning2: a tak budu muset asi začínat ukládat znovu postupně.Můžete mi prosím hodit odkaz? :wink:
31. júl 2013 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok