• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

Babule prosim vas ked robite poschodky tak vzdy vystuzujete aj vsetky poschodia skrz?? Robim trojposchodku a kazde poschodie bude vystuzene klasika podlozka slamky a spajle ale neviem ci mam dat aj nejaku tycku skrz vsetky poschodia aby sa sa to cestou naaahodou neposunulo :slight_smile: dakujeem
2. aug 2013 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika222 pravdupovediac, cez stred som este nevystuzovala, ale v tomto teple by som asi jednu stredovu dala
2. aug 2013 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika222 ja som dávala, keď išla torta ďalej, aby sa neposunuli jednotlivé poschodia
2. aug 2013 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt
@lamps no ide to len v ramci bratislavy ale mam strach ze by sa to mohlo posuvat...Nechce sa mi robit dierky v podlozkach a triafat sa na stred :slight_smile: Ale asi budem musiet :unamused:
2. aug 2013 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sledke žienky viem,že je piatok a máte plné ruky práce ,ale neviete mi poradiť tortičku pre chlapca a dievča k meninám majú 18 a 13r. Vôbec neviem ich záujmi ani nič podrobné. Nič ma nenapadá nejaký tip by sa nenašiel?????? Prosííííím
2. aug 2013 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brunila hej, to je pravda čo píše @adrika202 . Ja keď som farbila extra gélovkou červenou tak sa mi zdalo, že aká svetlá farba a na druhý deň bola oveľa tmavšia.
2. aug 2013 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak napadá mi jedine niečo multicolor. Nejaký obdĺžnik ako krabicu a farebné, také unisex.
2. aug 2013 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak ja mam dotortovane na dnes, na foto sa zda, ze je tpo strasne krive, neviem preco, v reale to tak nie je
2. aug 2013 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
@adrika202 Díky...no já vždy barvím a dělám vše až na poslední chvíli.Tak se budu muset polepšit :slight_smile:
2. aug 2013 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky , vsak to pridávam ako hotentot po jednej :rolling_eyes: ale ked ja pak zabudam :grinning: kde to mam poukladane :grinning: :grinning: už len jednu mam robiť :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. aug 2013 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (65)
@martina7905 krásna torticka , ale Máji chýbajú krídelká :dizzy_face: to asi aby ti neubzikla z tortušky , že jo ? :grinning:
2. aug 2013 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela poslyš,ty máš snad nějakou výtvarnou školu nebo co?Ty tvoje dortíky mne vždy dostanou a pak se cítím,že nic neumím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. aug 2013 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela odpadla som,ty si tortovy guru slovenska :slight_smile:
2. aug 2013 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@brunila ja niekedy tiež,ale farbiť sa snažim vzdy aspon den dopredu,prave kvoli tomu zreniu farieb ale aj preto že farbenim sa do potahovky dostava vzduch a potom sa možu pri potahovaní robiť bubliny,hlavne pri takychto farbach kde je toho farbiva vela,už sa mi stalo že išiel cely potah do koša z červenej torty lebo bol sama bublina:slight_smile:
2. aug 2013 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela a zááásterku chcem s takej zelenej bodkovaneeeej,je nádherná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. aug 2013 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brunila :grinning: :grinning: :grinning: jooo , v nazve mojej školy bolo slovo výtvarníctvo :grinning: :grinning: :grinning: ale čo sme sa tam učili bolo už o inom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@adrika202 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si rob prdel :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jaj ale zasmiala som sa , dakujeeem :grinning: :grinning:
2. aug 2013 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@muffinka8 juuj, tak to si spala ako ja, ja som sla napokon az o pol strvtej spat a rano mala plakala,ze ju boli zub,tak vstavat, volat babke,nech pride k malemu a sup k zubarovi. manzel cez den spi,robi stale nocne,tak to jeho zobudit... :rolling_eyes: na zajtra mam dalsiu tortu, som KO, nevladzem nic, samozrejme este ani korpus,ani plnka, este neviem ani ako bude vyzerat ta torta... no katastrofa :stuck_out_tongue_closed_eyes: a este som si ani toho mcqeena nestihla odfotit,lebo uz rano zvonili pre nu :sweat_smile: no rano.. pol deviatej bolo. :slight_smile: a to som este chcela nejake kvietky, zadne svetla dorobit,ale ze netreba,ze vraj to staci, aj tak sa zje :slight_smile: tak aspon ze tak. :slight_smile:
2. aug 2013 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby prosim o RADU.. fakt moze ist tento parizsky krem pod potah http://www.tortysnov.sk/recept/pravy-parizsky-krem-16, pouzivam sfv, nechcem riskovat neprijemne prekvapenie :slight_smile: dakujem
2. aug 2013 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela nerobíííím si prdel voobec..odpadavm z tvojich tort,krásna práca,stvarnenie,zladenie no proste vsecko :slight_smile: aj ja ked budem velka budem robiť take krásne :D :D
2. aug 2013 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela Tá s tým srnčekom je nádherná :dizzy_face: No všetky sú nádherné, ale Tvoje je hneď poznať, ani podpis nemusím na fotke vidieť. Ty máš neskutočný dar, žena :sunglasses:
2. aug 2013 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@desmodka nie som ista, tento som nedavala, ja pod potah miesam bud 1 velke maslo s nutelou, alebo maslovu plnku, minule som davala aj ten pribinacikovy a bol ok, citala som niekde, ze pod potah ide taky krem kde je viac masla ako mlieka...som zvedava co ti poradia baby :sunglasses:
2. aug 2013 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nika222 ja by som určite dala výstuž cez tortu, je teplo a ty budeš mať pokoj na duši
2. aug 2013 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela dievča, ja z teba nemôžem nádhernáááá je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. aug 2013 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@desmodka daj iba maslo s cukrom a nutelou a máš to isté :slight_smile:
@mrka2 :slight_smile: napokon som zaspala o šiestej a o ôsmej už malý po nás skákal :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kým som ich vyprevadila z domu bolo deväť :confounded: a to som už o takom čase chcela mať dosť hotové.

@pristela hmmm, hádam sa aj ja raz dožijem takej krásnej torty :slight_smile: moje sa pri týchto tíško hanbia :grinning: :grinning: ja vôbec nemám fantáziu, nemám problém spraviť niečo ak je inšpirácia nejaká z netu, že si niečo nájdem a pospájam čo sa mi páči, ale keď mám niečo vymyslieť, tak som úplne zamrznutá :zipper_mouth:
2. aug 2013 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika202 no íha a já z čeho tam mám bublinky...díky!!!!
2. aug 2013 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 len mi ostala plnka, tak preto sa pytam :slight_smile:
2. aug 2013 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@woman04 ak natrafime este na nejake , urcite ich vykupim, do IP sa mi prihlasili este dve kocky, tak neviem kolko dostanem, budem sledovat v obchodikoch, pripadne sa spytam, ci by sa nedalo objednat, ak by to rychlo mali na sklade :wink: Dam vediet, ked ich dostanem :slight_smile:
2. aug 2013 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela kraaaaaaaaaaasa musim na nu dookola pozerat :wink: :wink: :wink:
2. aug 2013 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia1111 s peniazkami to pocka :wink: , az potom, ked to mamina posle, aby vedela presne povedat ,kolko bolo postovne :wink: :slight_smile:
2. aug 2013 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina nahodou........ su tie slzicky peknuckeeee :dizzy_face: ked ich take chcela :wink: , krasne ich mas urobene :wink: :slight_smile:
2. aug 2013 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok