Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

evala777
2. aug 2013

ahojte, pridávam svoje tohotýždňové a idem si užiť vííííkend.... 😀

elamaslakova
2. aug 2013

@evala777 Nádherné ´tortičky

gumidekmomo
2. aug 2013

@evala777 kraasna🙂)

jakelina
2. aug 2013

@mamina1978 paní už si pro ně byla a prý nádhera a pořád to obhlížela ze všech stran. No vkus je různý 😀 😀 😀

zklimekova
2. aug 2013

moje nočné čítanie 🙂

muffinka8
2. aug 2013

Pre nášho bubáčika 🙂

aduskatt
2. aug 2013

Andelicky ( @pristela Zanetka, prepac, ale mne sa ten nazov proste paci🙂) idem uzatvarat objednavku na Smart, tento krat po 37,50. Nebudem brat toho vela navyse, takze ak ste so zasobami na hrane a chcete, dajte pls do IP vediet, najlepsie do vecera. DIk

luciahromadkova
2. aug 2013

@muffinka8 nadherna torta 😵

luciahromadkova
2. aug 2013

@mimcak no napadol ma bazen a tam len postavicky do vrchu hrudnika- oboch, alebo obaja na pohovke- tu mozes urobit aj ryzovych chlebikov---, da sa aj ta postel, ale ked je to chlapec a dievca..., tak neviem farebnost a este take univerzalne ten nanuk..., teniska
dala som cosi, neviem ci si vyberies...

m_atil_ka
2. aug 2013

Šikulky viete mi poradit recept na nejake plnene muffiny? Kedze som v deviatom mesiaci tehu tak nieco jednoduchsie ;)

marcelka932
2. aug 2013

surne prosim poradte mi...chcem urobit na tortu. ten pribinacikovy krem a neviem co je to ten vanila crem ole alebo nieco take dakujem

aduskatt
2. aug 2013

@m_atil_ka chces trebars take, co maju vnutri tekutu cokoladu?

aduskatt
2. aug 2013

@marcelka932 normalne v obchode kupis pri pudongoch, vanilkovy CremeOle, puding za studena Dr.Oetker

m_atil_ka
2. aug 2013

@aduskatt nooo moze byt aj take 🙂 len som myslela ze mozno trosku osviezujuce ale budem vdacna aj s cokoladkou 🙂 dakujeeem

brunila
2. aug 2013

@marcelka932 je to puding za studena,koupíš téměř v každém větším obchodě...Penny,Albert,Tesco CoopBilla...

aduskatt
2. aug 2013

@m_atil_ka poslala somTi do IP link...a ked chces osviezujuci, tak tam mozes pridat nejake ovocie do cesta🙂

muffinka8
2. aug 2013

Ale ľaliu som spackala 😒 nie som s ňou spokojná. Nevedela som spraviť tie čiaročky tmavé na farebnej časti. Keď som to robila fixou tak to vyzeralo strašne umelo. Potom som to prešla zriedenou práškovkou, sa to rozmočilo 😝 tak som to potom ešte maskovala 🤐 no čistí des.

muffinka8
2. aug 2013

A fotené asi na 25 krát 🙄 každá fotka rozmazaná. Aj dnu som fotila, aj vonku, všetko zamlžené. Posledný krát pečiem u našich, bo tu sa mi ani fotky nedarí spraviť dobre 😝 a to nehovorím o pečení.

m_atil_ka
2. aug 2013

Super dakujem velmi pekne 🙂 nie je ale pisane na kolko sa to pecie. A ovocie myslis ze len tak primiesat do cesta a vyliat do formicky? To sa neda tak nejak sby to ovocicko bolo len vnutri?

aduskatt
2. aug 2013

@m_atil_ka tak si dajtrochu cesta naspodok, potom kusok ovocia a dolej ostatkom.a pecie sa na 180🙂

m_atil_ka
2. aug 2013

@aduskatt noo budem skusat 🙂 cesto asi je jedno ake,najdem na nete ci mas aj to? Si moc zlata dakujem

aduskatt
2. aug 2013

@m_atil_ka 2 hrnčekmúka hladká
1 hrnček cukor kryštál
1prášok do pečiva
1/2 hrnček maslo
1/2 hrnček mlieko
2 celé vajcia
1 KL sóda bikarbóna
toto sa pečie na 150

pristela
2. aug 2013

Andeličky moooc kazdej dakujem za pacitka aj pismenka ste uuuuzasneeeeee 😵 😵

@evala777 wow, ta poschodka je ako podla pravitka, neskutocnaaa, to si ako dokazala? vypada ako tie americke polystyreny obalene 😀 mas potah maslo + abo ganáž? fakt je uuuužasnaaaa 😵 😵 😵
@adrika202 andelka napis mi to na fb , to s tou latkou na zasterku 😀

@sticker jeeee, moooc dakujem 😵 😵 😵 teda ja poznavam zopar holiek a ich torticky aj bez podpisu ale vzdy som si myslela ze moje ked su poznatelne tak len podla pozadia 😝 😕 😕

@muffinka8 ale prosim ta mas uzasne torticky , fakt !!!! ja tiez inspirujem z mnohych tort, niekedy mi poslu foto nejakej a ze chcu v podobnom štyle, a minule som jednu robila, ze z vlastnej hlavy 😀 a pak som podobnu nasla na nete 😀 😀 😀

@aduskatt som minule postrehla nieco s andelickami ale som to nejak nepochopila 😕 necitala som vsetko ked som bola na dovolenke 😝 tak tiez mrkam ted Andelička , kludne andeličkuj 😵 😵 😵 😵 inak cena smartu super!! u nas zdrazela na 40, 50€ 😠 😠 😠

aduskatt
2. aug 2013

@pristela ja zatial nezdrazujem, momentalne v akcii aj s kurierom je 42 EUR🙂 ale dokedy, neviem

m_atil_ka
2. aug 2013

@aduskatt moc moooc dakujem 🙂 budem teda skusat

nika222
2. aug 2013

@lamps jj dala som, je to vystuzene skrz na skrz :D Pridavam posledne moje 🙂

anibas
2. aug 2013

Tak baby a som sa zaprisahala, že robím naozaj poslednú tortu !!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Tak ja do roboty chodím len "sedieť", deťom uvarím na obed sáčkovú polievku, tak čo to jednu tortu urobiť !!! Za dobrotu - na žobrotu !!!

adrika202
2. aug 2013

@anibas fuha! to od koho si dostala také zhodnotenie tvojho života ?? :O

jakelina
2. aug 2013

@anibas to potěší co?? Venku všichni u vody a ty se pečeš u trouby a ještě nevděk vládne světem. 😒 😒

jakelina
2. aug 2013

@anibas já jsem taky vytočená, paní si měla přijít pro dort v 17 hodin a ještě tu není. Čekám tu jak pipina, ani jsem nelezla do bazénu, kdyby náhodou přišla a uviděla mě v plavkách, ať nemá újmu na celý život, jak by se lekla. To mě vyloženě se... a musím být sprostá, že ti lidi nedrží slovo. 😒
Ještě jsem dnes dělala čoko dort manželovi k narozeninám, tak jsem dělala čtyři dorty. Šla jsem spát nad ránem a už toho mám fakt dost a chtěla bych mít už volno a svůj klid.