• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@anibas super ho máš, to je ten co jsi se kvůli němu rozčílila???
3. aug 2013 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps moja prezradíš mi aku vykrajovačku máš na motýliky ?? Už minule som sa mala pýtať ,len som si nepamätala u koho som ich videla...ďakujem krásne za odpoveď :dizzy_face: :wink:
3. aug 2013 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ještě přidávám fotku dortu pro manžela na řezu. Mascarpone krém s malinami a borůvkami a korpus z domácích žlutých vajíček.
3. aug 2013 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@jakelina posledne 2-3 mesiace ich mám akosi veľa...predtým som mala aj voľné víkendy no teraz sa toho nakopilo....sa to moc rozkríklo asi :zipper_mouth: ....inak ďakujem krásne za pochvalu ,ale zase až také rovne ako podľa pravítka nie su ...no je pravda ,že si na to potrpím a tortičku pred poťahovaním hladím a hladím...niekedy aj 20min. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. aug 2013 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jakelina mňam...vyzará chutne :dizzy_face:
3. aug 2013 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
neviem ci drotikujes ? a kvietky bez drotikov mam problem to naskladat na tu tortu, nejak mi to vzdy nepasuje, vytrca a podobne...ty mas tie torty take uhladne, ciste, krasne :slight_smile: , do PE nechodim .ja az tak casto nepeciem, mozno raz za mesiac, mne to az tak neponahla , nepotrebujem tie cukriky surne...mam aj smartflex ten uprednostnujem...
@lamps ale niekedy by som sa rada pozrela ako robis figurky, kviety
3. aug 2013 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela tá baletka je nádhernááá :slight_smile:
3. aug 2013 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tento víkend už druhá 50tka :slight_smile:
3. aug 2013 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
Ahojte kocky.. nadherne torty ste popiekli.. radost pozerat.. pridavam tohtotyzdnovky a idem oddychovat.. :slight_smile:))))
3. aug 2013 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (54)
@lawli prezradím :grinning: :grinning: :grinning: je to takáto obyčajná kovová
@ollako áno drôtikujem, takže cukríky nechceš?
3. aug 2013 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jakelina :grinning: :grinning: :grinning: dôchodcovia sú kapitola sama o sebe. Mne sa najlepšie poťahuje s MMF, dokonca aj teraz v týchto teplách sa dá dobre použiť a tortičky ňou potiahnuté sa mi ani až tak veľmi nepotia
3. aug 2013 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps nie nechcem, ale dakujem
3. aug 2013 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčence , prajem vám krásnu sobotu , konečne som si sadla dnes a trošku oddychujem , tak sem pridávam moje 2 tortičky , jedno srdiečko na 40-ku a tortičku s jedlám obrázkom pre fanúšika FC Liverpool , tak snáď budú spokojní . A ja si teraz v kľude popozerám vaše krásne výtvory .
3. aug 2013 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
Baby náhodou niektorá nerobíte marcipánové figúrky ???
3. aug 2013 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps já bych i MMF dělala, ale u nás není ten Považský cukr a z toho našeho to není ono. Já jsem měla 12 balíků, ale už jsem ho spotřebovala a na Slovensko hned tak nepojedu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. aug 2013 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malibu21 děláme všechny nechápu jak to myslíš?? Každá na svůj dort uděláme ty figurky co tam vidíš.
3. aug 2013 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina myslela som či by mi bol ochotný niekto vyrobiť len tie figúrky lebo mm jednu tortičku vytipovanu ale bohužial nedá sa mi kupit nikde také figurky :( A nakolko som uplny lajk tak sa do toho nechcem pustit kedze to chcem pre dceru n krstinky
3. aug 2013 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lawli Nádherné tortičky , krásna , čistá práca
3. aug 2013 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@malibu21 skus dat foto figuriek/figurky alebo aj torty, mozno niekto napise a urobi... a zas je dolezite, ci sa to da aj poslat, aby sa to neznicilo...
3. aug 2013 o 15:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela Nádherná tortička, baletka je úžasná
3. aug 2013 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps Tortička je úžasná , macko perfektný
3. aug 2013 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina ďakujem - áno jedna veľká rodina :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. aug 2013 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina Dala by som si kúštik z tej tvojej tortičky , idem aj ja naplniť synovi tortu na zajtrajšie narodky , už sa teším na ňu :D
3. aug 2013 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps Andrejka - a ja už neviem robiť s MMF, tento autobus som robila z cukríkov, dobre sa po ňom maľuje, ale som 5x rozvaľovala, dole sa mi všetko vlnilo, som myslela, že ma šľahne :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Som zvyknutá na PDT
3. aug 2013 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenie123 Nádherné tortičky , všetky super
3. aug 2013 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas vidíš zvyk je železná košeľa, ja som mala minulý rok PDT a nadávala som teda riadne, mne sa s ňou robilo veľmi zle a so Smartom sa mi robí fajn, ale zakiaľ ho rozvaľkám ide ma picnúť. MMF si zarobím do zásoby a potom si len odkrajujem
@jakelina no to je škoda, ale príď na kávičku a zároveň si kúpiš aj ten cukor :dizzy_face:
3. aug 2013 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps nejdražší káva pod sluncem :grinning: :grinning: Jasně že bych přijela ráda. Ale je to daleko. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já se potím doma u marmelády, uffffffffffffffffff. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. aug 2013 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím vás čo maľujete na torty @lamps @pristela @wera ... ako riedite práškové farby? Lebo ja som minule len tak si rozrobila práškovú farbu a asi som dala veľa vody alebo čo, ale proste miesto kde som prešla potom štetcom sa rozmočilo :confused: Teda som to asi mala veľmi riedke, či? @pristela tie očká na baletke si tiež takto maľovala či nejak inak?
3. aug 2013 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 místo vody dej alkohol a trošičku ne moc. Aby to nebylo řídké.
3. aug 2013 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@muffinka8 a omlouvám se, že odpovídám já, třeba na to spěcháš. :wink:
3. aug 2013 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok