Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mimcak
10. aug 2013

@maya30 jejda tak to si mala čo robiť,juj ,ale su nádherné každá jedna poctivo uložené do inšpiračiek. Fakt krása. 😵

zklimekova
10. aug 2013

jedna s nepodareným poníkom , trošku som ju upravila okolo čísla, bolo v srdiečku okolo , kvetinky, len som ju zabudla odfotiť, lebo som utekala s malou na pohotovosť, celú noc sme teplotovali :(

tinamk
10. aug 2013

@zklimekova dakujem mooooc... dnes oslavujem aj ja je to prave rok co som upiekla svoju prvu torticku🙂)))

vecernicci
10. aug 2013

ahojda holky, opět nestíhám, ale přidávám aspoň tři dortíky, jeden jsem zase zapomněla vyfotit 😝 a ještě mě jeden čeká na zítra 😝

akapulko
10. aug 2013

@maya30 neskutocne sa mi paci kazda jedna!!! 😀 😀

dada2007
10. aug 2013

@dm1 užite si dovolenkuuuuuuu 😵 😵

dada2007
10. aug 2013

@jakelina chcem sa spýtať......ty upečené korpusy skladuješ v chladničke?

dada2007
10. aug 2013

@jakelina to maslo-parááááááda 😉

eliska22
10. aug 2013

@maya30 nádherné sú všetky 😵

jakelina
10. aug 2013

@dada2007 ano, když mám místo, tak dám do lednice, pak se dobře krájí. Mám totiž dvě lednice a tak to můžu tak dělat, ale třeba v zimě dám jenom do chladné místnosti. 😉

dada2007
10. aug 2013

@jakelina díkes 😉

manita
10. aug 2013

Kočky, prosím vás, nemá niektorá z vás dobrý osvedčený recept na obľúbenú americkú narodeninovú tortu Red Velvet?

Red Velvet z domácich slovenských surovín. Plus ma zaujíma, aký druh červeného farbiva na túto tortu používate tu.

Veľká vďaka! 😉

akapulko
10. aug 2013

moja nocna opacha skoro 10kg nerozumiem tomu ak mam tortu na objednavku tak nikdy som neni spokojna na sto percent,ale na tych 70percent to dam ale pokial robim tortu do rodiny tak ako keby moje podvedomie vedelo ze to len tak tak ju taaaaaaaaaaaaaak odbabrem ze dovi dopo 😒 😒 😒 pretoze aj s touto som spokojna mozno na 30%ale tak chutovo sa po nej urcite zaprasi ako stale 😀 😀 😀 😀 😀 😀

akapulko
10. aug 2013

jeeee foto🙂)

akapulko
10. aug 2013

tu je🙂

muffinka8
10. aug 2013

@mrka2 @maya30 nabudúce treba proste odísť z domu keď treba 😀 ale tak už aj mne sa stalo, že povedala som, aby si po tortu prišli do určitej hodiny, lebo potrebujeme odísť a ešte mi nadrzovku zavolali, že ráno došli z dovolenky a že vybaľujú že prídu o 2 hodiny neskôr 😠 😠

mamcas
10. aug 2013

@zsuzsu tak a dakde som to po... uvarila som co som mala uvarit, vyslahala som co som mala vyslahat, ale ked som pridala to uvarene tak to zredlo nakompletku (to uvarena je riedke,ci?) Tak som pridala creme ole kooopu. Ani som neminula ten sirup ci co to bolo, teraz to pijem 😀 to je na tom pozitivne, ale to ze to vobec bez toho ole nebolo huste je ok? Jaj a info, dala som 2 slahacky a jedno 500g mascarpone. Ked tak rozmyslam v recepte si mnozstva nemala, tak mozno tam bola chyba. Porad prosim nech do buducna viem, lebo je to mnam 😀

mysiatkoo
10. aug 2013

@lamps 😀 😀 😀 😀 jasne, odhalila si ma 😀 😀 potiahnem polystyren bokom, potom potiahnem original tortu rovnako, aby som si mohla spravit foto v akcii 😀 😀 😀 😀 ale kedze tato sla susedom, uslo sa aj nam kusok a mam aj rez - na polystyren to xuti celkom dobre 😀 😀 😉

lamps
10. aug 2013

@mysiatkoo 😀 😀 😀 😀 ale asi je to pre teba dosť pracné, nie?

jakelina
10. aug 2013

@dada2007 zjistila jsem, že když je tak horko a ten korpus je vychlazený, tak se ten krém tak netopí a rychleji v dortu zatuhne. 😉

jakelina
10. aug 2013

@manita barví se červenou gelovou barvou. Receptů je spousta, googli a jsou skoro všechny stejné. Já jsem dělala jenom jednou podle receptu co jsem našla na internetu.

maya30
10. aug 2013

@jakelina @dada2007 @muffinka8 @mrka2 baby dakujem za podporu, zajtra bude lepsie 🙂 inak jedna mi este stale trci v chladnicke 😝 ku mne totiz vacsina chodi pre tortu tak, ze s nou idu rovno na oslavu, aby ju nemuseli skladovat doma, tak zas aby sa im neskazila tak na to radsej pristupim...ale ja vacsinou taham piatky az do soboty rana a ked by som si chcela na obed s malym lahnut, tak zacnu vsetci vyzvanat 😠 ale paci sa mi ten napad prist trebars od-do lebo potom nie som doma 😉

mysiatkoo
10. aug 2013

@lamps myslis potahovat aj polystyren aj tortu? .... je, ale dobre to vyzera 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dada2007
10. aug 2013

@maya30 inak jedna zakaznička mi aj drzo-ironicky povedala, že:::: tak čo...teda...tak prídem ráno, ved čo budete kvoli mne teda doma? -----a ja kukám ako mucha puk......
plus.......ak chce niekto tortu napr. v piatok o 14......tak ok, ale zákaz zvoniť bytovým zvončekom, kvoli tomu že mám malé dieťa a ono spí.......ako jasné, my im - ako zakazníkom vyhovieme v tvare, chuti a neviem v čom všetkom na torte....ale oni musia zase nám vyhovieť, že sme len ženy na MD alebo pracujúce s tortami popri normál práci.....a aj my máme život, deti, rodinu atd. a tiež právo zbaliť si cakypaky a ísť na víkend na chalupu, chatu či stanovačku...............a všimla som si, že ked poviem, že od do, lebo pak nie som doma.....nik necukne.....a prídu. Nevymýšlajú-nemajú inú možnosť....

mrka2
10. aug 2013

@tinamk super postavicky!!! 😕 🙂

mrka2
10. aug 2013

@dada2007 toto musim veru aj ja zaviest,ze od do... lebo toto je uz fakt na nervy. 🙄

elamaslakova
10. aug 2013

@manita ja robím podľa tohto receptu a farbím gelovou červenou farbou Červený samet (Red Velvet Cake)
Ingredience

těsto: 250 g mouky (dala jsem napůl hladkou a polohrubou), 0,5 lžičky soli, 2 lžíce holandského kakaa (15 g), 113 g másla, 300 g cukru krupice, 2 velká vejce, 1 lžička vanilkového extraktu, 240 ml podmáslí, půl lžičky gelové červené barvy, 1 lžička sody, 1 lžička octa
krém: 500 g mascarpone, 400 ml smetany ke šlehání, 120 g moučkového cukru
Postup

Dno dortové formy (23 cm) vymažeme tukem a vysypeme hrubou moukou.

Smícháme mouku se solí a prosátým kakaem.

V podmáslí rozmícháme barvu.

Změklé máslo rozšleháme, přidáme cukr a šleháme další cca 3 minuty. Pak po jednom zašleháme celá vejce a vanilkový extrakt.

Nakonec postupně vešleháme třetinu mouky, polovinu podmáslí, druhou třetinu mouky, druhou polovinu podmáslí a zbytek mouky.

Sodu v malém hrníčku zalijem octem. Směs vzkypí, okamžitě ji nalijeme na těsto a vařečkou rychle do těsta zamícháme.

Těsto rozetřeme do připravené formy a vložíme do trouby vyhřáté na 175°C. Pečeme asi hodinu, zkusíme špejlí.

Upečený korpus necháme asi 10 minut ve formě odpočinout. Pak opatrně nožem odřízneme korpus od stěny formy, vyjmeme a necháme vychladnout, nejlépe na mřížce. Zcela vychladlý korpus zabalíme do fólie a uložíme minimálně na hodinu do ledničky, lépe přes noc.

Studený korpus dvakrát prokrojíme a připravíme krém: mascarpone promícháme s cukrem, přilijeme smetanu a všechno dohromady vyšleháme na hustý hladký krém.

Krémem promažeme dort uvnitř i potřeme celý povrch, případně zbytkem dozdobíme.

Krém není podle originálního receptu, protože jsem neměla vhodný sýr.

dada2007
10. aug 2013

@mrka2 jj, je to super....fakt....mne to omnoho viac vyhovuje 😉 😵

levandulka3
10. aug 2013

z tohto týždňa, po čase som si zopakovala zarábanie mmf a prvýkrát som si skúsila krivú tortu, aaale nič moc 😖

lamps
10. aug 2013

@mysiatkoo áno, presne to som myslela, že máš dvojitú robotu, ale zas .... dobre to vyzerá 😀 😀 😀