• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. januára 2017 
@wera.g ja nemám slov si fakt dobrá skutočne pekné a hlavne tak pekne zladené farby s tým ja mám problém. V byte navrhujem všetko ja ale čo sa týka farieb koniec to manžel a pri tortách musím sa vždy inšpirovať farebným prevedením na nete :grinning: A vraj ženy majú cit pre farby ja som asi omyl :grinning:
11. aug 2013 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@maya30 ano ztenčím kulatou kosticí.
11. aug 2013 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj kočky,pridávam moje včerajšie/dnešne :slight_smile:))

s krajkou som robila 1x...
11. aug 2013 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
Kočky,ktoré ste skúšali aj Magic decor aj Sugar dress na krajky,napíšte mi +- oboch..ktoré je lepšie a prečo :slight_smile: dakujem :slight_smile:
11. aug 2013 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g Nádherné tortičky
11. aug 2013 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g waaw, uzasneee :slight_smile: kraaasne!!!!
11. aug 2013 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mrka2 @elamaslakova @akzuzs
@florentina
@vecernicci
@muffinka8
@maya30
@florentina ženušky mooooooooc moooooooc vám ĎAKUJEM za krásne slová, veľmi sa teším, že sa vám moje tortičky páčia :wink: nooo je pravda že som toho posledné týždne mala veľa, hlavne v týchto horúčavách to bol zabiják, ale keď mňa tak teší keď niekoho tortičkou poteším, neviem hovoriť NIE :grinning: už na tieto 2 týždne som ich strašne moc odmietla až mi srdce pukalo :grinning:DDD
11. aug 2013 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
tak a posledne dve zo vcera :slight_smile:
11. aug 2013 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@wera.g kochám se u té nádhery, normálně jsem si na Tebe vzpomněla v pátek, že určitě makáš a potíš se jako já. :grinning: :grinning: Všechny nádherné :wink:
11. aug 2013 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 to som nepísala preto, aby ste mi tu hromadne dávali hlasy, ale preto, že ľudia fakt asi majú divný vkus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. aug 2013 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, nemate nahodou nejake inspiracie na konsku hlavu, profil? dakujem.
11. aug 2013 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela díky za ty orchidejky,jen ještě abych docílila tak hezkou tu zelenou barvu...asi přidám kapku žluté :slight_smile:
11. aug 2013 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děvčata já Ganache miluji,dělám dortíky které celé polévám,jde to hezky a ze ztuhléjo ganache dělám kuličky,které obaluji v kakau.Musí se pracovat rychle,taje to v rukách,ale ta slast v ústech.....
11. aug 2013 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
Tohle mám uložené o Ganache
Čokoládová ganache, vzdor svému půvabnému názvu, není nic jiného, než obyčejná omáčka ze smetany a čokolády. Má ale tak zásadní význam, že patří k základnímu trikovému repertoáru každého, kdo chce na svém vaření vybudovat závislost někoho jiného, a krom toho také každého, kdo svým vařením touží ohromovat davy.
Michael Ruhlman ve své knížce Elements of Cooking popisuje ganache takto:

Jakmile ganache jednou ve své kuchyni vyzkoušíte, propadnete totální závislosti. Je to s ní totiž zákeřně jednoduché. Prostě jen ohřejete vysokotučnou smetanu (tu ke šlehání) a nalijete ji na nalámané kousky čokolády. Po krátké chvilce míchání dostanete tekutý čokoládový samet, na který – za podmínky, že neprozradíte recept – se k vám budou trousit sousedi z dvoukilometrového okruhu.
Použít ho můžete na několik způsobů. Hodí se například parádně jako poleva na vaše pekařské výtvory. Jakmile trochu ztuhne, zůstane lesklá, hladká, a bude mít takové skupenství, které ji řadí přesně na pomezí mezi měkké a tuhé polevy. Základní poměr říká, abyste vzali tolik čokolády, kolik váží použitá šlehačka, tedy jedna ku jedné. Odtud můžete experimentovat na obě strany – pokud se vám hodí poleva spíš tekutější (třeba na ovocný pohár), uberte čokolády, a vice versa. Jestliže máte pár minut čas a nevíte, co s nimi, koukněte se třeba na YouTube, jak jednoduché to je.

Když tuhle čokoládovou slast necháte vychladnout několik poctivých hodin v lednici a pak ji několikrát proženete s metličkou na šlehání, získáte skvělou náplň. Ostatně co jiného je pravá pařížská šlehačka, než ganache s menším poměrem čokolády? Plnit s její pomocí můžete nejen dorty a věnečky a podobně hříšné výtvory, ale také třeba čokoládové pralinky. A pokud snad při přípravě do ganache také zamícháte trochu másla a cukru, po vychladnutí ztuhne natolik, že z ní můžete vytvarovat kuličky a obohatit svět o pár kalorických čokoládových lanýžů.
Poslední hříšné využití ganache, které mě napadá, ještě než mne omráčí vůně právě rozpouštěné čokolády, je horká čokoláda do hrnečku. A zde, ač se to na první pohled vůbec nezdá, můžete začít experimentovat, jak je vám libo, a výsledky pak zúročit v aplikacích .
11. aug 2013 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
@wera.g - prekrasne torty :slight_smile:

Pridavam moje dve tortičky pre mojho ocka k 60-ke. A obdivujem Vas za tie pocty toriet v takomto horucom pocasi, prihrievat si rurou v lete je riadne narocne.
11. aug 2013 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@brunila Úžasné tortičky , vyzerajú super , článoček o ganache si ukladám :D
11. aug 2013 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ved ja viem ze si nepytala, ale dala by som ti aj tak, lebo tvoje torticky su krasne :wink:
11. aug 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@muffinka8 druhy :grinning: ale prvy krat to bol klasicky kruh a bol makkucky, mnamkovy ako babovka :slight_smile: ved preto tomu nerozumiem...
11. aug 2013 o 20:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
pridávam jednu pre moju neterku.
11. aug 2013 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (80)
@simasa ten je dokonalýýýýýýý !!!! Ukládám do inspirací a hned si vysnívám,že někdo bude takový nutně potřebovat a ty dáš svolení k inspirování...kam na ty nápady chodíš...fakt pecka...!
11. aug 2013 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa :astonished: je nááádhernáááá.ako si urobila tie guličky?sú všetky rovnaké :confused:
11. aug 2013 o 20:33  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. aug 2013 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina
@marianabila
Ďakujem, baby. Ohľadom inšpirácie - to netreba vôbec riešiť, veď sme tu snáď všetky normálne :slight_smile:
Guličky sú vyrobené v silikónovej formičke, bála som sa, že sa mi o nich bude aj snívať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. aug 2013 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@simasa práve som tortičku komentovala na fb, je nááááááááááááááááááááááááááádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. aug 2013 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina no ono to asi tak nejak bude... hadam aj ja budem mat casom nesopkove :slight_smile: ja to totiz nechcem jest, lebo sak ma je dostvaj bez toho :slight_smile: xixi
@jakelina @pristela dakujem za postrehy :slight_smile: skusim prikryt a dat kustik vyssie :slight_smile:
11. aug 2013 o 20:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@simasa ja nemaaaam slov :slight_smile: nadhera nadhera nadhera, dokonala torta do ktorej by som noz veru nezasunula :slight_smile: boze nechapem ako sa da take cosi vobec vymysliet... holt si pani tortarka :slight_smile:
11. aug 2013 o 20:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps
@mamcas
Moc ďakujem :slight_smile:
11. aug 2013 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 čítam trochu oneskorene ale prekrásne ich máš
11. aug 2013 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps Ja sa do takýchto súťaží už zo zásady neprihlasujem. To nie je súťaž o najkrajšiu tortu, ale o najväčší počet priateľov... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. aug 2013 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@simasa tak ta je krásna heď si ju uložim,s dovolením :slight_smile:
11. aug 2013 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok