• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@lamps to Ti urcite nehrozi :grinning: :grinning: :grinning: Joj to je krasne :slight_smile: nie je nad to ked niekto oceni nasu snahu, ze? Len teda za seba hovorim, ze skoda, ze to je malokedy... :confounded: Vytesuj sa, hned Ta prestane chrbat boliet :slight_smile:
16. aug 2013 o 20:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky mooooc dakujem za pacitka aj pismenka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@lapms, pchaaa ved tamtoho tvojho ani neberiem , si vyberiem niekoho iného :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tento tvoj je narocny ako moji :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
16. aug 2013 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamcas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chrbát, bolí stále, švaclo ma to riadne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi som už stará, ale teším sa, veľmi sa teším. Toto je najkrajšie na tejto "robote" :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. aug 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ty by si moje baby chcela čo? tie ti nedám, moja zlatá za nič na svete, ale ani toho najstaršieho by som nedala
16. aug 2013 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps normálně přes extrudér. :wink:
16. aug 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina aha, ja som tipovala lis na cesnak, extrúder som posunula Silvinke, mne sa s ním veľmi zle robilo
16. aug 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag sú to potiahnuté guličky :slight_smile:
16. aug 2013 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata dakujem za rady a tipy.. Ta besamelova je fantasticka, nenarocna na suroviny, pripravu a je velmi chutna :slight_smile:
16. aug 2013 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamcas
@elamaslakova
@sikag dievcata dakujem vam, zobrala som tych 5O a predstavte si boli tak nadšený :slight_smile: ,ze dala pani o 10viac,co zas mna potešilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
16. aug 2013 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
a ďakujem za pacitka oboch tortičiek :slight_smile:
16. aug 2013 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 dakujem za pudingy,hned som vyskusala aj krem a je uzasny , velmi pekne ti dakujem,som ti moc vdacna
16. aug 2013 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@csina mozes mi prosim dat recept alebo cislo str.na tu besamelovu? :slight_smile:
16. aug 2013 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Nádherné tortičky :dizzy_face:
16. aug 2013 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps A ja som zaň veľmi vďačná. :dizzy_face: Už som ho využila na toľkých tortách... A teraz, keď poviem, že s ním idem robiť, tak muž sa už automaticky berie, že to je jeho úloha a potom sa všade chváli, že toto robil on na torte :grinning:
16. aug 2013 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Tak tady je můj lev pro mm, který je znamení lev, to vyřezávání je šílená piplačka a není to úplně tak jak jsem chtěla, ale líp to neumím. Jinak je to mramorák, krém paříž s mascarpone, džem černý rybíz, potah pasta dama stella a pasta dama chocolate
16. aug 2013 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@simasa :grinning: :grinning: :grinning: to je super, že slúži a ja ako taká z tých zaostalejších a menej zručných :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: používam stále striekačku
16. aug 2013 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna krásné to je :wink:
16. aug 2013 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela krásná panda, mm mi tady nevěří, že to není umělé, fakt dokonalá :grinning:
@jakelina ty máš na tvářičky formičku? ten chlapeček je moc pěkný
@lamps krásné postavičky, viděla jsi film Horton? tvoje postavičky jsou jako z toho filmu :slight_smile:
16. aug 2013 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@reruna mám otlačenou hlavičku od panenky a pak to ještě kosticí dodělám. Přidělám nos a víčka a do očiček dám bílou hmotu a pak barevnou podle barvy očí a přilepím uši.
16. aug 2013 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simasa jezis to vazne? Moj to neznasa :stuck_out_tongue_closed_eyes: je hnilyyy ako vos :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. aug 2013 o 21:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@reruna :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ďakujem, z toho filmu som videla len ukážky, ja veľmi málo pozerám TV
16. aug 2013 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Nádherné tortičky
@denisak77 Tortičky sú veľmi pekné
16. aug 2013 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babulky, moja dnesna, ponikovska... brali ju este za horuca, takze nestihla ani poriadne zatuhnut, duufam, ze sa im nerozpadla v aute :sweat_smile: :confounded:
5,5 kg spodok mramorak, pribinak a maliny, hore orechovy korpus, dzem s rumom a parizak :wink:
16. aug 2013 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@pristela moooja no uuuuzasna panda, hadam aj lepsia ako vo filme :sweat_smile: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: som na teba hrda :grinning:
16. aug 2013 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Babule, co pouzivate ako podnos pod tortu, to co balite do toho okrasneho papiera aby to nejako vyzeralo?
16. aug 2013 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@demeterka kartón alebo dosku z drevotriesky
16. aug 2013 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte . Pred malo chvíškou som dokončila tortu pre môjho synovca a náramne som bola spokojná, kým fotka neodhalila zas nedostatky. Nechápem to, lebo vošným okom to vypadá omnoho lepšie.
16. aug 2013 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
@lamps jeeej az teraz pozeram, ze tu uz su kucharikovia aj s pokecom :confused: :grinning: :grinning: no uuzasni su... co ti budem klamat :grinning: sikovnica si neskutocna :wink: ukladam :wink:

@muffinka8 kati prekraasny je mickey, moc sa ti podaril :wink: krasna, cistucka pracicka :wink:
16. aug 2013 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka áno, tu sa o nich viedli reči :grinning: :grinning: :grinning: a ďakujem
16. aug 2013 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps no vidiiiis :sweat_smile: :dizzy_face: a ja cely den makala, a len na FB som obcas kukla, tak som ti tam pisala :sweat_smile:
musim najprv sem kukat odteraz :grinning:
16. aug 2013 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok