• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

21. septembra 2017 
@pristela no pekne takto veselo si žijete, niet lepšieho lieku ako sa poriadne s chuti zasmiať až tak moc, že si myslíš, že sa od smiechu ani nenadýchneš a máš na mále aby ti necvrklo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. aug 2013 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela ty moja riťka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a veru....... @lamps chápeš to? nie že formičku požičať!!!!! kdežéééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: rovno bábätko som jej ,,porodila" .......pche :rolling_eyes: .......ale lúbi ma........aj magnetky mi nosíííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: poctivo......aj z Tatoooooor, aj z Itáááálie aj z BA......šikulka moja :dizzy_face: a...........teda..........vidím, že my sa vydierame tak navzájom :sweat_smile:
17. aug 2013 o 23:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dada2007 dadka nám bude za nejakých 5 rokov sveta žiť, baby sa takto veľa naučia. Ja som mojej mamine stále asistovala a nalepilo sa na mňa toho dosť, v 13-tich som nemala žiadny problém uvariť kompletný obed
17. aug 2013 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps pravdu mááááááš :sunglasses:
17. aug 2013 o 23:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dada2007 to preto si ona odo mňa formičku už nepožičiava ... ty jej hotové deti dodávaš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. aug 2013 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
no idem čítať knižku dievčence moje.........čaaaaaaafky........ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. aug 2013 o 23:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps Andrejka mám poloumreté auto :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže na nom moc nejazdím , len po TO pádim rychlostou blesku a ty si dalako :frowning2: na to že ja si vecer v piatok zmyslím , že v sobotu na vecer si pridu po tortu kde ma byt babatko :grinning: :grinning: to Dadkine este žmurkalo , ked tortu odnasali :grinning: :grinning: :grinning:
17. aug 2013 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela to chápem, že ty si akčná žena a žiadne tehotenstvo u teba nehrozí, ty potrebuješ bábo HNEĎ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. aug 2013 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nééé, len mám hlavu deravú a bývam lenivá a taktiež nestiham a nechce sa mi a ... no čo ti budem prezrádzať všetky moje tajné zbrane ? :grinning: :grinning: :grinning: ale po tom babatku ma napadlo , ze by sme mali dat zas zraz tuto okolie moje nech vás poznám viaceré :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: a o chvilku budem torticky len "menežovať" bez robotky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. aug 2013 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela hlavné je, že si vieš vždy poradiť :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a také stretko by padlo vhod aj mne len by muselo byť v poobedných hodinách, aby som sa mala ako dostať z TO domov
17. aug 2013 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sikag no ani babiku som nespravila sice ani odpad nebol,ale co ma nahnevalo bolo ,ze po trištvrte roku som dostala spiatky bábiku a je v katastrofalno stave :unamused: a to som im ju dala iba na tortu...uf...a tato bola kupovaná výhradne na torty moja mala totižto nie je babikovska a tak barbina u nas bola len ta jedna...nakoniec to krto istil :slight_smile:
18. aug 2013 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ..posledne dve tento víkend....su odovzdane..
18. aug 2013 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@jakelina dakujeem,vyzera to fakt mnamkovo ,vyskusam :slight_smile:
18. aug 2013 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky se tu řehtám jak to čtu. :grinning: :grinning: :grinning: Snídám housku s máslem a marmeládou co jsem včera vařila a jenom se olizuju. :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2013 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dada2007 kurník šopa, ty snad zavařuješ i šišky ne?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Hned jsem si vzpomněla na ten film Jak vytrhnout velrybě stoličku. :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2013 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Krasne nedelne ranko dievcata :slight_smile: Dnes dufam, mate vsetky torticky odovzdane a uzivate si zasluzeny oddych. Ja som mala tento tyzden len jednu torticku, vela som experimentovat nemohla, kedze som mala predlohu, podla ktorej si zelali vysledok :slight_smile:
18. aug 2013 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@jakelina všetko možnéééééééééééé .........všetko!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: v záhrade máme(teda moji rodičia) vyše 80 ovocných stromov....plus vela kríčkových ovocných ako čučoriedky, maliny, čierne maliny, jostu atd. ....tak sa to musí spotrebovať :wink:
18. aug 2013 o 09:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pridavam aj par mojich, skusala som ibistek novou sil. zilkovacom za 4 evri, no nekup to :wink: a neviem si vynachvalit, postupne si dokupim dalsie...dnes mam pracovnu nedelu, lebo na zajtra mam 2 torty tak bezim makat, celkovo to bude narocny tyzden, ale potom uz mam toho pomenej :slight_smile:
18. aug 2013 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (57)
@dada2007 no tak to je super, já právě mám jenom jablka, maliny, ostružiny a pár jahod. Jinak vše kupuju a to se ti nechce zavařovat, když to musíš kupovat. Než jsem se vdala, tak jsme doma měli zahradu, že nebyl vidět konec a vinohrad. Tak to se zavařovalo snad každý den celé léto a v zimě zase maso ze zabíjačky. Teď už toho je fakt malinko. Ale jsou holky co znám a ty ani v životě neviděly zavařovací hrnec. Tak asi tak. :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2013 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, snazim sa docitavat, obdivujem vase vytvory... Natrafila som tu aj na puncovu tortu, mohla by som poprosit recept? Slintam, len co na nu myslim... :slight_smile:
18. aug 2013 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 prosim ta ako sa ti robi s motilikovou krajkou?
18. aug 2013 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viera6 velmi dobre, preco ?
18. aug 2013 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 mne tato krajka na jednej strane je vz ako surova,ked ju vyberam a ked ju neham dlksie tak zas sa scvrkne a na torte to uz nie je ono...ten spodok a vrch mam potom ako by sa to zosulkavalo a moc suchu...nechapem..mam ešte aj tu kvetovu a taku zelenú a tie su pohode..
18. aug 2013 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 krásne tortičky, aj postavičku máš super
18. aug 2013 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, co ste robili 3D vlacika Thomasa. Potrebujem radu. aka velka je ta torta?? mam ju robit a este som nerobila tak neviem akom velkom plechu piect. Neni dana vaha ani velkost. tak aka ma byt??? Dakovala moc.
18. aug 2013 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maja30,krasne tortičky a ten ibištek krásny,aj ja pokukujem po žilkovačoch ,ale su take drahe kde si ty kupila svoj Ďakujem za odpoveď
18. aug 2013 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jee tu bolo veselo :grinning: :grinning: pridavam svoje 2, aj ked jedna bola len taka domacka dodatocne mm k vyrociu s testovanim jahodoveho kremu a druha chlapcenska s garfieldom potahovana a dorabana po navsteve, ktorej sa tu dako moc dobre sedelo a mne uz klipkali oci... takze hura na poobedeny spanok s detvakmi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. aug 2013 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
@mysiatkoo prekrasne torticky. ta druha je polystyrenova? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: odpadnem z tych ostrych hran
18. aug 2013 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@viera6 to je zvlastne, mohlo by to byt aj rurou, lebo prave tato krajka je dost siroka a vzor je husty, tak ju mozno nevysusi tak ako by bolo treba, tazko povedat, ja ju susim 10min na 100st. pri ventilatore a je dost tuha, ale nelame sa....
18. aug 2013 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 dakujem, kupila som si stetce na gelove nechty tak konecne aj tvar vyzera tak ako ma :wink:
18. aug 2013 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok