• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

25. septembra 2017 
babule, uz to tu bolo milionkrat, no teraz to samozrejme nenajdem - kto mi tu hodi link na tu abecedu plastovu z mimibazaru pls?
21. aug 2013 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo no právě, že my to taky rychle sníme. Já je zkusím bez těch malin, mám doma ty čoko pecky do muffinů, co se nerozpustí a uvidím jaké budou. Děkuji moc, jsi zlatá.
21. aug 2013 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina a nexce sa dohodnut, ze jej to odovzdas neskor? to sa mi zda strasne dlho ... na akekolvek mufinny
21. aug 2013 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna dakujem za tip :slight_smile: spravim teda ten, len este pomery su vsetko po dve? Dve slahacky po 250ml, 200g coko a 2 mascarpone po 250g?
21. aug 2013 o 21:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja včerajšia pre moju malú na narodeniny...
21. aug 2013 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
prvá tohtotýždnovka :slight_smile: dakujem @pristela za inšpiráciu, nič iné ma narýchlo nenapadlo len odpisovať :slight_smile: tortu objednávala baba včera večer :slight_smile:
21. aug 2013 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@lawli dakovalaaaaaaaaaaaaaaaa :wink:
21. aug 2013 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamcas ano, poměry jsou stejné jako u toho s bílou čoko, tak jak jsi to napsala.-) určitě nebudeš litovat
21. aug 2013 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ženušky, prosím vás nejakú inšpiráciu na tortu v tvare balíka náhodou nemáte? mám objednávku na tortu pre poštárku, predstavujem si to ako balík previazaný šnúrou a dole pri ˇnom zopár kvetov, ale netuším ako spraviť to balíkoidné potiahnutie.. Moc vám ˇdakujem za každú inšpiráciu, keˇd budete vy potrebovať a budem vedieť, rada sa budem revanšovať :wink: :grinning:
21. aug 2013 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina fuha, tak to neviem, u nas zjedli hned :grinning: :tak este som robila tieto na svadbu, su tiez mnaaam,ten rum kokos je tam super :grinning:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=42940
21. aug 2013 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daducha ahojky,keď ta tu vidím,prosím ťa,ty si nerobila náhodou takú krstinovú tortičku čo mala zeleno hnedé ozdoby?niekto tu robil a neviem kto :grinning: ,ak nie,nevadí,ďakujem aj tak :wink:
21. aug 2013 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas tu je pekny "jednoduchy" kvietok aj s majou http://www.lorna.estranky.sk/clanky/fotopostupy/vcielka-maja.html
kvietok sa da spravit uplne jednoducho, vykroj slzicky, mozes aj od oka, stensi okraje hocicim gulatym (ja ked som nemala kosticu stensovala som takotou gulatou ruckou na vareche :wink: na makkej podlozke ja pouzivam karimatku :wink: ) take navlnene slzicky poukladaj vedla seba do kruhu a vypodkladaj servitkami, potom druhu radu a hotovo, nechaj stuhnut. dufam ze sa ti to podari a ze nepisem neskoro
21. aug 2013 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela teda to je super, že to máš z jedného kusu. Ja by som si na to momentálne netrúfla. Ozaj to chce hoodne praxe. Si šikovnica
21. aug 2013 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ja nie,ale neviem ci nie nahodou anibas :wink:
21. aug 2013 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo mně se to zdá taky dlouho, ale ona si to chce ve čtvrtek dát do krabiček a mít to doma v lednici. Nevím proč. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. aug 2013 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vladiella Ďakujem za nápady, hlavne ten prvý bol šupa :grinning:
21. aug 2013 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@wera.g a musí byť hranatá? ja mám uloženú takúto
21. aug 2013 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@wera.g ja mam tuto inspiracku z netu , ale viem ze aj nejaka holka odtialto robila balik nedavno :confused:
21. aug 2013 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@daducha moc děkuji za rady, napsala jsem nevěstě, jestli to nechce později. Tak uvidím co napíše.
21. aug 2013 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps
@pristela baby vy ste zlatíííííííčka, ˇdakujem moooooooooooc :wink: v podstate mi nechali voľnú ruku, len že to má byť pre poštárku :slight_smile:
21. aug 2013 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela
@lamps
vždy sa musí pridať aj voda k tým cukríkom? lebo niekde som čítala, že len k tým americkým....lebo ja som teraz tiež skúšala si zarobiť MMF a keďže som mala iné cukríky vodu som nedala...a mne sa stalo presne to, čo píše
@emilkaaa , že mi hmota nezobrala toľko cukru, koľko som si myslela, že zoberie, a tiež sa ťažko vaľkala....takže asi to bude fakt že nedostatkom vody...
21. aug 2013 o 22:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela
@lamps
ja odpadnem...neviem, kde som to mohla čítať...či sa mi to snívalo? teraz všetky recepty, čo čítam sú aj s vodou....asi to bude nedostatkom spánku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2013 o 22:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina pochybujem, ze ma niekto otestovane ci muffiny vydrzia 4 dni stavnate, ked su dobre sa v momente zoz..u a ked su zle idu do kosa :wink:
podla mna ovocne zacnu za 4 dni plesniviet
22. aug 2013 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@timuss bolo to niekde pisane, ze ked tie ruzove umyvas uz nemusis davat vodu ale biele neumyvas tak vodu davas
22. aug 2013 o 00:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina v mojom fotoblogu mam viacere recepty na muffiny, najviac mi chutili s mangom, a tie marcipanovo- amarettove, ale na tie povedal syn @pristela , ze horsie este nejedol :grinning: 100 ludi 100 chuti
22. aug 2013 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lucula73 sa mi zda, ze to bola @mariann2 alebo niekto na M
22. aug 2013 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ach baby moje , mám fotit fotopostup a vybili sa mi baterky :angry: :angry: :angry: no neporazilo by ma? a celkom rychlo mi to slo, ted sa tu musim sušiť a čakať na nabitie, kedže termín nečaká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@lokalistin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: lebo tam bol alkohol micuš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: boli "najhoršie" ale hlavné že ani kúštik mi nenechali pokial som dosla domov :angry: :grinning: :grinning: :grinning: som chcela aspon ďobku ochutnat, marcipan ja lubim :dizzy_face:
A vôbec čo sa držiš mojho najvacsieho kritika !!!!! čo ho uz neznas? :grinning: :grinning: :grinning:
@timuss niekto umyva aj biele americké a pak nedáva vodu , kedze na nich ta voda po umytí zostáva :wink:
22. aug 2013 o 01:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@veva1 ajoj moja nasmerujem ta na spravnu temu na otazky, bo ta, kde si pisala, je len na fotopostupy :wink: tam by si na odpoved cakala dlhsie :wink:

ano da sa :wink: ale myslim, ze celkovo K2 nie je z tych lepsich hmôt :unamused: je hrozne makka :confounded: ,
len ju po rozmrazeni nedavaj do mikrovlnky, ale nechaj volne a potom dobre rozpracuj :wink: snad bude ok.
ja by som asi ale pouzila ten smartflex ak mas :wink:
22. aug 2013 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela a co si fotila..aky fotopostup? :confused: :sunglasses: :sunglasses: dockat sa nevieeem :grinning: :grinning: :grinning:
22. aug 2013 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok