• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

ja sa tu moriiiim s poschodkou , kde horne poschodie je velky muffin...no konec :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja netusim jak ja ho potiahnem :rolling_eyes: :sweat_smile:

a tu figurku jak ja spravim...no to este len bude :grinning: :sweat_smile:
22. aug 2013 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka mozno troska pomozem :slight_smile:
22. aug 2013 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
baby prosím vas ako si nakresliť sablonu na tortu ,ked to chcem malovat?
22. aug 2013 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viera6 daj si obrazok do folioveho obalu a prekresli zakladne linky ihlou
22. aug 2013 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viera6 vraj sa moze kreslit aj obyčajnou ceruzkou, jemne samozrejme, vraaaj to nieje zdraviu skodlive v takom mnozstve a moze sa to aj jest , ale ta ceruzka sa da normal štetcom s vodou z poťahovky zmyť dole :wink:

@pipka :grinning: :grinning: :grinning: juj, uvidíš az v okrtobri ci novembri , ani sama uz nepamatam kedy :grinning: nuž čo ti poviem , dala som sa nahovoriť :stuck_out_tongue_closed_eyes: len som zas inteligentne urobila tortuchu s postavickami a az pak som sa dozvedela ze chcu aj postup aspon na jednu /alebo som to prepocula ze chceli :sweat_smile: netusim/ tak som musela odznovu modelovat tu jednu a fotiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: no prosto času máááám :grinning: :grinning: :grinning: aale zas budete mat fotopostup na jednu celu rozprávkovu /známu :grinning: / postavičku :grinning: :grinning: :grinning:
22. aug 2013 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@mysiatkoo a to mozem normalne na torte?
22. aug 2013 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela lenze ja nie som v tom tak dobra ako ty ja to potrebujem prekreslit....
22. aug 2013 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viera6 aale čo by si nebola :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak urob ako Myšiatkoo písala , alebo to robia aj tak ze prekreslia normal na papier , prilozia na tortu a ihlou prepichuju po obrysoch, pak das papier dole a zostane ti naznacený cely obrazok, alebo si ten vzor mozes obstrihat na šablonu, prilozit na tortu a klasika jemne ceruzkou obkreslit :wink:
22. aug 2013 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo
@pristela dievcata dakujem vam :slight_smile: skusim to tou ihlou ,skusala som jemne tou ceruzkou,ale veru sa mi to rozmazávalo :fearful: ...
22. aug 2013 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viera6 na torte priamo som to nerobila, iba na kuse potahovky.... ale detailny obrazok s tym nenakreslis, len ti to pomoze zakladne obrysy zaxytit.... ak potrebujes detailnejsie, tak to ti @pristela dala lepsie rady :wink:
22. aug 2013 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela a v ktorom to periodiku budes celebita? nex si jeden zajednam u tetusky v stanku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. aug 2013 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petkaa28 ani netusiiiis ako si mi pomohla :sunglasses: preeesne toto potrebujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ten spodok som mala predstavu, ze presne takto pasom spravim ale tu hornu spiralu na tu puncovinu, to som tu dumala ako tam spravim, dakujeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. aug 2013 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@timuss ja dávam vodu vždy, bez ohľadu na to aké cukríky mám
22. aug 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela no celaaaaaa ty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. aug 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin :grinning: ,som sa zasmiala,že na M.ale može byť...........ale už to nechám tak........kočka nechce bielomodrú,tak som jej chcela ukázať,že aj zelenkavo hnedá je krásna,ale mi napísala,že chce so žltou teda,no amen,uvidím,čo z toho vznikne....a ďakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. aug 2013 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte... nehnevajte sa, zasa raz pokladam otrepanu otazku- ten krem slahacka+ kysla smotana- aky tam bol pomer, resp. presnejsi recept... moj pc je takych 450 km odo mna, takze to nezistim, aj keby som mooooc chcela... dakujem moc
22. aug 2013 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky děkuji všem, kdo mi včera poslali recepty na muffiny, mám všechny uložené a použiju, mám udělat víc druhů. Nakonec se nevěsta rozhodla, že to mám přivézt až v sobotu s dortem, tak se mi ulevilo a když upeču v pátek, tak to bude vše čerstvé a můžu mít v chladnu ve sklepě do rána, do lednice se mi všechny nevejdou, ale ten jeden den to nebude vadit. Jste hodné, ještě jednou děkuji.
Můj dortík pro Matěje, má 9 měsíců, tak proto 3/4 dortu. :wink:
22. aug 2013 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (63)
@jakelina skoda zjest, je perfektna!
22. aug 2013 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina mozem poprosit o recept na tie muffinky, prosim??
22. aug 2013 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viera6 ja som robila tak ze som si podla sablony prekreslila jemnou zltou- praskova rozmiesana v alkohole a tenkym stetcom naznacila obrysy, potom som uz normal malovala, ak teda nechces obyc. ceruzku
22. aug 2013 o 15:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina majka nadhernaááá :dizzy_face:
22. aug 2013 o 15:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina kraaasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: este mi prezrad, co si urobila s tou stvrtinou, co si vykrojila? :grinning: :grinning: :grinning:
22. aug 2013 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ten jsem potáhla celý modře a je to ještě tak symbolicky pro synovce k 19 narozeninám. Jestli si myslíš, že ho tady jím, tak to teda neeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. aug 2013 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vladiella zlatko dvě až tři strany dozadu jsou ty recepty co mi holky poslaly odkazy, nechce se mi to přepisovat. Peču další tři korpusy a dělám dorty. :wink:
22. aug 2013 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina neveriiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. aug 2013 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka haaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
Však já jsem takový chudák, že si musím koupit oplatek, když mám chuť na sladké :grinning: :grinning: :grinning:
22. aug 2013 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
Šikovnice ,ste tu niektorá z Banskej Bystrice ? jedna známa chce dve torty na oktober :slight_smile:
22. aug 2013 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 Môžeš farby vymeniť ako chceš :wink: :wink:
22. aug 2013 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (18)
@anibas krásne torty,vďaka moc,pošlem ešte kočke,či by sa jej niečo neľúbilo................. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. aug 2013 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dik nebudem sebecka a skopirujem to pre vsetkych do receptov...
22. aug 2013 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok