• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
prosim toto... na torte je nafarbena hmota a potom na tom odtlacenom je robene praskovkou ten efekt steny alebo hubkou? nevie niekto poradit, dakovala
23. aug 2013 o 14:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@brunila ja by som tie kaly spravila svetloruzove a vytienovala cyklamenovou, ja mam campion rose a je presne taka vyrazna :wink:
23. aug 2013 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby na tento tyzden mam dotortovane, druhykrat cez tieto prazdniny mam volnu sobotu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tie 3 svadobne su na jednu svadbu, pri tej 3poschodke ma dostihla nocna mora - pri prekladani na podlozku sa mi zosmyklo prostredne poschodie a plaslo na linku, az mi zle prislo tak som sa zlakla :confounded: nastastie uz bolo riadne vychladene tak sa na jednom mieste len mierne deformoval potah a isli tam tie zavoje, tak to vobec nevidno...najviac som sa tesila na tu motylovu, ale nechceli drzat ani za svet, nic nezaberalo, tak som nakoniec lepila rozpustenou potahovkou...no a Jackson je kapitola sama o sebe :grinning: trvali na tej postavicke, hlavne aby sa podobala, akoze spravila som maximum, len dufam ze som take robila naposledy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. aug 2013 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (71)
@ludkas31 Ďakujem :slight_smile:
23. aug 2013 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím Vás, na tří patrový dort budu dávat živé kaly... stačí jejich stonky-konce zavoskovat? Vydrží od pátečního poledne do sobotního odpoledne? Děkuji za rady...!
23. aug 2013 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 Torty úplne Excelentné !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. aug 2013 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Baby, je tá torta vhodná pre 8 ročné dievčatko? :confused: bola som totálne bez inšpirácie. Malá má vraj rada vílu Zvonilku, ale za ten svet som jej nevedela spraviť tvár, stále vyzerala ako mimozemšťan :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak som spravila len takú neutrálnu postavičku :fearful: Neviem, stále mám pocit, že tej torte niečo chýba :confused:
23. aug 2013 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (59)
@anibas dakujem :slight_smile:
23. aug 2013 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 Prekrásne tortičky , úžasné
23. aug 2013 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 WOW .. vsetky do jednej su skvele
@muffinka8 rozhodne! a mne na nej nexyba nic, vesela je :wink:
23. aug 2013 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby, som začiatočníčka, ako dlho schnú postavičky , kvety modelované z MMF? Ďakujem
23. aug 2013 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 zase nálož luxusu :wink:
23. aug 2013 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
prosim, nejaky postup ako zafarbit pravy marcipan cokoladou?? da sa to?
23. aug 2013 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo :slight_smile: ďakujem, ... muž skonštatoval, že jemu by sa páčila :grinning: že má dobré farby

@maya30 nádherné a tá prvá je neskutočná ako z katalógu nejakého, krásna jemná :dizzy_face:
23. aug 2013 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@muffinka8 Mne sa páči :sweat_smile: :dizzy_face:
23. aug 2013 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 Neskutočné torty!!!!! Ten Michael sa mi páči úplne najviac :sunglasses:
A môžem sa vás baby opýtať.... dnes som sa dozvedela, že do zajtra torta :rolling_eyes: Koľko najmenej ste chladili šľahačku s čokoládou pred vyšľahaním? Ja zatiaľ vždy poctivo noc... No teraz by sa mi hodilo asi menej :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Príp. na koľko to dať do mrazáku? Lebo viem, že sa to tu už niekto raz pýtal, no nepoznačila som si - veď ja budem vždy vedieť o torte skôr :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning:
23. aug 2013 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sticker dve hodky do mrazaku, sem tam ale nezabudnut premiesat:slight_smile:
23. aug 2013 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sticker Jedine nerobiť takú plnku :sweat_smile: ... ale @pristela písala že 2-3 hodinky do mrazáku ak sa nemýlim :confused:
23. aug 2013 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt @muffinka8 No vybrali si takú :grinning: :grinning: Ale tak skúsim do tej deviatej, desiatej večera nechať asi iba v chladničke....alebo to teda capnem do mrazáku. Možno by som mohla aj do rána nechať klasicky, len to sa bojím, či stihnem spraviť všetko, ešte aj balím do toho :unamused: Je to pre dvoch chlapcov puberťákov - to je ešte dilema navyše ako ju vyzdobiť... jáááááj. Chcem spraviť polovicu volejbalky... no ale tie pásiky, to je na mňa si moc vysoká matika :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. aug 2013 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker ja davam do mrazaku na dve hodky, nemiesam ani nic,len to tam vrazim a ked je to studene tak vyberam hned mixovat/ v tej istej nadobe co sa mrazila!/
23. aug 2013 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
23. aug 2013 o 16:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 uuuzasne , vsetky , neskutocneeeee, Michael je Top !! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. aug 2013 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@larah ja som davala len dzem...ale naposledy pre nas som skusala kombinaciu s ananasom a bola som prekvapena, ze ju robinka zjedla a chvalili...to som skusala, lebo som mala davnejsie nejaky gastanovy dezert a bol tam ananas a velmi mi to chutilo, tak testovala som ci sa da aj do torty :wink:
23. aug 2013 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@maya30 woow, úžasnééé. si macherka! :astonished: :wink: :dizzy_face:
23. aug 2013 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela Žanet prosím ťa a aj to prikrývaš do toho mrazáku?
23. aug 2013 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker nie , neprikryvam len to šupnem priamo v tom hrnci čo sa to "varilo"
23. aug 2013 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker ahoj :slight_smile: ja robim parizsky krem bez chladenia cez noc :P jedna slahacka 250ml, k tomu 300g cokolady na varenie z Lidla 55%, rozpustit cokoladu v slahacke aby nezovrelo.rozmiesat si maslo s cukrom to robim od oka. potom do masla primiesat slahacku s cokoladou.hned ako vychladne davam na tortu, naplnim ju a necham dve tri hodky tuhnut v chladnicke ktoru zapnem aspon na 4.krasne stuhne a je velmi chutna a nemusis ju chladit cez noc
23. aug 2013 o 16:57  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@123choco123 no, len tu sme sa bavili nie o kreme s maslom, ale o parizskej slahacke:slight_smile:)
23. aug 2013 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker daj viac coko ako zvyknes a vyslaha sa ti to aj po hodke v mrazaku... vyskusane :wink:
23. aug 2013 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sticker ak teda budes slahat v tom, co si rozpustala... (ja topim v mikre do rozpustenia coko, nie na plameni a teda nie do zovretia)
23. aug 2013 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok