• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

5. decembra 2016 
@mimcak no nemyslím, že ešte hrozia nejaké super teplá....
25. aug 2013 o 15:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mysiatkoo ten garfield je fantastický, teda celý dortík....wauv!
25. aug 2013 o 15:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@rapunzel1 teda řádně jsi si mákla, nechápu, jak se dá všechno tohle stihnout, jsi velká šikulka!
25. aug 2013 o 15:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@artepf boze ta torta s tou orchideou v crepniku je naaaaaaaaaaaaaadherna, to som este nevidela.... fakt ste umelkyna... je nejaka postup ako presne na to, ako na tie kvietky atd...? alebo ste to len z hlavy vymyslali? dakujem za info
25. aug 2013 o 15:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
chcela by som vas velmi pekne poprosit, idem piect tortu pre manzela k narodeninam, chcela som nieco pekne elegantne a jednoduche, napadla ma torta darcek, neviem ci okruhly alebo stvorcovy tvar obviazany maslou.. mate nejaku inspiraciu z vlastnej tvorby? velmi mi pomozete dakujem
25. aug 2013 o 15:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babulky moje pomoooooc :astonished: :astonished: :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
robil tu niekto raz taku super tortu s Batmanom..ale ja tapa som si ju neulozila :rolling_eyes:
nemate ju naaahodou niekto? :confused:

alebo aj nejake ine krasne batmanovske :sunglasses: dakujeeeeeeeeeeeeem :wink:
25. aug 2013 o 17:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pipka Janka, ja mám takúto, neviem, len či je krásna ....ale ty máš super profilovú foto :wink:
25. aug 2013 o 17:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
@lamps dakujem dakujeeem, mne ide hlavne o toho batmana, lebo aj tak ma byt len mala :stuck_out_tongue_closed_eyes: sak klasika :sweat_smile: :grinning:
ale aby som mala nejake napady. ja mam nejake tiez poukladane , ale sak vies...keby ma naaaahodou osvietil nejaky lepsi napad :sunglasses:

nedavno tu ktosi robil taku zlto-ciernu a ta sa mi paacila..ale sak ja kravka...samozrejme som si ju neulozila hned a vcul ked ju potrebujem...no hladaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :grinning:

a dakujeeeem za pochvalu, som sa trosku vynovila, aby ste ma videli aj aktualne :grinning: :wink:
25. aug 2013 o 17:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pipka tú robila @florentina ak sa si dobre pamätám. A pekne si sa vynovila, detičky v škôlke budú mať peknú pani učiteľku :wink: :wink: :wink:
25. aug 2013 o 17:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lamps ahaaa, tak skusim katke @florentina napisat :wink: ja neviem preco sa mne marilo, ze ju robila weruska @wera.g :confused: :sweat_smile:
babyyyy, tak ktora ste robili batmana, hmmmmmmmmmmm? :confused: :grinning: :grinning:
25. aug 2013 o 17:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pipka Janka, myslíš túto? dúfam, že sa Katka nenahnevá
25. aug 2013 o 17:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (5)
@lamps no samozřejmě, že se nehněvám...ba naopak se velmi raduji :wink: , že si to pamatuješ, jen si nejsem jistá, že @pipka hledá zrovna tenhle dortík, když psala, že byl super :sweat_smile: ...
Hlavně proto, že nedávno tu jeden super a tuším také žlutočerný Batmanovský dortík dělala @anibas , ale já jsem si jak na potvoru všechny ty Batmanovské inspirace omylem smazala....
25. aug 2013 o 17:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte sikulky .... idem si po mini radu ... moj rucny mixer pomalinky dosluhuje uz ma par rockov ... je aj taky slabsi .... sa mi zda... aj slahace drzia po kope len tak...takk...tak chcem si za odmenu kupit nejaky fayn mixer ...ake mate skusenosti .... ??, ktory mixer je dobry spolocnik do domacnosti ...?? Moze to byt aj mixer s misou ..... poradite..? . budem, rada za kazdu radu ... DAkujem .... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. aug 2013 o 17:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@florentina uz som ti ho vynurala na FB :sunglasses: no teda tento som tu ani nevidela :confused: je kraaasny, nebud skromna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ale ano, myslela som iny, ale za boha fakt neviem, kto ho robil...len si pamatam, ze tusim okolo torty boli aj tie netopiere :wink: ale neva...aj tvoj mam ulozeny :sunglasses: urcite pouzijem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. aug 2013 o 17:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pipka ten byl určitě od @anibas, koukni na FB, hezčí na netu jsem nenašla, to je určitě on. A děkuji za pochvalu, jsi zlatá...tuším jsem ho přidávala, když jsi dovolenkovala....
25. aug 2013 o 18:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@florentina je to mozneeeeeeeeeeeeee :wink: a dakujem za rady, idem kuk :wink:
25. aug 2013 o 18:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@florentina aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaano, mala si pravdu :sunglasses: uz som ho nasla :wink:
sabi @anibas , klobuk dole, uuuzasnyyyyyy :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: tak uz je ulozeny :wink:
keby naaahodou ho niekto chcel, tak hadam sa sabinka neurazi, ked ho sem dam ako inspi :wink:

a este nejake co mam ulozene :wink:
25. aug 2013 o 18:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to (8)
ako krasne som si sem sama sebe dala inspi :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2013 o 18:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pipka ja som tiež pozerala,že tú máme nejakú novú tvár...a kuknem na meno a tam pipka...super foto... :wink:
25. aug 2013 o 18:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
@jakelina prosím ťa,našla som tvoju tortu šmoulinku...je na strane 3502...tie čirne obrysy si robila čiernym šúlkom???alebo ako???
25. aug 2013 o 18:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mia1111 @florentina dakujem babule :dizzy_face: @pipka hned by som k tebe poslala tie svoje 2 cuda do skolky...
25. aug 2013 o 18:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@florentina veď aj tento tvoj dortík je super, ja sa tých stojacich postavičiek stále "bojím" :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2013 o 18:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mimcak Klobúčiky som farbila tmavou polevou zvrchu a žltou zospodu
25. aug 2013 o 18:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (24)
@mysiatkoo naaa sak posli :grinning: :grinning: ale mame stavy nie ze plneeeee, ale preplneneeeeeeee :frowning2: hroza :frowning2: este dalsich 35 deti, v poradovniku, co sme nemohli zobrat :confounded:
25. aug 2013 o 18:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pipka žena, dlhe vlasy ti pristanu !!!!! Opovaz sa ostrihať !!!!
25. aug 2013 o 19:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (7)
@pristela nieee, neboj...bojim bitky :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2013 o 19:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Po delší době přidámvám dva minidortíky:slight_smile:
25. aug 2013 o 19:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (27)
Babulky co s tou nestastnou tortou s autom? Pomoooozte prosiiiiim :pensive:
25. aug 2013 o 19:33  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lamps děkuji, jsi moje sluníčko :wink:
25. aug 2013 o 19:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zuzka7512 ano černým Smartflexem přes injekční stříkačku. :wink:
25. aug 2013 o 19:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok