• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

18. októbra 2017 
@pipka joooj to keby slo... do marca mam relativne cas, ale BA asi nehrozi... nexcem ix vozit 2h denne v aute :rolling_eyes:
@mamcas... ja by som dala nieco jednoduxe, nejake neutralne vzory na bok a na vrx iba auto ak teda xces to kupovane...
25. aug 2013 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Trošku iná dobrotka :slight_smile: ovocná kytička pre moju lásku k zajtrajším meninkám :slight_smile:
25. aug 2013 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@mysiatkoo ty by si isla do 3D afta? Ja sa toho bojim, robila som len cars raz, realne auto nikdy... a 3D myslim naplnene auto.
Inak so skolkami je to veru hruza, mne mojho nevzali ani od januara a on by tak siel... miluje kolektiv a deti :slight_smile:
25. aug 2013 o 19:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas ja by som do 3D osobne nesla, nielen do auta, ale do nicoho :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja sa radsej pohram s modelovanim :wink:
25. aug 2013 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika202 super se raduje a je krásný chlapeček, gratuluji k svátku :wink:
25. aug 2013 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo no ved preto som jej to hned zamietla... ach jaj, neviem co mam robit... mam skusit vymodelovat nejake afto a uvidim ci mi to pojde? Ja si to take male neviem ani predstavit, aby to realne vyzeralo... :confounded:
25. aug 2013 o 20:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moje dalsie :slight_smile:
25. aug 2013 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@florentina @pipka :grinning: :grinning: :grinning: Srdečná vďaka !!!
Jani super fotka - no proste kočka !!! :wink: :wink: :wink:
25. aug 2013 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dadulka271 ta vodka to je dělané jak ten nápis?? Super :wink:
25. aug 2013 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo tak to je pochopitelne moja :wink: drzim palce, nech vam to vyjde aj u vas doma :wink:
25. aug 2013 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dakujeem to som si dala vytlačit na jedly fondan :wink:
25. aug 2013 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas dakujeeeem :dizzy_face: maskujem svoj vek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2013 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka skolka je dohodnuta, teda pre mladsiu, starsia uz xodi...nemusis drzat :wink: len ta uroven... hm... nexces ucit v DS ? :D
@mamcas kym neskusis nezistis :wink:
@dadulka271 ta vodka vyzera dobree
25. aug 2013 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas A čo presne potrebuješ? Ja som jedného veterána robila tak neviem či Ti pomôžem ale skúsenosť s autom mám
Dievčatá idem objednávať čierný fondán smart flex . Dobre robím????? No a premýšľam nad čoko hmotou ale to už úplne neviem či alebo. Vraj ten Č smart flex je dobrý ale na čoko hmotu nemám žiaden názor poraďte
25. aug 2013 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo no to mam uuuplne po ceste :grinning: :grinning: :grinning: takze uhadla si...nechcem :sweat_smile: :grinning:
25. aug 2013 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo to je pravda :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale napadlo ma co spravim a v tom by to umele afto nemuselo az tak zle vyzerat :stuck_out_tongue_closed_eyes: len teda aby sa mi to aj podarilo...
25. aug 2013 o 20:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@akzuzs no chcela konkretne passata... ale uz som kupila hracku a dam to na tortu... nebudem spokojna, ale tak som sa nakoniec rozhodla... :slight_smile:
25. aug 2013 o 20:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka @dadenka1 kočky písnem Vám spravičku ,keď budem mať voľnu chvíľku :wink:
25. aug 2013 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela zanetka prosim co si robila 3D mcqueena kolko mali na kila? potrebujem len do 3kg a neviem ci sa trafim :unamused:
25. aug 2013 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli prosím též o recept. Děkuji
25. aug 2013 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
25. aug 2013 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka zlatinko nestras s batmanom, robila som spidermana a je mojou nocnou morou :grinning:
25. aug 2013 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@wera.g naaaaapodobne :grinning: :grinning: :grinning: pamatam jake nervy som tu mala, ked si ich u mna objednavali ako naschval :angry: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: hadam troch za jeden mesiac som mala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
nastastieeeee, odvtedy nic...az teraz batman :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. aug 2013 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ pipka nove foto....perfektne....a zajtra drzim palce... :wink:
25. aug 2013 o 21:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte... idem tu plasknut moje posledne tri buchty :grinning: a pokukat vase vytvory... konecne mam chvilu cas, vsetko tu spi a robota mi neujde... :stuck_out_tongue_closed_eyes: (ta jedna s cipkou- prvy pokus- je fotena mobilom :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
25. aug 2013 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
@luciahromadkova dakujeeeem :dizzy_face:
25. aug 2013 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sladulienky idem po radu,,,,ked vam donesú suroviny,,, kolko beriete za robotu???
25. aug 2013 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam aj ja moje vikendovky
1. vlacik tomas, torta kakaovy korpus, parizska slahacka s mascarpone, banany, vrch ganache biela
/povodne som mala pripravenu tmavu, ale som mala zlu varku slahacky... skratka cokoslahacka sa zrazila a ganache tiez.... cumela som lebo dosial sa mi to nestalo a postup rovnaky.... tak som potom zachranovala rychlym behom do obchodu...a ganache z mraznicky... /
vlacik je robeny z horaliek a 1 sojovy suk bola som s nim v celku spokojna...
2. hasic Sam, torta kakaovy korpus, jogurtova plnka a nektarinky, coko ganache
hasicske auto horalky, povodne som chcela boky ozdobit inak, ale po tyzdni spanku kazdy raz o 3:00 som to uz vzdala robit zlozitejsie a hlavne s malou skusenostou...
inak obe torty do jednej rodiny na oslavu s kamaratmi a druha na rodinnu oslavu
25. aug 2013 o 21:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@viera6 na toto som ešte nepristúpila a asi nikdy ani nepristúpim, ale viem, že jedna pani u nás berie za robotu 30 €
25. aug 2013 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuul moje mavali tak 3,5 kg , pod tri kg 3D auto aj ked rozpravkove je ...... narobis sa a nemas to v tej cene zaplatene :frowning2:
25. aug 2013 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok