• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@gabkostanka dakujem, uvidim ci budu suhlasit, aj ked postavicky to neni moja silna stranka :slight_smile:
26. aug 2013 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vecer prajem, mam otazocku na Vas :sweat_smile:
skusala som tu hmotu z cukrikov a celkom sa vydarila, no budem potrebovat co najtmavsiu farbu /modro-cierna/, myslite, ze je dobry napad tuto hmotu farbit na tmavo s gelovou farbou? ci sa to bude moc trusit ako som sa tu uz docitala, ze sa moze stat. ake su Vase skusenosti?
za skoru odpoved dakujem
26. aug 2013 o 21:57  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g Nááádherné a ten balík sa ti podaril. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. aug 2013 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zaciatocnickalubka ak das vela farby, trusit sa ti bude.. tuto hmotu je problem zafarbit na tmavo.. vyskusane to nemam, ale viem, ze kocky davaju do hmoty bielu cokoladu a vtedy sa hmota lepsie zafarbi..
26. aug 2013 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak heh Dakujem já som hladala :slight_smile:
26. aug 2013 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam otazku :slight_smile: ...chcem robit tvarohovu plnku do torty, ale kedze bude jedna vrstva parizska, tak nechcem so smotanou a maslo uz vobec. Vyzdri mi kombinacia puding, tvaroh, stuzovac? Lebo taku som zatial nenasla.
26. aug 2013 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 zase jakože úplně dokonalé dortíky....smekám, ochám, ukládám :sunglasses:
26. aug 2013 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak ja som ho nerobila roky :sweat_smile: ale google isto najde recept, promin nepamatam :frowning2:
26. aug 2013 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g mas uplne uzasnu robotu
26. aug 2013 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kader no podla mna je dokonaly
26. aug 2013 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak taku podobnu abe edu mam sice drahsiu ale pismena maju 5 cm a to je vela je to moc velke ta co si si objednala je peknejsia
26. aug 2013 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte baby...akože na úvod vám musím povedať že z vašich tortičiek nechápem....akože nádhera....ja idem robiť malému k roku svoju prvú a to akože figurky mám kúpené takže idem ju lennpotiahnuť aj to sa trasem či to zvládnem...
ste šikulky nádherné práce tu máte a fantáziu..klobúk dole, obdivujem to.
26. aug 2013 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zaciatocnickalubka ja ked chcem tmavu tak len s cokoladou chuti inak a ide tam malo cukru ale be to ab ine kvalitou potom
26. aug 2013 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@danjelca neboj, netras sa, zvladnes:slight_smile:
26. aug 2013 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana mozno ti pomoze...
27. aug 2013 o 00:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@euka210 slahacku vyslahat s cukrom a potom zamiesat tvaroh a mascarpone a vanilku. mnam :wink:
27. aug 2013 o 01:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela nevadí niečo nájdem. :wink:
27. aug 2013 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte moja prva mensia svadobna, darcek kamaratke malo tam byt povodne viac tych kvetov, ale pri manipulacii sa mi polámali, ale myslim, ze to vobec nevadi
27. aug 2013 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@ollako Krásná a jednoduchá dortička.Takto se mi moc libí, asi se ty květy měli zlámat. :wink:
27. aug 2013 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Prosím o radu. Dostala jsem od kamarádky dortové oplatky a nevím co z nich udělat. Nemate nějaký dobrý recept??? Děkuji
27. aug 2013 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova dakujem velmi pekne... dnes uz budem musiet nieco vybrat, lebo do rana musi byt hotova ;)
27. aug 2013 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina tak ty si iná šikulka, ja robím niekedy jednu za týždeň a mám dosť. A chodievam spávať po jednej každý deň :rolling_eyes:
27. aug 2013 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 no ty ale děláš celý úvazek, tak asi proto máš toho času ještě míň než já. :wink:
27. aug 2013 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ale kde, mám len dve deti, robím z domu, takže aj operiem a navarím cez deň. Asi som nemožná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. aug 2013 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte sikulky :slight_smile: rozmyslam nad nejakym cokoladovym kremom bez slahacky a tak, proste vymyslam :stuck_out_tongue_closed_eyes: a idem sa spytat, ci moj napad ma sancu drzat pokope :slight_smile: rozmyslam spojit cokoladovy puding, cokoladu a mascarpone, co vy na to? Je to uplna blbost? Na zaver asi nejake to maslo, podla konzistencie... napiste mi svoj nazor, mate viac sksenosti ako ja :grinning: kujem :grinning:
27. aug 2013 o 11:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas čokoládový puding s mascarpone som spojila, pridala som tam aj maslo, čokoládu už nie :wink:
27. aug 2013 o 11:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evala777 nooo len prave tej coko sa bojim, ze co spravi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ci to cele neroztopi... ale diiiik :slight_smile:
27. aug 2013 o 11:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja robievam čokoládovú tortu s čokoládovým krémom - puding + čokoláda + maslo. S mascarpone to môže chutiť ako termix, myslím si :slight_smile:
27. aug 2013 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamcas skús čokoládu dať do mlieka ked varíš puding, takto ja pridávam a potom by to už mohlo byť nie? :slight_smile:
27. aug 2013 o 11:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evala777 noooo to je super napad :slight_smile: a na mnozstva by si ako dala? Tri coko pudingy do 9dcl mlieka a 200g coko? Mascarpone by som pridala podla chuti :wink:
@svadobnesaty1 to je urcite tiez mnamka, ake davas mnozstva?
27. aug 2013 o 12:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok