• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@mamcas ja to dávam vžda tak odoka tú čokoládu ale myslím že tých 200g bude dosť, aj keď čokolády nie je nikdy dosť no nie? :grinning:
27. aug 2013 o 12:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evala777 no ved to :slight_smile: prave preto spekulujem s inou plnkou ako je parizska slahacka, lebo ta je sice cokoladova, ale takatuha,tazka na zaludok...vyskusam mozno len tu pungovu nakoniec, lebo sak aj mascarpone je tazke ...
27. aug 2013 o 12:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na 6 dcl mlieka 2 čokoládové pudingy + cukor, 100g čokolády (55% z Lid.. alebo Kauf..) a 1/2 masla, to je na 1 korpus z 3 vajec. takze asi dvojitu davku ti treba, to davam na 1l mlieka 3 pudingy, 200g čokolády a 1 maslo.... tak nech sa vydarí.
27. aug 2013 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 ale nejsi, právě dělat z domu to je nejhorší, já si taky často nosím práci domů a nebo se připojím přes vzdálenou plochu k počítači co mám v práci a dělám večer. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale příští týden už jde malý do školky, tak to je super. S ním to je otřes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. aug 2013 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata pridavam moje posledne dve jedna pred dovolenkou a druha dnes narychlo zbuchana.. po tyzdni vas asi ani nedocitam... ale torticky popozeram...
27. aug 2013 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@lamps @pristela ahojte kočky, musim sa pochvaliť skušala som 2 pokus MMF a podarila sa, chcelo to viac vody :slight_smile: Ďakujem za rady veľmi ste mi pomohli ste zlate :slight_smile: :slight_smile:
27. aug 2013 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina ďakujem... :wink:
27. aug 2013 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina mne lamps poradila ze mam tie lupienky vyhnut trosku do von, inak aj ja robim prave fialove ruze, ale iba 3, asi je nejake fialove obdobie :grinning: :grinning: tebe vysli velmi pekne, su take ciste a sumerne, ja sa nejako neviem trafit....
27. aug 2013 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte potrebovala by som od vas radu a Vy ste tie prave ktore mi ju daju.Chcem si urobit cokoladove kvety na ozdobenie kolaca.Mozem to spravit s plastickej cokolady?Bude sa to dat,a bude to vyzerat ako cokalada,alebo ako to vyzera?Budu to take jednoduche kvety,listky mam uz cokoladove no este potrebujem kvety.Ak niekto,dakujem za rady.
27. aug 2013 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá,aká príchuť Smartflexu je dobrá???
27. aug 2013 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka7512 vanilka, mandla, jahoda, pomaranc, citron podla mna....
27. aug 2013 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag nevěsta mi poslala fotku a chce takové úplně zářivé fialové růže, má fialové i oznámení a celou tabuli. Mně se třeba fialová nelíbí, snad ani nemám nic na oblečení ve fialové. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
27. aug 2013 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tomasko27 můžeš, proč bys nemohla. Dají se z ní udělat i růže a všechny možné květy.
27. aug 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. aug 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooj dievcata moc dakujem za liky k mojim tortickam, prave som si listovala spat a zistila som kolko veeeela som ich dostala :slight_smile: moc moc dakujem, ani neviete aku radost ste mi urobili :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2013 o 20:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina nahodou su tie ruzicky krasne :slight_smile: sice trosku kriklave ale ak to ma nevesta z :slight_smile: ladene, tak na tort :slight_smile: to bude urcite super :wink: robis jej aj tortu ..ci len ruzicky?

ja sa tu mordujem s prťavými angry birds :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale dnes mam celkom dobry vykon..do piatej v robote, potom nakup, sup domov, jeden korpus upiekla, druhy naplnila a obmaslovala...a dve tretiny vymodelovane :sunglasses:
zajtra zdobim jednu, vo stvrtok druhu a snaaaad v piatok stihnem aj svojim detom na sobotnu party :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
27. aug 2013 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt ja sa neviem rozhodnúť medzi vanilkou a mandlou...pečiem len občas a robievam si MMF...chcela by som nejaký smart vyskúšať...
27. aug 2013 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka7512 ja radím mandľovú :wink: nám chutí najviac :wink:
27. aug 2013 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadussh Krásne tortičky
27. aug 2013 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka7512 ja pouzivam vanilku, ak nemam, tak mandlu
27. aug 2013 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka dělám jí dort s růžičkami
27. aug 2013 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kocky prosim vas, ako chuti mascarpone plnka s horkou cokoladou?

@elamaslakova dakujem :slight_smile:
27. aug 2013 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby mam otazku chcem zajtra robit mascarpone krem teraz som prevarila slahacku s coko a ide tam baby aj stuzovac slahacky ci nie, ci len mascarpone? A este otazka tento krem davate aj pod potah ci nie? Idem potahovat mliecnym marcipanom. Vdaka za rady. ;)
27. aug 2013 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina krásné dortíky, ta panenka je kouzelná....
@pipka ...moc držím palečky, ať se brzo zajedeš v novém rytmu práce a rodinky!!!...mě toto čeká za měsíc a taky se bojim bojim...jak to zvládnu v práci, budu v úplně novém kolektivu a i práce se změnila, jak se Johanka zajede ve školce atd., no znáš to...
@mysiatkoo dokonalá "Doba ledová"!!!
@1zaza teda čtu, jak jsi se s pilou natrápila, ale je perfektní!!!

jinak holky dočítám dovolenkový "dluh"...tak komentuji starší dortíky a příspěvky...aby jste si jako nemyslely, že jsem úplně mimo :sweat_smile: :grinning:
27. aug 2013 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jakelina no mám veru pravdu, na mne teraz visia obidve a popri tom sedím za počítačom. Ale čo už, som rada, že nemusím v budúcnosti utekať niekam do práce, z domu budem robievať stále.
27. aug 2013 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ivcak333 ja davam aj stuzovac. pod potah urcite nedavaj.
27. aug 2013 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzka7512 u mňa vanilka a pomaranč. Napr. mandľu nenávidím :rolling_eyes:
27. aug 2013 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivcak333 nedávam stužovač
27. aug 2013 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadussh a staci jeden stuzovac ci dat dva,ked su aj dve slahacky? Mrazene maliny pojdu do tej plnky,ze?! A keby som mala malo mozem dat aj jednu vrstvu cucoriedky? Baby ja som zaciatocnik aj to len pre blizku rodinu peciem tak sa necudujte ked blbe otazky :P
27. aug 2013 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka7512 aj mne sa páči najviac mandla,vanilku mi traja ľudia ohodnotili ako umelinu,mandla aspoň vonia,ale mne osobne nechutí ani jedna :angry: :grinning:
27. aug 2013 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok