Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
lamps
28. aug 2013
@jakelina no nie asi, to určite, neboj spomeniem si aj ti napíšem :-N :-N :-N :-N a stým prípitkom v mojom prípade je to otázne 😃 😃 😃 😃
jakelina
28. aug 2013
@pipka my jsme chudáci co. 😃 😃
lamps
28. aug 2013
@pipka
@jakelina dievčence ja som nezamestnaná, ja vám upečiem 😃 😃 😃 😃 ale unavená som tiež ako ... až sa samej sebe čudujem, čo tu ešte robím a prečo ešte nie som v posteli, neviete?
dagmarmustafa
28. aug 2013
Jedna rychlovečka🙂
pipka
28. aug 2013
@lamps vieme...lebo chces byt radsej s nami 😃 😃 😃
pipka
28. aug 2013
@lamps ozaj..a uz ste prestahovaní? =-) 😉
lamps
28. aug 2013
@pipka no presne, presne 😃 😃 😃 😃ach a sťahovanie .... to je hudba budúcnosti, časovo a finančne to je veľmi náročné, pri 4 deťoch a jednom príjme to vidím tak na 5 rokov, mm síce tvrdí, že takto o rok už budeme v novom, ale ja to vidím blede
pipka
28. aug 2013
ja by som teraz potrebovala este upiect pacaciky a uvarit gulas na sobotu...hlasi sa niekto dobrovolne? :-N 😃 😃 😃
lamps
28. aug 2013
@pipka já, já, já 😃 😃 😃 😃
pipka
28. aug 2013
@lamps vyyyyyyyyyborne, ja som vedela, ze na teba sa mozem spolahnut 😃 😃 😃

taaak k tej torte, co uz mam u teba si pridaj aj tie pagaciky aj gulas ...v sobotu mame detsku party, tak aby sme si pochutnali 😃 😃 😃 😃 x-) x-) x-) x-) 😎 😎 😎
vladiella
28. aug 2013
@jakelina a nedalo by sa s tym marcipanom zmiesat ten coko ganache??
lamps
28. aug 2013
@pipka 😃 😃 😃 😃 no jasné, že sa môžeš spoľahnúť, na mňa vždy a o koľkej prídeš? aby som to už mala nachystané, pobalené aj kávu uvarenú
pipka
28. aug 2013
@lamps najneskor rano o siestej 😃 😃 😃 aby som to zas na deviatu stihala na Zahorie :-N 😃 😃
lamps
28. aug 2013
@pipka 😃 😃 😃 dobre privstanem si, aby som všetko postíhala. Aj ma vezmeš na tú párty?
pipka
28. aug 2013
@lamps no POCHOPITELNE 😃 😎 😎 😎
lamps
28. aug 2013
@pipka ty si fakt dobrá pani učiteľka 😃 😃 😃 😃
mysiatkoo
28. aug 2013
@pipka prave tu modelujem tie prisery.... dakujem za fotopomoc 😃
pipka
28. aug 2013
@mysiatkoo za malo moja 😃 a uprimnu sustrast :-N :-N tie tri chlpy na tej hlave su uplne ze super :-N :-N :-N 😃 😃 😃 uzi si to :-p 😃
mysiatkoo
28. aug 2013
@pipka priserne su! nie len 3 xlpy, cele prisery... musim k nim vymysliet nieco, co sa mne samej na tej torte bude aspon trosku pacit... a vdaka za suustrast, budem zjavne potrebovat 😃
pipka
28. aug 2013
@mysiatkoo no hlavne tam vraj musi byt ten prak :-N to mi kazdy prizvukuje, ze bez toho to straca pointu =-) :-N

inak ja to tiez neovladam, moje deti o tomto nastastie ani nechyruju, my sme este len v leveli "krtko" 😃 nastastie 😉
mysiatkoo
28. aug 2013
@pipka heh, tak ten som nemala v plane, takze VDAKA za info, este by to bol nakoniec aj pruser 😃
beatushka
28. aug 2013
@lamps taaaak a korpus sa pecie 🙂 este vymysliet co dalej.... 🙂
anibas
28. aug 2013
Žienky @pipka @lamps pozdravujem Vás a práve som vypla rúru :-p . Som v slabej chvílke prisľúbila kolegyniam torty 😃 😃 😃 😃
lucula73
28. aug 2013
@anibas tak mne ešte rúra dopeká,tiež som v slabej chvíli prislúbila kolegyniam torty 😃 ,zas som vzala dve,no ešte že mám v piatok dovču.........................som nepoučiteľná :-p
ajka82
28. aug 2013
vy ste dobre baby...ja som pred 15 min. vytiahla piaty korpus z rury 😃 :-p ...zas som si nezaznacila, ze som uz tolko poslubovala davnejsie... a ze max. 2 tyzdenne :-N
pristela
28. aug 2013
baby co blaaazniteee ???? 😃 😃 😃 😃 ja nemam este ani muku kupenu 😃 😃 😃 aj mne upecteeee
dada2007
28. aug 2013
....ja som tiež pred chvílkou vytiahla štvrtý korpus z rúre....zajtra pokračujem..... :-p
florentina
28. aug 2013
no a já sice jen dva, ale zato je jdu dát teprve do trouby :-N ...
akapulko
28. aug 2013
🙂))paaaaanecky ja tu umieram od unavy a vy este len teraz peciete 😞 😞 ale aspon uz mam dve hotove uz len tri :-p :-p :-p :-p ale az rano :-p
viera6
29. aug 2013
Ahojte,,,, prosim,,,,,ako urobit aby mi auto stalo na kolesach?