• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
@jakelina no nie asi, to určite, neboj spomeniem si aj ti napíšem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a stým prípitkom v mojom prípade je to otázne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2013 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka my jsme chudáci co. :grinning: :grinning:
28. aug 2013 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka
@jakelina dievčence ja som nezamestnaná, ja vám upečiem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale unavená som tiež ako ... až sa samej sebe čudujem, čo tu ešte robím a prečo ešte nie som v posteli, neviete?
28. aug 2013 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Jedna rychlovečka:slight_smile:
28. aug 2013 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@lamps vieme...lebo chces byt radsej s nami :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2013 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps ozaj..a uz ste prestahovaní? :confused: :wink:
28. aug 2013 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka no presne, presne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:ach a sťahovanie .... to je hudba budúcnosti, časovo a finančne to je veľmi náročné, pri 4 deťoch a jednom príjme to vidím tak na 5 rokov, mm síce tvrdí, že takto o rok už budeme v novom, ale ja to vidím blede
28. aug 2013 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja by som teraz potrebovala este upiect pacaciky a uvarit gulas na sobotu...hlasi sa niekto dobrovolne? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2013 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka já, já, já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2013 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps vyyyyyyyyyborne, ja som vedela, ze na teba sa mozem spolahnut :grinning: :grinning: :grinning:

taaak k tej torte, co uz mam u teba si pridaj aj tie pagaciky aj gulas ...v sobotu mame detsku party, tak aby sme si pochutnali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
28. aug 2013 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina a nedalo by sa s tym marcipanom zmiesat ten coko ganache??
28. aug 2013 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no jasné, že sa môžeš spoľahnúť, na mňa vždy a o koľkej prídeš? aby som to už mala nachystané, pobalené aj kávu uvarenú
28. aug 2013 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps najneskor rano o siestej :grinning: :grinning: :grinning: aby som to zas na deviatu stihala na Zahorie :sweat_smile: :grinning: :grinning:
28. aug 2013 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka :grinning: :grinning: :grinning: dobre privstanem si, aby som všetko postíhala. Aj ma vezmeš na tú párty?
28. aug 2013 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps no POCHOPITELNE :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
28. aug 2013 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka ty si fakt dobrá pani učiteľka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2013 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka prave tu modelujem tie prisery.... dakujem za fotopomoc :grinning:
28. aug 2013 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo za malo moja :grinning: a uprimnu sustrast :sweat_smile: :sweat_smile: tie tri chlpy na tej hlave su uplne ze super :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: uzi si to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. aug 2013 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka priserne su! nie len 3 xlpy, cele prisery... musim k nim vymysliet nieco, co sa mne samej na tej torte bude aspon trosku pacit... a vdaka za suustrast, budem zjavne potrebovat :grinning:
28. aug 2013 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo no hlavne tam vraj musi byt ten prak :sweat_smile: to mi kazdy prizvukuje, ze bez toho to straca pointu :confused: :sweat_smile:

inak ja to tiez neovladam, moje deti o tomto nastastie ani nechyruju, my sme este len v leveli "krtko" :grinning: nastastie :wink:
28. aug 2013 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pipka heh, tak ten som nemala v plane, takze VDAKA za info, este by to bol nakoniec aj pruser :grinning:
28. aug 2013 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps taaaak a korpus sa pecie :slight_smile: este vymysliet co dalej.... :slight_smile:
28. aug 2013 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Žienky @pipka @lamps pozdravujem Vás a práve som vypla rúru :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Som v slabej chvílke prisľúbila kolegyniam torty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2013 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@anibas tak mne ešte rúra dopeká,tiež som v slabej chvíli prislúbila kolegyniam torty :grinning: ,zas som vzala dve,no ešte že mám v piatok dovču.........................som nepoučiteľná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. aug 2013 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
vy ste dobre baby...ja som pred 15 min. vytiahla piaty korpus z rury :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...zas som si nezaznacila, ze som uz tolko poslubovala davnejsie... a ze max. 2 tyzdenne :sweat_smile:
28. aug 2013 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co blaaazniteee ???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja nemam este ani muku kupenu :grinning: :grinning: :grinning: aj mne upecteeee
28. aug 2013 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
....ja som tiež pred chvílkou vytiahla štvrtý korpus z rúre....zajtra pokračujem..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. aug 2013 o 23:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a já sice jen dva, ale zato je jdu dát teprve do trouby :sweat_smile: ...
29. aug 2013 o 00:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
:slight_smile:))paaaaanecky ja tu umieram od unavy a vy este len teraz peciete :frowning2: :frowning2: ale aspon uz mam dve hotove uz len tri :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale az rano :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. aug 2013 o 00:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,,,, prosim,,,,,ako urobit aby mi auto stalo na kolesach?
29. aug 2013 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok