• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@sikag já dávám celofán vždy, bojím se, že do toho papíru třeba udělám nějakou rýhu, ikdyž je odolný vůči vodě je lesklý
30. aug 2013 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina Majka vsetko najlepsie k vcerajsim narodeninam, aj my sme oslavovali lebo aj manzel je v rovnaky den :wink:
30. aug 2013 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 tak to je náhoda :wink: děkuji
30. aug 2013 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje prve modelovacky
30. aug 2013 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
moja prvá poschodová a svadobná :sweat_smile: ,vrch kakaovy korpus a cokoplnka,spodok orechovy korpus a plnka tavaroh-mascarpone vanilkovo ananásová
30. aug 2013 o 10:10  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianabila a kde máme fotku?? :grinning:
30. aug 2013 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááj,foto :grinning:
30. aug 2013 o 10:15  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@elamaslakova aha,dík za vysvetlenie :grinning: .sranda....fakt sa to dá poposúvať,tie roky :wink: :wink:
30. aug 2013 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky idem troska mimo temy ale viem ze tu niektore robievate ten peceny caj ja som ho uz robila davno a nikde neviem najst recept tak ak by ste ho mali poprosim :slight_smile: dakujem :sunglasses:
30. aug 2013 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na jednu minisvatbu:slight_smile:
30. aug 2013 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
pridávam už odovzdané... nič podľa môjho gusta, ale zákazník náš pán. Tú autíčkovú som síce ja vymyslela, lebo nemala byť detská a modelovať sa mi afto nechcelo... Zadok podľa obrázka, len niečo mini zmenené.
30. aug 2013 o 13:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@florentina super to je to co som myslela, len ten med som vobec netusila... :sweat_smile: a este otazocka do mliecneho potahu mozem sirup glukozovy ci fruktozovy nahradit napr. javorovym??? ten je zaroven i bez lepku...alebo kde sa da kupit ten glukozovy sirup (v CR)?
30. aug 2013 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, potrebuji inspiraci ..... jde o to, ze delam dort pro kamarádku cvičitelku jogy. Nemate nejakou inspiraci???? Dekuji
30. aug 2013 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčence pridávam svadobnú tortičku a som hotová , zajtra ešte dve , dnes sa už nehýbem :slight_smile:
30. aug 2013 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@elamaslakova krasna :slight_smile:

dievcata viem ze asi vsetky peciete ale nemate nahodou ulozenu jednoposchodovu torticku so zvieratkami, v style farmy ? Vsetko co som nasla su velke a treba mi len malickuuu, dakujem :slight_smile:
30. aug 2013 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky i nemaminky.Neviem sa vynadívať na Vaše krásne výtvory.Potrebovala by som od Vás poradiť môj syn bude mať narodeniny a strašne zbožnuje rozprávku Kamarát Timmy (Timmy Time) nevedeli by ste mi poradiť dáky jednoduchý návod na tohoto barančeka?Ja som v marcipánových tortách začiatočník nemám veľké skúsenosti.Myslíte si,že by mohla byť torta okrúhla a navrch postavička Timmy?Budem rada za každú radu,ešte som sa chcela spýtať či nemáte dáky overený recept na čokoládový korpus,ktorý je vláčny a nízky,netreba ho rozrezávať-lebo to je moja smrť .A ešte môj posledný dotaz je ohľadom poťahovej hmoty smartflex,ako ste s nou spokojné?Vopred Vám Ďakujem za rady
30. aug 2013 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuskovci So Smartflexom uplne najviac:slight_smile:
30. aug 2013 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky prosim vas nejaka ozaj pekna torta pre zdravotnu sestricku? nikde nemozem najst tu co mala to EKG po obvode. pripadne nieco take tablektove a tak ak by ste mali bola by som vdacna nic moc co by ma oslovilo som nenasla
30. aug 2013 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, neviete mi poradit kde najdem tuto vypichovacku, patchwork? dakujem :dizzy_face:
30. aug 2013 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
kocky tu su moje tohtotyzdnove, dalsia volna sobota, neveriim :grinning: Ten superman bol pre mojho muza k narodeninam, ostatne len take male trojkilove :slight_smile:
30. aug 2013 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@majuskovci ahoj, coko torta co netreba prerezavat (ak chces taku bez plnky) je asi najlepsia sacher torta
recept: 180g kryst cukru, 70g hl muky, 35g hr muky, 6 vajec, 80g oleja, 50g kakaa, prasok do peciva
vyslahaj bielka s cukrom, potom pridaj zltky, potom olej a nakoniec primiesaj muky preosiate cez sitko. peciem na 170 asi hodinku
smartflex je najlepsi
a ovecku spravit ked na telicko prilepis (vodou ti to pojde) biele gulicky, alebo na biely kozusok urobit jamky niecim gulatym (opacny koniec stetca)
tak vela zdaru :slight_smile:
30. aug 2013 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 mas prekrasne torticky :slight_smile: ako vzdy
30. aug 2013 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag dakujem :slight_smile:

baby kto robil tuto torticku ? Je úžasná :dizzy_face: chcela by som vediet co je pod tou slamou ? A aj dovolenie ci sa mozem inspirovat :wink: :sunglasses:
30. aug 2013 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@dm1 Dani neviem ci pomozem, ale ja mam ulozene tieto :wink:
30. aug 2013 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 ja mam taketo , na nete je ich zalostne malo peknych na tuto tému :frowning2: Inšpirácie z netu
30. aug 2013 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Tak tu je moja tortička,prave dokončena,zajtra sa u nás hra na inu nôtu, lečo
30. aug 2013 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok