• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. januára 2017 
krásný dortíky jste zase popřidávaly :wink:
já jsem právě dodělala poslední minidortík, bylo jich celkem 140 a jsem mrtváááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ještě mě čekají čtyři na zítra, ale asi si je jen naplním a ráno si přivstanu v šest a dodělám je až budu čerstvá :wink: :slight_smile:
30. aug 2013 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina prosím tě všechno nejlepší k narozkám, i když opožděně, jsem si ani nevšimla, celý dny peču a peču a potahuju a potahuju a nestíhám pc :wink:
30. aug 2013 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievčatá,dnes som bola v Jednote a mali kryštál.cukor za 0,79
30. aug 2013 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pipenky moje sladucke, tu moja posledna tohtotyzdnova, s vypatim vsetkych sil popri robote spravena :sweat_smile: :wink:
ale stihla som aj navarit na zajtra aj vsetko na oslavu nachystat, taaakze uz len tie pagaciky a hooor sa zajtra oslavovat :sunglasses:
duufam, ze nam aj počasíčko vyjde :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
30. aug 2013 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (54)
Dnesna pre nasho ocka, maslickova :slight_smile: Zaciatocnicka ale taaak sa z nej tesim :slight_smile:
30. aug 2013 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
tortička ku prvému ročiku pre kolegynkinu vnučku :grinning: :grinning: :grinning:
30. aug 2013 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (60)
@dajna11 kraaasna
30. aug 2013 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci děkuji, já to znám.
30. aug 2013 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dajna11 ta je moc milá
30. aug 2013 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky tak nouzově vyfocený dort toho svatebního. Ještě jsem doteď dodělávala muffiny a dort na neděli alespoň krémovala. Zítra to vezu na svatbu, tak držte palce, ať to vydrží a nespadne mi to. Plný kufr krabic s muffiny a ještě dort k tomu. Mám z toho hrůzu.
30. aug 2013 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (79)
@pristela zlato půjčila jsem si vzorek bílkovou polevou od Tebe, doufám že nevadí. Díky a pusu. :wink:
30. aug 2013 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jakelina mozes byt spokojna torta je nadherna...osobne by som si vybrala asi inu farbu ako svadobnu,ale viem ze zakaznik si vybral. tak co uz..., ale tvoja praca je nadherna :dizzy_face:
30. aug 2013 o 21:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina prekraaasna :dizzy_face: aj s tou fialovou farbou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. aug 2013 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka torta je super... mat tak tvojej energie, ja by som uz pri praci nestihala..., prijemnu oslavu, pocasie bude fajn, tak nech sa oslava vydari... :slight_smile:
30. aug 2013 o 21:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina Nádherná tortička
30. aug 2013 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka díky moc, nevěsta tu dnes byla na obhlídku a zaplatit, zítra už se neuvidíme a byla nadšená. Když fialová tak fialová.
30. aug 2013 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciahromadkova dakujeme Lucinka :dizzy_face:
aale nemysli si,ani ja nie som stroj :sweat_smile: meliem z posledneho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale zas pocit, ze som vsetko stihla a mam to za sebou ma drzi nad vodou :wink:
skolka vyupratovana, trieda tip top, este aj vymalovana :grinning: si baby zo mna robili srandu, ze tam aj Monk by sa teraz dobre citil :grinning: :grinning: :sweat_smile:
a doma nemam deti, takze sa to dalo ako tak :sweat_smile:
zajtra uz padim za nimi a ideme oslavovat "ruka horeeeeeeee" :grinning: :sunglasses: :sunglasses:

a v pondelok...kruta realita :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. aug 2013 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pipka ještě štěstí, že jste měli ten svátek co a něco jsi si stihla připravit.
30. aug 2013 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina to je nádhera! já zase fialovou můžu, udělala jsi to nádherně, růže jsou jako živé, co na tom, že jsou fialové :grinning: krásné
30. aug 2013 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jakelina waw, krááása :slight_smile:
30. aug 2013 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina krasna praca...a cert ber fialovu...je naozaj nadherna... :wink:
30. aug 2013 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina čo siiiii, sak ja som aj vcera bola v robote :sweat_smile: :sweat_smile: sviatok nesviatok, ja som tento tyzden bola v robote 5 dni :stuck_out_tongue_closed_eyes: malovala, gruntovala ...a doma tiez...a plus pecenie a varenie :sweat_smile:

aaale nakoniec uz je to chvalabohu uspesne za mnou :wink:
30. aug 2013 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka aha, tak já myslela, že jsi byla doma. Tak jsi si mákla, já jsem dnes půl dne pekla muffiny. Tady je jedna várka a to je necelá polovina, celkem jich bylo 130 :unamused: To je horší než pět dortů. Pořád jenom děláš těsto a lžičkou to dáváš do košíčků. :unamused: Jde to pomalu a doteď jsem je zdobila. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. aug 2013 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
@jakelina tyyyyy brdo...si superzena :sunglasses: mas moj velky obdiv..mna by asi vystrelo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
staci mi ked zdobim 15 kusov..a nie ze 130 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

klobuk dolu Majka :wink:
30. aug 2013 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka děkuji, příště už se nenechám ukecat a to dělám jeden za 15,- korun. No jsem fakt vůl. :unamused:
30. aug 2013 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina tortička krásna,aku značku maš tu fialovu farbu
30. aug 2013 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no to teda si :grinning: nadres sa jak hovado a nic z toho :frowning2:
drzim palce, nech daju aspon dobry tringelt :sunglasses:
30. aug 2013 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina a ukazas nam tie vyzdobene? :slight_smile:
30. aug 2013 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata prosim Vas, neviete kde by som mohla najst fotopostup na postavicky mickey, minnie, pluto a spol? Dakujem
30. aug 2013 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina
nechala som sa inšpirovať a tiež som upiekla tie kávovo-čokoládové muffiny :slight_smile: a boli vynikajúce....prvé muffiny, ktoré sa podarili také, aké sú aj na obrázku, a chutili doteraz asi najviac zo všetkých, ktoré som skúšala...ďakujem :slight_smile: škoda len, že boli pre kolegyne z práce, a tak som nemohla zožrať všetky :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. aug 2013 o 23:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok