• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. septembra 2017 
@florentina ja tez do smartflexu pridavam jinou hmotu. PAk je to akorát
31. aug 2013 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@79zuzana a aký máš recept na cupcakes??,ak to nie je tajomstvo... :wink:
31. aug 2013 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela parádní jako vždy, ale kde máš to kulaté zastřešení bazénu :confused:... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. aug 2013 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela je to uzasneee ,krásne vsetky ale tá vila ,supéér .Som sa chystala omrknut cukraren Budyho v Amerike,ale teraz som zistila,ze kolko usetrim,staci mi zájst na opacny koniec Slovenska :grinning: .
31. aug 2013 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 naleješ bielu do medzier, zarovnáš, necháš trochu vychladiť, potom zarovnáš hnedou čoko - radšej hrubšiu vrstvu, aby sa neprederavila, dáš vytuhnuť do chladničky - ale ak poťahuješ okrúhlu, tak len krátko a hned obtočíš tortu a dáš aj s podložkou vychladiť do chladu, po 30 min. stiahneš silikon dole a pokračuješ :wink:
31. aug 2013 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci len pre info :stuck_out_tongue_closed_eyes: cokotransfer skoncil v kosi... :angry: ale je to len moja chyba, holt nestihala som a odflakla s8m to...
31. aug 2013 o 18:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas super postup,ďakujem za vysvetlenie,určite niekedy vyskúšam,dnes nie,bo som zsitila,že torta je yvššia ako krajka,ma porazí,to by mi neprekrylo,ach jaj......ale to len mojej mamine,tak niečo vymyslím :slight_smile: :slight_smile:
31. aug 2013 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak přidávám svůj pokus o dívčí verzi angry birds. Není tak krásný, jako vaše dílka, ale já jsem vcelku spokojená. :slight_smile: Čokoládový korpus, pařížský krém, karamelový krém, banány, broskve. Váha 5 kg. Omlouvám se za hrozné fotky, ale málem jsem neměla žádné, takže aspoň něco. :-/
31. aug 2013 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
Holky moooc dakujem za pacitka, ste uuuzasnééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@florentina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zlatko nevidis zastresenie bazenu ???? :confused: :grinning: :grinning: však je taaaaaam :grinning: , chlapec ho ma odtiahnuté, bo vsak teplo je , normal lexan tentokrat ten drahší priehladný profil , model de luxe do oblúka :wink: :grinning:

@daducha :grinning: :grinning: ked najdes sponzora pre mna , skočila by som s teboou mrknúť Budyho :grinning: :grinning: :grinning: ale to na dlhsie :grinning: bo vsak oni maju aj obrovsku pekárň na prízemí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. aug 2013 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby moja uplná prvotina...viem je to totál amatérčina ale nemala som žiadne formičky,rezala som nožom i písmená a tak..no ale z lásky bola.
31. aug 2013 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (57)
@danjelca náhodou, je krásný, já budu dělat taky první ... tak sem na sebe taky zvědavá :slight_smile:
31. aug 2013 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina teda je prekrasna ta svadobna torticka! pridavam aj ja svoje vikendove
gulickova pre svagrinu (fialova bola moja volba :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: @jakelina ja fialovu moooozem :wink: ) torticka tu bola robena pred par tyzdnami a uplne ma ocarila. teraz vidim ako mam priserne potiahnute to vrchne poschodie a odfotene so sparatkom :astonished: ale uz to nenapravim, uz je zjedena
a detska kniha na zajtra do skolky (a je tu prvy dusty praskovic :grinning: ) bez lepku, bez laktozy, bez chuti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zartujem, odrezky chutili skvele
31. aug 2013 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...a fotky
31. aug 2013 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (58)
@danjelca krasna torticka :slight_smile: si sikulka :slight_smile:
31. aug 2013 o 19:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela teda já jsem slepouš...no jasně, už ho vidím...!!!! Promiň, Pardon, Omlouvám se :grinning: :grinning: :grinning: ...ty jsi prostě dokonalá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
31. aug 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte babule :slight_smile:
31. aug 2013 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (57)
@pristela moc suprové dorty a ta vila je bomba.

Holky ostatní, moc krásné dortíky, nestíhám všechny jmenovat. Teď jsem přijela z návštěvy a jdu ještě potahovat jeden dort. Vrrrrrrrrrrrrrr. Asi u toho usnu. Včera jsem šla spát skoro o půlnoci a vstávala jsem v 4,30 :unamused: Teď tu sedím a zívám a musím se dokopat, ráno si pro něj přijdou.
31. aug 2013 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
já už mám hotovooooo, konečně, ale další víkend bude taky docela krušný, dva dvoupatráky, jeden třípatrák a čtyři další k tomu :stuck_out_tongue_closed_eyes: manža mi říká, že jsem magor :grinning: :grinning: :grinning: ale to já už dávno vím :grinning: :grinning:
31. aug 2013 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@vecernicci já to taky nechápu, kdy spíš. A už jdu vážně něco dělat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. aug 2013 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lokalistin tela isto nebudes, len ta asi cokoska neposluxa :stuck_out_tongue_closed_eyes: az budes mat cestu okolo, tak daj vediet a jednu ocokoladujeme spolu :wink:
31. aug 2013 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela citim sa trapne, lebo uz neviem najst komentar na tie tvoje vytvory... cumim tu jak puk :grinning:
31. aug 2013 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@mysiatkoo ja preto už pristelke torty nekomentujem, lebo tam nie je o čom ... :dizzy_face:
31. aug 2013 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
este pridam svoje 2 a idem dalej cumiet na tu vilu made by @pristela guru :sunglasses:
31. aug 2013 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (58)
Cafte babenky, pridavam svoje posledne a idem oddychovat :slight_smile: Uzasne ste popiekli všetky :slight_smile: @pristela len tak pre zaujímavost koko vazila tá vila? Neže by som ju isla piect len som zvedava :grinning: :grinning:
Baby a mohla by som poprosit nejaké vlastné vytvory MIMOŇOV.. Mám to na buduci tyzden a na nete sa mi moc toho nelubi, hlavne neviem ci to dat ako 3D alebo na lezato a nemam ani predstavu aku velku ju mam spravit aby to nebolo ako fazula alebo sud... :grinning: vdakáá
31. aug 2013 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (57)
@pristela No ja padám na riť , a to si ju kde skladovala? Inak všetky tortičky sú nádherné :slight_smile:
31. aug 2013 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@akzuzs Krásne tortičky
@ajka82 krásne tortičky, lienka s mafinkami je super
@lucula73 Tortičky sú veľmi pekné
@jakelina mafinky sú prekrásne , klobúk dole
31. aug 2013 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ach damy, ja som z vas v nemom uzase... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krasa uzas nadhera... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: az budem velka, budem si drzat palce, nech na vas aspon dociahnem, ak nedobehnem... :fearful:

idem vas poprosit o nejake tipy... kupila som si gombickovu formicku, mam chut nieco spachat sladke pre nas a zaroven ju "pokrstit"... :grinning: ale neviem nic najst... nemate nieco pekne ulozene? :confused:
31. aug 2013 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina tortičky sú veľmi pekné , ten krtko je božský
@akapulko krásne tortičky
@79zuzana nádherné
@mimcak Krásne tortičky
@vecernicci Krásne tortičky
31. aug 2013 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
dotortované ,na oranžovu notu :slight_smile: tie oranžove s napisom Jarke presne podla predlohy a ta druha mala byt celkom ina ale absolutne sa mi nedarilo tak je taka aka je :slight_smile:
31. aug 2013 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
a teraz pozeram že mi vidno zle oprašeny solamyl :/ kaslem na to nevladzem :slight_smile:
31. aug 2013 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok