Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

sisix
31. aug 2013

@florentina ja tez do smartflexu pridavam jinou hmotu. PAk je to akorát

zuzka7512
31. aug 2013

@79zuzana a aký máš recept na cupcakes??,ak to nie je tajomstvo... 😉

florentina
31. aug 2013

@pristela parádní jako vždy, ale kde máš to kulaté zastřešení bazénu 😕... 😀 😀 😀 😀

daducha
31. aug 2013

@pristela je to uzasneee ,krásne vsetky ale tá vila ,supéér .Som sa chystala omrknut cukraren Budyho v Amerike,ale teraz som zistila,ze kolko usetrim,staci mi zájst na opacny koniec Slovenska 😀 .

anibas
31. aug 2013

@lucula73 naleješ bielu do medzier, zarovnáš, necháš trochu vychladiť, potom zarovnáš hnedou čoko - radšej hrubšiu vrstvu, aby sa neprederavila, dáš vytuhnuť do chladničky - ale ak poťahuješ okrúhlu, tak len krátko a hned obtočíš tortu a dáš aj s podložkou vychladiť do chladu, po 30 min. stiahneš silikon dole a pokračuješ 😉

mamcas
31. aug 2013

@vecernicci len pre info 😝 cokotransfer skoncil v kosi... 😠 ale je to len moja chyba, holt nestihala som a odflakla s8m to...

lucula73
31. aug 2013

@anibas super postup,ďakujem za vysvetlenie,určite niekedy vyskúšam,dnes nie,bo som zsitila,že torta je yvššia ako krajka,ma porazí,to by mi neprekrylo,ach jaj......ale to len mojej mamine,tak niečo vymyslím 🙂 🙂

teodorie
31. aug 2013

Tak přidávám svůj pokus o dívčí verzi angry birds. Není tak krásný, jako vaše dílka, ale já jsem vcelku spokojená. 🙂 Čokoládový korpus, pařížský krém, karamelový krém, banány, broskve. Váha 5 kg. Omlouvám se za hrozné fotky, ale málem jsem neměla žádné, takže aspoň něco. :-/

pristela
31. aug 2013

Holky moooc dakujem za pacitka, ste uuuzasnééé 😵 😵 😵

@florentina 😀 😀 😀 😀 zlatko nevidis zastresenie bazenu ???? 😕 😀 😀 však je taaaaaam 😀 , chlapec ho ma odtiahnuté, bo vsak teplo je , normal lexan tentokrat ten drahší priehladný profil , model de luxe do oblúka 😉 😀

@daducha 😀 😀 ked najdes sponzora pre mna , skočila by som s teboou mrknúť Budyho 😀 😀 😀 ale to na dlhsie 😀 bo vsak oni maju aj obrovsku pekárň na prízemí 😀 😀 😀 😀 😀

danjelca
31. aug 2013

baby moja uplná prvotina...viem je to totál amatérčina ale nemala som žiadne formičky,rezala som nožom i písmená a tak..no ale z lásky bola.

twininky
31. aug 2013

@danjelca náhodou, je krásný, já budu dělat taky první ... tak sem na sebe taky zvědavá 🙂

sikag
31. aug 2013

@jakelina teda je prekrasna ta svadobna torticka! pridavam aj ja svoje vikendove
gulickova pre svagrinu (fialova bola moja volba 🙂 🙂 🙂 @jakelina ja fialovu moooozem 😉 ) torticka tu bola robena pred par tyzdnami a uplne ma ocarila. teraz vidim ako mam priserne potiahnute to vrchne poschodie a odfotene so sparatkom 😲 ale uz to nenapravim, uz je zjedena
a detska kniha na zajtra do skolky (a je tu prvy dusty praskovic 😀 ) bez lepku, bez laktozy, bez chuti 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zartujem, odrezky chutili skvele

sikag
31. aug 2013

...a fotky

mamcas
31. aug 2013

@danjelca krasna torticka 🙂 si sikulka 🙂

florentina
31. aug 2013

@pristela teda já jsem slepouš...no jasně, už ho vidím...!!!! Promiň, Pardon, Omlouvám se 😀 😀 😀 ...ty jsi prostě dokonalá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

simasa
31. aug 2013

Ahojte babule 🙂

jakelina
31. aug 2013

@pristela moc suprové dorty a ta vila je bomba.

Holky ostatní, moc krásné dortíky, nestíhám všechny jmenovat. Teď jsem přijela z návštěvy a jdu ještě potahovat jeden dort. Vrrrrrrrrrrrrrr. Asi u toho usnu. Včera jsem šla spát skoro o půlnoci a vstávala jsem v 4,30 😒 Teď tu sedím a zívám a musím se dokopat, ráno si pro něj přijdou.

vecernicci
31. aug 2013

já už mám hotovooooo, konečně, ale další víkend bude taky docela krušný, dva dvoupatráky, jeden třípatrák a čtyři další k tomu 😝 manža mi říká, že jsem magor 😀 😀 😀 ale to já už dávno vím 😀 😀

jakelina
31. aug 2013

@vecernicci já to taky nechápu, kdy spíš. A už jdu vážně něco dělat. 😝

mysiatkoo
31. aug 2013

@lokalistin tela isto nebudes, len ta asi cokoska neposluxa 😝 az budes mat cestu okolo, tak daj vediet a jednu ocokoladujeme spolu 😉

mysiatkoo
31. aug 2013

@pristela citim sa trapne, lebo uz neviem najst komentar na tie tvoje vytvory... cumim tu jak puk 😀

lamps
31. aug 2013

@mysiatkoo ja preto už pristelke torty nekomentujem, lebo tam nie je o čom ... 😵

mysiatkoo
31. aug 2013

este pridam svoje 2 a idem dalej cumiet na tu vilu made by @pristela guru 😎

nika222
31. aug 2013

Cafte babenky, pridavam svoje posledne a idem oddychovat 🙂 Uzasne ste popiekli všetky 🙂 @pristela len tak pre zaujímavost koko vazila tá vila? Neže by som ju isla piect len som zvedava 😀 😀
Baby a mohla by som poprosit nejaké vlastné vytvory MIMOŇOV.. Mám to na buduci tyzden a na nete sa mi moc toho nelubi, hlavne neviem ci to dat ako 3D alebo na lezato a nemam ani predstavu aku velku ju mam spravit aby to nebolo ako fazula alebo sud... 😀 vdakáá

elamaslakova
31. aug 2013

@pristela No ja padám na riť , a to si ju kde skladovala? Inak všetky tortičky sú nádherné 🙂

elamaslakova
31. aug 2013

@akzuzs Krásne tortičky
@ajka82 krásne tortičky, lienka s mafinkami je super
@lucula73 Tortičky sú veľmi pekné
@jakelina mafinky sú prekrásne , klobúk dole

adka_praha
31. aug 2013

ach damy, ja som z vas v nemom uzase... 😵 😵 😵 😵 krasa uzas nadhera... 😵 😵 😵 😵 😵 az budem velka, budem si drzat palce, nech na vas aspon dociahnem, ak nedobehnem... 😨

idem vas poprosit o nejake tipy... kupila som si gombickovu formicku, mam chut nieco spachat sladke pre nas a zaroven ju "pokrstit"... 😀 ale neviem nic najst... nemate nieco pekne ulozene? 😕

elamaslakova
31. aug 2013

@florentina tortičky sú veľmi pekné , ten krtko je božský
@akapulko krásne tortičky
@79zuzana nádherné
@mimcak Krásne tortičky
@vecernicci Krásne tortičky

adrika202
31. aug 2013

dotortované ,na oranžovu notu 🙂 tie oranžove s napisom Jarke presne podla predlohy a ta druha mala byt celkom ina ale absolutne sa mi nedarilo tak je taka aka je 🙂

adrika202
31. aug 2013

a teraz pozeram že mi vidno zle oprašeny solamyl :/ kaslem na to nevladzem 🙂