• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. januára 2017 
@adrika202 Krásne tortičky , ja som bola včera tiež už tak unavené robila som posledné 2 tortičky , že inšpirácia žiadna a už mi bolo jedno aké vlastne budú , ani neviem či ich sem mám pridať . :slight_smile:
1. sep 2013 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Děkuji všem za spoustu chvály a tolik To se mi líbí. Moc mě to potěšilo a vážím si toho. :wink:
1. sep 2013 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobre ranko kocky.. nadherne torty ste opat vyrobili.. radost pozerat.. pridavam aj ja nieco..
1. sep 2013 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (61)
@sikag tá kniha do škôlky perfektná.
1. sep 2013 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela No kam sa na Teba hrabu americani s tymi ich najkrajsimi tortami,Ty by si ich natrela aj o pol noci :wink:
1. sep 2013 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poslední, dělaná z posledních sil včera do půlnoci. Ráno pršelo, tak honem jsem fotila a fotky na prd. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. sep 2013 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (69)
Baby robili ste niektorá zebrovú kabelku? Našla som si v dvojke postup od Lucii, len väčšina zahraničných postupov je len korpus a krém, žiadne ovocie. A tak sa trochu bojím, či to bude dobre držať. A treba takú tortu vystužiť? Ak máte nejaké inšpirácie na nejakú takú kabelku a nie je moc zložitá, poteší ma aj to :slight_smile: Moc ďakujem.
1. sep 2013 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenie123 krásne tortičky
@jakelina Nádherná gombíková
1. sep 2013 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pridávam ešte tie moje posledné , obe sú ako darček , jedna pre krstného syna a jeho priateľku k ukončenie štúdia a jedna je do tomboly na dnešný deň obce Krpeľany , je zamračené tak sa mi to nedalo dobre odfotiť
1. sep 2013 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
wwoooooooooooooow, Žanetkaaaa, odpadávam z teba !!!!! Neskutočné tortušky a tá vila.. ty si UMELEC !!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: @pristela
1. sep 2013 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina krásna,jemná dievčenská tortuška :slight_smile:
@mysiatkoo tak to je fakt veľa,toľko čokiny a ešte aj šľahačka :slight_smile: :slight_smile: ,ale krásne rovné to máš,bezpochyby :slight_smile: :slight_smile:
1. sep 2013 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sticker ja som robila kabelku podla tohto postupu http://www.umeniezkuchyne.com/?p=223 este uplne v zaciatkoch mojho pecenia :wink: podarila sa, nebolo to nic zlozite :wink:
1. sep 2013 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no a je lepšie izbové alebo chladnejšie? Asi izbové, že?
1. sep 2013 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ja s Teba odpadnem to je neskutočné . Fakt si asi robot alebo stroj no je to bomba.
1. sep 2013 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika202 @ajka82 @elamaslakova @jakelina @jenie123 @nika222 @mysiatkoo @simasa @sikag @teodorie Proste peknééééééé a peknéééé a ešte krajšie a nádhernééé torty :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
1. sep 2013 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahojte ženušky, nááááádhernééé tortičky ste popridávali :slight_smile: skromne pridávam aj ja moje najnovšie :wink: kittyna úúúplne narýchlo zdobená a modelovaná, ráno 2 hodiny pred odovzdaním torty som zistila, že nemám robiť Mia a ja ako som si myslela, ale kittynu, tak som musela rýchlo meniť plány :grinning:DD
1. sep 2013 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (65)
@sticker ja som robila kabelku s parizskou slahackou a jahodami a bola v pohode
1. sep 2013 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievčence moje , pri odovzdávaní tortičky som bola upozornená , že som zle napísala titul pre bakalára , no chybička se vloudila , to už od únavy , som to opravila,ale už nefotila , takže je všetko v tom najlepšom poriadku :slight_smile: :wink:
1. sep 2013 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g Tortičky prenádherné , farby na nich úžasné , krásne , jasné , orchidejky ako živé , poschodová biela je prekrásna , rununkulus musím aj ja konečne vyskúšať :slight_smile:
1. sep 2013 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elamaslakova mooooc ˇdakujem za pochvaly :wink:)) nooo ten ranunculus mohol byť podstatne krajší, ale nestíhala som vôbec, tak bol len tak narýchlo :grinning:
1. sep 2013 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 krásna práca
1. sep 2013 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka mackov máš úžasných, ach si šikula veľká
1. sep 2013 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina profesionálna tortička, čistá práca
1. sep 2013 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina Majka ale fakt, si superžena a prídem ku tebe na kurz efektivity využitia času :grinning:
1. sep 2013 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte dievčatá, chcela by som vás poprosiť o nejaké nápady, dochádza mi fantázia emoticon , zadanie je: jedna torta pre dve dievčatká, jedna má dva roky a druhá krstiny....vraj ty niečo vymyslíš....neviem ako to skombinovať emoticon
Ďakujem veľmi pekne
1. sep 2013 o 12:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Majka aj táto je nádherná. Ale s tým fotením máš pravdu. Ja som tak narýchlo odfotila tú moju včerajšiu a tiež akosi zle. Ale tá bola celá narýchlo. Akési blbé objednávky mám v poslednej dobe - aj bud. víkend takú svadbonú "sucharinu". Ach keby si tie nevesty nemysleli, že torta, ktorú zrovna "vygúglili", je tá najkrajšia na svete... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. sep 2013 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 Majka a to Ti normálne takto pekne stálo? Či si to aj nejako vystužila? Veru si to neviem moc dobre predstaviť, či mi to bude tak pekne stáť. Ale inak super postup, ukladám :slight_smile: Vďaka.
1. sep 2013 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, tak tu su moje posledne torticky pred u nas doma niecim uplne novym.Po 7 mich rokoch vsetci kazde rano prec z domu - skôlka, skola a obaja na plny uväzok do prace,teda pre mna novota,krasny pocit :dizzy_face: .Doteraz to bolo na dohodu,teraz sranda skoncila :dizzy_face: .Som strasne zvedava ako to budeme organizovat, no september bude stres :grinning: .
Svadobna 3. posch. vsetko na zelanie nevesty,farba aj kvety aj ten mriezkovany vrch,raketoplan tiez nadiktovany a macko pu podla fotky ..
1. sep 2013 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (57)
Ahoj holky,
prosím o radu... jak připevním puntíky na dort? Musím mít jedlé lepidlo, nebo to lze nahradit něčím jiným? Předem děkuji :slight_smile:
1. sep 2013 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@asistentkarvv vodou,drzi to v pohode :wink:
1. sep 2013 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok