• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
@mamcas Ďakujem za radu.
2. sep 2013 o 14:51  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 Ďakujem za radu. Uff tak neviem čo urobím.
2. sep 2013 o 14:51  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas Ďakujem za radu.
2. sep 2013 o 14:52  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadussh vdaka a myslis, ze aj do tej 18 budu stacit tie 3 vajicka?
2. sep 2013 o 15:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pralinka25 my máme rybičku to je malej strááááášně ukecanej, asi bude po mamince :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. sep 2013 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@timuss lepila som to ako prišlo pod ruku, ale boky až na koniec, začala som tak od stredu a ako sa podarilo :wink:
2. sep 2013 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timuss jááj a ešte k tvojej druhej otázke, vykrajovala som si to tesne pred tým ako som to išla dávať na tortu, ale keďže kvety som vykrajovala cca 2 hodiny, tak niektoré aj stihli uschnúť :grinning: a potom som aj tak zistila, že ich je málo a zase hodinu vykrajovala :grinning:
2. sep 2013 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 to je pracné jak hrom co??
2. sep 2013 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby neskutocne torty ste zase pridali... :slight_smile:)
@pristela tvoja vila je wooow... Nepostavis mi taku?? :D
@jakelina kasli na tu trubu.. Tortu si jej dala kraaaaasnu a verim, ze aj chutnu... Ale ked ke niekto zvyknuty na humus, tak kvalita mu jednoznacne chutit nemoze :slight_smile:)) nieze ta odradi od pecenia :slight_smile:)

Ja posielam moje tohto vikendove torticky :slight_smile:) nasla som, te s jednou z vas som minuly tyzden robila tortu tomu istemu oslavencovi, len ja taku oober rychlu... Mala som na nu iba par hodin, preto je taka odflaknuta (spiderman)....
2. sep 2013 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
A este baby otazocka - maminka mi chcela spravit radost a kupila mi noz na korpus s nadstavcami... Skoda, ze presne ten isty som si s nou kupovala asi mesiac dozadu :D ak by ste mali niektora zaujem, tak cena bola 10€, dlzka cepele je 30cm :slight_smile:
2. sep 2013 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pralinka25 tak my uz mame kvetinku a vrtulnik...uz by to asi nemenili :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ale asi zalobujem u kolegyn, nech mne na kabinet daju tiez znacky...ze ja scem tortuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning:
2. sep 2013 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@petkaa28 Nádherné tortičky
2. sep 2013 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze baby dosiel na psa mraz moji zakaznici objavili nejake stranky s tortami a uz mi dneska ujukali ake krasne niektori ludia dokazu urobit, no skoro som sa od hamby pod zem prepadla uz si asi u mna nikto neobjedna :frowning2: :frowning2: :frowning2:
prosim neaku jednoduchu inspi pre14 rocnu zicke, ktorej sa nic nepaci vsetko je trapne a hlavne malu lacnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dakujem
2. sep 2013 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka no vidis aj to je moznost. pytaj pytaj :grinning:
2. sep 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika202 táto torta je od jakeliny...
2. sep 2013 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@anibas @lucula73 Poradíte mi koľko centimetrovú okrúhlu tortovu formu mám kúpiť aby bolo pre 17 ľudí?
2. sep 2013 o 20:12  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina pasik na tom vytlaceny patchwork a orezane koleckom nalepila na tortu hore dala pasik urobený cez striekacku .
2. sep 2013 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no dievcata moje........prave som sa vratila z Kauflaca........maslo uz stoji 1,49 EUR:frowning2:
2. sep 2013 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1katuska73 děkuji, chvilku jsem uvažovala, na co jsem se ptala :grinning: :grinning: Na ten spodní lem u dortu, že ano???
2. sep 2013 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt no to uz pomaly ganache a maslo pod potah vyjde rovnako...
2. sep 2013 o 21:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj holky, pravidelně Vás sleduji a mám dotaz... v čem pečete dort např. ve tvaru berušky, míče.. prostě polokoule???
Děkuji :wink:
2. sep 2013 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucik... nerezova miska ikea, ale maju take ajv domacich potrebach a tesco
2. sep 2013 o 21:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova Já koukám právě na stránky a tam vidím jen průměr 12cm
2. sep 2013 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucik... no, husenicku v tych 12 cm
2. sep 2013 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andelky , prosím vas , neviete ma nasmerovat na obrazok , stranku atd návod na orchideu ? S formickami bez je mi jedno , formicky nemam ale nieje problem vyrezat len musim vidiet co mam rezať :grinning: :grinning: kujeeeem :dizzy_face:
2. sep 2013 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky nezabite ma ale ja naozaj nemam čas hladať,minules te niektora piekla tortičku že spodne poschodie bol burak a vrch mc queen,videla som to pred tym na nete ale jasne že som si neuložila a potrebujem surne poslať zakazničke inšpiraciu ..prosiiiim :slight_smile: kujeeem
2. sep 2013 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. sep 2013 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika202 asi myslis toto :slight_smile:
2. sep 2013 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
2. sep 2013 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok