Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pativla
2. sep 2013

@mamcas Ďakujem za radu.

pativla
2. sep 2013

@lucula73 Ďakujem za radu. Uff tak neviem čo urobím.

pativla
2. sep 2013

@anibas Ďakujem za radu.

ludkas31
2. sep 2013

@dadussh vdaka a myslis, ze aj do tej 18 budu stacit tie 3 vajicka?

vecernicci
2. sep 2013

@pralinka25 my máme rybičku to je malej strááááášně ukecanej, asi bude po mamince 😵 😵 😀 😀 😀 😝

eliska22
2. sep 2013

@timuss lepila som to ako prišlo pod ruku, ale boky až na koniec, začala som tak od stredu a ako sa podarilo 😉

eliska22
2. sep 2013

@timuss jááj a ešte k tvojej druhej otázke, vykrajovala som si to tesne pred tým ako som to išla dávať na tortu, ale keďže kvety som vykrajovala cca 2 hodiny, tak niektoré aj stihli uschnúť 😀 a potom som aj tak zistila, že ich je málo a zase hodinu vykrajovala 😀

jakelina
2. sep 2013

@eliska22 to je pracné jak hrom co??

petkaa28
2. sep 2013

Baby neskutocne torty ste zase pridali... 🙂)
@pristela tvoja vila je wooow... Nepostavis mi taku?? :D
@jakelina kasli na tu trubu.. Tortu si jej dala kraaaaasnu a verim, ze aj chutnu... Ale ked ke niekto zvyknuty na humus, tak kvalita mu jednoznacne chutit nemoze 🙂)) nieze ta odradi od pecenia 🙂)

Ja posielam moje tohto vikendove torticky 🙂) nasla som, te s jednou z vas som minuly tyzden robila tortu tomu istemu oslavencovi, len ja taku oober rychlu... Mala som na nu iba par hodin, preto je taka odflaknuta (spiderman)....

petkaa28
2. sep 2013

A este baby otazocka - maminka mi chcela spravit radost a kupila mi noz na korpus s nadstavcami... Skoda, ze presne ten isty som si s nou kupovala asi mesiac dozadu :D ak by ste mali niektora zaujem, tak cena bola 10€, dlzka cepele je 30cm 🙂

pipka
2. sep 2013

@pralinka25 tak my uz mame kvetinku a vrtulnik...uz by to asi nemenili 😅 😝 😀
ale asi zalobujem u kolegyn, nech mne na kabinet daju tiez znacky...ze ja scem tortuuuuuuu 😀 😀 😀

elamaslakova
2. sep 2013

@petkaa28 Nádherné tortičky

lokalistin
2. sep 2013

boze baby dosiel na psa mraz moji zakaznici objavili nejake stranky s tortami a uz mi dneska ujukali ake krasne niektori ludia dokazu urobit, no skoro som sa od hamby pod zem prepadla uz si asi u mna nikto neobjedna ☹ ☹ ☹
prosim neaku jednoduchu inspi pre14 rocnu zicke, ktorej sa nic nepaci vsetko je trapne a hlavne malu lacnu 😝 😝
dakujem

pralinka25
2. sep 2013

@pipka no vidis aj to je moznost. pytaj pytaj 😀

zuzka7512
2. sep 2013

@adrika202 táto torta je od jakeliny...

pativla
2. sep 2013

@anibas @lucula73 Poradíte mi koľko centimetrovú okrúhlu tortovu formu mám kúpiť aby bolo pre 17 ľudí?

1katuska73
2. sep 2013

@jakelina pasik na tom vytlaceny patchwork a orezane koleckom nalepila na tortu hore dala pasik urobený cez striekacku .

aduskatt
2. sep 2013

no dievcata moje........prave som sa vratila z Kauflaca........maslo uz stoji 1,49 EUR☹

jakelina
2. sep 2013

@1katuska73 děkuji, chvilku jsem uvažovala, na co jsem se ptala 😀 😀 Na ten spodní lem u dortu, že ano???

luciahromadkova
2. sep 2013

@aduskatt no to uz pomaly ganache a maslo pod potah vyjde rovnako...

lucik...
2. sep 2013

Ahoj holky, pravidelně Vás sleduji a mám dotaz... v čem pečete dort např. ve tvaru berušky, míče.. prostě polokoule???
Děkuji 😉

luciahromadkova
2. sep 2013

@lucik... nerezova miska ikea, ale maju take ajv domacich potrebach a tesco

lucik...
2. sep 2013

@luciahromadkova Já koukám právě na stránky a tam vidím jen průměr 12cm

aduskatt
2. sep 2013

@lucik... no, husenicku v tych 12 cm

pristela
2. sep 2013

Andelky , prosím vas , neviete ma nasmerovat na obrazok , stranku atd návod na orchideu ? S formickami bez je mi jedno , formicky nemam ale nieje problem vyrezat len musim vidiet co mam rezať 😀 😀 kujeeeem 😵

adrika202
2. sep 2013

Kočky nezabite ma ale ja naozaj nemam čas hladať,minules te niektora piekla tortičku že spodne poschodie bol burak a vrch mc queen,videla som to pred tym na nete ale jasne že som si neuložila a potrebujem surne poslať zakazničke inšpiraciu ..prosiiiim 🙂 kujeeem

cucuc
2. sep 2013
cucuc
2. sep 2013

@adrika202 asi myslis toto 🙂

1katuska73
2. sep 2013

@jakelina ano 🙂