• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. augusta 2017 
dievcata prosim robila ste niektora "tanier alebo gril z reznami" alebo nieco podobne chlapske? dakujem moc.

Dosku zo slaninou a klobasou uz mam za sebou :slight_smile:
5. sep 2013 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievčatá,prosím vás,z kolkých vajec mám upiecť korpus do oválnrj formy strednej???dlžka je 27 cm...ďakujem...
5. sep 2013 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka7512 neviem, aký recept máš, ja robím mramorák z 8 vajíčok
5. sep 2013 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcatka
prosim vas ako dho musi byt v mrazaku parizska slahacka aby sa dala vyslahat nemozem cakat kym sa vychladi v chladnicke. dnes mam uplne ze smolny den. je tam od 18h miesam ho postupne kedy by som ho mohla vyslahat?
5. sep 2013 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pralinka25 dve hodky
5. sep 2013 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pralinka25 někdo tu psal dvě hodiny
5. sep 2013 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt @jakelina dakujem kocky moc.
dufam ze sa mi to zas nezgrcne lebo skacem z okna :grinning:
5. sep 2013 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt @jakelina ja som to tak minule skúšala, mala som šľahačku s mliečnou čoko, bolo to tam viac ako 2 hodiny, asi 4 a vôbec sa mi to nechcelo vyšľahať. Musela som na 2 šľahačky dať až 4 stužovače, aby to držalo vôbec.
5. sep 2013 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 ja bežne nestíham a dávam paríž do mrazáku :sweat_smile: ani nemiešam , len to tam dam o dve hodky vyberiem a hned mixujem , vždy sa vyslaha :wink: našťastie :sweat_smile: najlepsie je chladit ju v kovovom hrnci ten drži chlad najdlhsie aj pri miešaní po vybratí a dolezite slahat hned ako sa vyberie , nie polozit na stol a pak pripravovat este len mixer :dizzy_face:
a aaa este ma napadlo , slahacka nesmie byt trvanlivá , ale taka tá klasicka
5. sep 2013 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, potrebovala by som radu. idem robiť tortu ako polystyrén a neviem ako urobiť vzor, aby to vyzeralo ako ten polystytén.. vopred ďakujem
5. sep 2013 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela trvanlivú nikdy nepoužívam, všetko mám dopredu nachystané, dokonca aj smeta fix otvorený, aj čokolády bolo v plnke dostatok. Misku mám stále plastovú. Zraziť sa nezrazila len sa nechcela vyšľahať, až ma ruka bolela. Som skôr myslela či to nebolo čokoládou že bola mliečna.
5. sep 2013 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Nejaká šikovnica z okresu Pezinok sa tu prosím nájde?
5. sep 2013 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčata rozrobenu hmotu na krajky možem uskladniť v chladničke ?? kolko ??
5. sep 2013 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte babulky moje zlate, prepacte mi, ze vas takto zanedbavam, ale od kedy som v robote, nestiham ani zit...a ked este peciem, no amen tma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
kazdy den doletim z roboty a rovno do kuchyne, ledva stiham detom veceru spravit a zas do noci v kuchyni :rolling_eyes:
teraz som odovzdala tieto dve skoro 6 kilove opachy :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dalsiu mam rozrobenu :sweat_smile:
ale moja chyba, ze neviem povedat nie :angry: :sweat_smile: :rolling_eyes: inak by som si mohla kazdy vecer sediet a oddychovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a samozrejme aby malo nebolo, tak malý mi po 3 dnoch v skolke uz ochorel, tak uz riesim babku na varovanie...lebo ved nemozem hned ostat doma, po troch dnoch :sweat_smile: :rolling_eyes: no dufam, ze sa z toho cim skor dostane, lebo mna porazi ak si predstavim, ze toto teraz budem riesit asi tak do aprila :sweat_smile:
5. sep 2013 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@aduskatt @vladiella dakujem za linky, ale ono ked je to konkretna postavicka tak to je horsie... ja mam napozerane ako na postavicku, ale ako poziarnik sam proste nevyzera... zajtra idem este kamosku poprosit o pomoc v modelovani, inak som v kybli uz :cry:
5. sep 2013 o 21:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas heh... sprav za mna Minnie a ja skusim Sam-a :wink:
5. sep 2013 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamcas ja som poziarnika robila uz tusim 2x a to je pohoda :wink: to daaaas :wink:
5. sep 2013 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika202 Skladovanie: Pripravenú zmes môžete v uzavretej nádobe v chladničke skladovať 3-4 dni. Hotové dekorácie môžu byť skladované v dobre utesnenom plastovom sáčku 30 dní pri izbovej teplote.
5. sep 2013 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo juu dakujem,tak to aby som si narobila krajky :slight_smile: bo som kupila u nas v cukrarskom obchode a tam to teta rozvažuje na 100 gramov,ale navody este nemala prilepene :slight_smile: tak uvidim ako sa zadari,jedna už schne,len či ju aj vylupnem celu som zvedavá :slight_smile:
5. sep 2013 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka krasne tortičky a na margo chorob a imunity z vlastnej skusenosti možem doporučit od forever living products take pastilky kids ..je to z aloe vera a fakt učinne..nerobim s tym nebooj takže nepropagujem za učelom zarobku..len dobra rada :slight_smile:
5. sep 2013 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika202 dakujem, mozeme skusit, ale ja som aj tak presvedcena, ze ked zacne chodit do skolky, tak si skratka tie "skolkarske vírusy " musi prekonat :sweat_smile: ja mu dvam vyse mesiaca imunoglukan aj preventan...a aj tak uz je to tu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak mozem vyskusat aj aloe ..ale tak to mi kazdy radi nieco ine..a na kazdeho aj ine zabera :sweat_smile: vam moze zabrat aloe a nam mozno ani to nie :confounded: ale netvrdim to samozrejme :wink:
len uz som zufala z toho, ze len vyhadzujem kopy penazi a nic z toho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :frowning2:
5. sep 2013 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamcas no ale tu vo fotopostuoch je nieco od

@luciahromadkova pre Teba fotopostup hasici
http://jaroslavamiholova.blog.cz/1208/hasicske-auto ale nie je to hasic Sam
5. sep 2013 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela pristela,prečo nesmie byť šľahačka trvanlivá?ja bežne používam a nevidím v tom žiaden problém :confused: :confused: ,napr. tá tortová 36% je len trvanlivá :unamused:
5. sep 2013 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. sep 2013 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa mi zdá že som sem zabudla vložiť tortičky ktoré som robila pred mojou dvojtýždňovou dovolenkou tak to idem napraviť :wink: tá prvá fotka je už od zákazníčky ja som si ju zabudla odfotiť
5. sep 2013 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
Tohoto týždňa iba jedna tortička
5. sep 2013 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. sep 2013 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
@pipka ahoj, aj samko je uz chytený..., po 3 dňoch je statočne zachripnuty a dnes aj trochu pokasliava..., rano sa uvidi co ho dam alebo nie...kedze ma nabeh na laryngitidu...., a to prosim bol v skolke po, ut, streda do 10,00 a dnes do 11,00....
inak konecne nereve, pondelok a utorok len pri luceni..., vcera a dnes uz vobec...., takze dufam, ze si zvykne... a tiez ze nebude furt chory...
a ja som sa dozvedela spravu....mam 80 dni dovolenky... :grinning: takze vyzera to tak, ze este mozno aj potortujem a v januari nastupim...kedze do novembra som na RD, potom by som cerpala dovolenku aspon cast, teda ked mi nic jasne ze nepreplatia....tak budem doma...
inak mas moj obdiv pracovat a tortovat.... :dizzy_face:
tak skore uzdravenie... a musim ti vratit lukopren
5. sep 2013 o 22:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok