• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. septembra 2017 
baby, prosím vás, nemáte link na výrobu mramorového marcipánu?
ako myslím, že biely+nejaký farebný a spolu to zamiešať tak,aby vytvorilo ten mramorový efekt
som to kdesi videla, tuším jeden šulec bielej hmoty a jeden farebnej, spolu to zakrútili a potom rozvaľkali?
či ako?
Ďakujem :slight_smile:
6. sep 2013 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macamac www.mnamuela.sk, Pracovne postupy, tam si najdi:slight_smile:
6. sep 2013 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduskatt Ďakujem :dizzy_face: :slight_smile:
6. sep 2013 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt tam som našla len melírovaný efekt- a to nebolo to, čo potrebujem, bolo to akési fľakaté :sweat_smile: :grinning: :wink:
ja chcem dosiahnuť taký jemný melír
kedysi som kdesi na to videla link a bolo to super
len neviem kde :frowning2:
6. sep 2013 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladiella dakujem za vsetjy linky, ten od lucky som videla.
@pipka @mysatkoo tak sam je na svete, ale jeho cesta bola dlha a narocna :grinning: od prvej nohy az po vlas na hlave to trvalo asi 6 krasnych hodin :grinning: dokoncovala ho kamoska, lebo ja som to uz psychicky nezvladla a bala som sa, ze ho zahodiiiiim daaaaleko daleko a tym spacham ten najhorsi zlocin - vrazdu svojho vlastneho.... vytvoru :grinning:
6. sep 2013 o 18:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@macamac ked chces jemny, pouzi jemne farby:slight_smile:
6. sep 2013 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela Zanet uzasna je len trosku skoda tej podlozky
6. sep 2013 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 inac ja furt kukam, ze co to aka nova a vsetky ju potnaju len ja nie a az teraz jak som sedacku zbadala mi zaplo kto co :grinning:
6. sep 2013 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
6. sep 2013 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo ty si salena ved je krasna
6. sep 2013 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt no ale ja som myslela jemné že akože také jemnejšie pásiky. a tam to robil tak nahrubo-skôr mi to prišlo ako také "mapy", veľké farebné plochy v bielom podklade
potrebujem niečo jemnejšie pásikové
6. sep 2013 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja dnešná fuška
6. sep 2013 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
@macamac http://www.youtube.com/watch?v=CQPv0qez-QM
@lokalistin som :grinning: @maya30 uz ani nebudem, este torta caka a daco na mna lezie :unamused:
6. sep 2013 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mysiatkoo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
moooooc díky :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile:
6. sep 2013 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daniela09 :astonished: kráááása :dizzy_face:
tie zákusky vnútri s tým piškótovým cestom sa ako robia???
šikulka :wink:
6. sep 2013 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo jezis ty si na seba akaaa narocna :slight_smile: ved nema najmensiu chybycku, je dokonala a ked ja raz budem taku vediet budem Velka cukrarka :grinning:
6. sep 2013 o 19:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Nedělali jste už někdo pop cakes? Přemýšlím, že je udělám na oslavu Marečkových narozenin a chtěla bych prodiskutovat přípravu :slight_smile:
6. sep 2013 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macamac dáš si jeden velký váleček, na to druhý malý a zatočíš, jako když kroutíš prádlo, pak to stlačíš, aby jsi zase měla váleček, ale širší, rukama rozválíš na delší váleček a zase zatočíš jako když kroutíš prádlo a tak víckrát, Nakonec ti musí zůstat váleček hmoty, ne koule a na tom takové jemné proužky.Nevím jestli to píšu dobře.
6. sep 2013 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin :grinning: nasla som nejaku aj moju aktualnejsiu foto ako spred roka a pol :wink: myslim, ze preto
6. sep 2013 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamcas to je diagnoza... aj @lamps tvrdi, ze dozivotna, comu zatial nexcem verit, lebo raz sa to uz musi podarit podla predstavy v hlave :grinning:
6. sep 2013 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin :grinning: tá podložka to nieje dokrčený papier , ale origoš taky efekt na nom pokrčenia , ale aj tak skoda ze ludia nechcu investovať do podložiek :frowning2: by som davala pod vcetky kruhove aj kruhove podlozky take hrubšie, uuuzasne to pak vypadá
6. sep 2013 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mysiatkoo ha, ty si ako optimisticky naladená :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja tomu po tejto poslednej žabkovej torte zas neverím. Mala som predstavu, že na torte budú ružové papučky z nich budú vykúkať žabky a žabky budú aj pri papučkách a jedna aj na podložke vedľa torty. A videla si ako to dopadlo? Včera večer som dávala tortu dokopy a jediné, čo na nej ostalo boli tie žabky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: papučky som zdemolovala hneď po vymodelovaní a vieš prečo? no lebo sa mi nepodarilo namiešať presne takú ružovú, ako som mala v predstave a tak z ružových papučiek boli nakoniec červené bodky :grinning: :grinning: :grinning:
A inak dievčence moje ja oslavujem - mám objednávku na svadobnú tortu a tentoraz nebude béžovo-bielo-hnedá ale bielo červená kombinácia :dizzy_face:
6. sep 2013 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
moje víkendové ešte jedna ma čaká a mám toho dosť,popri práci a rodine toto robiť:slight_smile:.......svadobná s laliami...fotila som si ja,je lepšie foto...ostatné moj muž :grinning: :grinning: :grinning:
6. sep 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@daniela09 aku roladu si robila?potrebujem na stredu narobit nejake zakusky vela,rychlo a lacno :grinning:
6. sep 2013 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela no ale bola by este krajsia na peknej tvrdej hrubej podlozke, potiahnutej,takto to vyzera ako dokrceny alobal :wink:
6. sep 2013 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dajna11 nedavaj viac muzovi do ruky fotak :grinning:
6. sep 2013 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin je to rozdiel čo? :grinning: :grinning: a to ja som fotila mobilom a nie foťákom :grinning: :grinning:
6. sep 2013 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps lenze tebe ked sa nieco nepodari, tak to podla popisu dopadne lepsie ako predstava :grinning: :grinning: :grinning: (to teraz vobec nema vyzniet v zlom, ale bez ruzovyx papuciek je to IMHO tisic krat lepsie :wink: )
6. sep 2013 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo no mne sa to tak nezdá :grinning: :grinning: :grinning:

Dievčence potrebujem poradiť - ktorá červená, prachová farba je fakt taká krásne červená? mám len prachovú Sugarflair Red a potrebujem ešte aspoň jeden odtieň, najlepšie nejaký tmavší od tejto čo mám
6. sep 2013 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps úúúúúúplne perfektná
6. sep 2013 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok