• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@lokalistin kokosová roláda- klasika piškota, džem puding zo zlateho klasu, kokos, maslo. Je to rýchlovka
7. sep 2013 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simasa dokonalaaaa je, normalne nevladzem z tych ruzi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: toto ma nauuuuc :sweat_smile: :dizzy_face:
7. sep 2013 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jper krasna je torticka, aj tie ruze....len skoda, ze je fotena na slnku a su tam tie tiene :confounded: :wink:
7. sep 2013 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tu sulam batmana a jedujem saaaaaa, sak on mi nesce stat :angry: :sweat_smile: :sweat_smile: neviem ci nebude sediet na torte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. sep 2013 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macamac to je roládkový , tu je recept http://varecha.pravda.sk/recepty/roladove-rezy/31954-recept.html
len pozor, je to na malý plech, ja som na roladky upiekla 2 piškoty, po dlžke prekrojila, natrela s džemom a stočila, a na tmavé cesto som dala 6 vajec, 200g kr. cukor, 200g polohr. m, voda, olej - klasika ako pečieš piškotu. Roládky uložila po dĺžke na plech a zaliala tmavou piškotou (orechy som nedávala) po upečení som ešte potrela džemom, a dala čokoládový krém šľahaný nad parou.
7. sep 2013 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pipka jo šak jsem si nadávala, co už :confounded:
7. sep 2013 o 07:48  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak Ďakujem. Nedavala som stredovú výstuž, tu to sedí na veľkých plochách, nemyslím, že by hrozilo, že sa to zosunie.
7. sep 2013 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka Asi slabo šúlaš, keď nesce stáť :grinning:
Nauč... no veď kedy plánujete stretko? Od prvého je to už rok (a video stále v kamere - mala by som si vstúpiť do svedomia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: )
7. sep 2013 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte, pridavam tortuse z tohto tyzdna :sweat_smile: robila som prvykrat LV kabelku, akurat ze ja sprosta som ju potiahnutu vybrala z chladnicky a hned opeciatkovala, torta sa mi orosila a farba sa zacala roztekat :rolling_eyes: tak som to musela neskor domalovavat rucne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Za inspiraciu pri zvieratkovej torte dakujem @levandulka3 ta tvoja bola najkrajsia zo vsetkych co som nasla :dizzy_face: Jedna svadobna postel je na svadbu dvoch lekarov, tak som chcela vyuziit situaciu a dala som ich do vystiznej pozy :grinning: A na tej poslednej to ma byt levandula :wink:
7. sep 2013 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (61)
@maya30 opat vsetky krasne, ale ta levandulova je naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadhernaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face:
7. sep 2013 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 nádherné tortičky :dizzy_face:
7. sep 2013 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 Prosím ťa, podľa akého postupu si robila tú kabelku? Mám zatiaľ jeden postup tu od kočky, ale pre istotu vyzvedám ďalej. Moc ďakujem.
7. sep 2013 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa Ďakujem,čaká ma trojposchodová,ale kruhy tak preto sa pýtam, Ale tu tvoju už mám uloženú.
7. sep 2013 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sticker ten postup mas odo mna :grinning: tuto som robila od oka podla fotky co mi poslali, klasika 4 platy, 3x plnena, orezana do tvaru, potiahnuta :wink:
7. sep 2013 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 Veď ja vravím stále, že som popleta :grinning: Ja sa toho orezávania bojím :unamused: Ale asi spravím podľa toho tvojho prvého návodu. Musím to ešte premyslieť.
7. sep 2013 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simasa no veru moja...mala by si :grinning: :grinning: :grinning: ale mozno na dochodku sa na tych komentaroch dobre zabavis :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

stretko radaaaaa, zorganizuj moja, mas v tom prax :dizzy_face: mne len povedzte datum a ja doficiiiim :sunglasses: a zas tu cestou nejake kolegyne pozbieram :grinning: :wink:
7. sep 2013 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kurnik sopa, slak traf aj vsetky postavicky co maju ludske nohy :angry: :sweat_smile: :rolling_eyes: zlatííííí mackovia, havkovia a macicky :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. sep 2013 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Minnie hotova a ja tiez.... cert ber aj take pocasie xripkoidneeee
7. sep 2013 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (56)
@mysiatkoo - no a je to tu, tortička super, super, super :dizzy_face:
7. sep 2013 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 tá levandulova je neskutocna!!!! Ja mám robiť na 21.9. levandulovu svadobnú, tak ak môžem, tak si ju ukladám a posielam neveste :slight_smile:)
7. sep 2013 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 prekrásne tortičky..... všetky!!!!
7. sep 2013 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo nadhernaaaa :grinning:
7. sep 2013 o 09:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka aj jaaaa sa chcem s vami vsetkymi zoznamit a naucit sa veeeela veci :grinning: kde sa stretavate? Niekde nejaka chata ci ako ste to robievali?
7. sep 2013 o 09:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 krásne si ich spravila, ˇdakujem moc :wink:
@simasa aká opacha, nááádherná a úžasne rovná je :slight_smile: ja mám z hranatých poschodiek strašný rešpekt, aby neboli krivule :grinning:
7. sep 2013 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 tie sú neskutočnééééééééééééééé, wau :slight_smile:
@mysiatkoo nádherná a dokonale rovná :slight_smile:
7. sep 2013 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby jáááj ako by som sa k vám pridala a dala tiež nejaké tortičky... ale čo keˇd ja tu celý víkend vylehujem a tortičky nemôžem robiť... ale budúci to bude riadny zabiják, zopár z tohto týždˇna mi presunuli na ˇdalší týždeˇn a to ich tam už mám aj bez toho strašne moc :sweat_smile: ale prišla mi pekárnička na cakepops, tak rozmýšľam, že idem dnes skúsiť, veˇd kedy inokedy trénovať, než keˇd nemám do čoho pichnúť :grinning:
7. sep 2013 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. sep 2013 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g nemas za co ;) ...mozno tvoje by boli krajsie, ale tak nemala som na to nejak moc casu, ze co urobit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
7. sep 2013 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo je naaaaadhernaaaa
7. sep 2013 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@wera.g jeee, aj ja budem skusat cakepops... ty mas ake? ja som dostala taky plech co sa privrie z vrchu a upecie to rovno gulicky...len neviem ci to niekde najdem teraz na nete
7. sep 2013 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok