• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. októbra 2017 
@mamcas ano, naposledy sme boli vikend na chate a bolo uuuzasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nutno opakovat taketo akcie :sunglasses: :grinning: :wink:
7. sep 2013 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 vôbec nie, nádherné sú, nešpekuluj :slight_smile:)) ja som ti moc vˇdačná, veľmi by ma mrzelo, keby nemali na krste tortičky, len kvôli mojemu pošahanému vírusu nákazlivému :frowning2: ale už to vyzerá že som skoro ok, teda dúfam :grinning:DD
7. sep 2013 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 ja mám takú tú pekárničku na to, netuším ešte ako funguje, tak by som to rada dnes skúsila :grinning:
7. sep 2013 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
taak idem sa s Vami podelit s novou skusenostou nikdy viac minimalne 1000tort asi odpeciem a tak ro mozno skusim znova :angry: ohavna opacha proste podla obrazka mi to prislo jednoduchsie ako realita :unamused: jedna strana mi sadla nema to tvar aky ma mat proste hruza ale tak snad im bude aspon chutit :grinning: nakoniec nechceli ten spod len samotnu pyramid naopak tak tak...
7. sep 2013 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@wera.g Ďakujem, veď aj ja som mala rešpekt, ani neviem, ako dlho som to plnila, čo som to stále vyrovnávala :stuck_out_tongue_closed_eyes: a aj tak je to pre mňa krivé. Bola som z toho na prášky... a potom poťahovať tie rohy - poťah na tom praská ako blázon - no proste o hubu. Radšej 100 okrúhlych ako toto. Ale večer mi volali, najskôr nevesta a neskôr aj jej mamina, že tá torta je nádherná a že som veľmi šikovná, mala som pocit, že bola taká dojatá, až jej bolo do plaču. Veľmi ma to potešilo. Veď pre toto to robíme :slight_smile:
7. sep 2013 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@simasa dočítám postupně, dort úžasný, vkusný a krásně rovný. Jsi šikulka. A ta váha, ty jo, to jsi pekla korpusy celý den co?? Ale stojí za to. Kolik měřilo to spodní patro?? Myslím stranu čtverce.
7. sep 2013 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 nádherné všechny, ta postelová je úžasná, máš krásné postavičky, fakt dokonalé, smekám a musím jenom chválit. Já si zase připadám jako úplný babral. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. sep 2013 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Prajem krásny víkend,,,a pridávam práve odovzdane..
7. sep 2013 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
Dievčence pozdravujem vás , prajem krásnu sobotu , pridávam tortičku čo som včera večer dokončila, dúfam že sa bude páčiť.
7. sep 2013 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
@jakelina Ďakujem :dizzy_face: Spodok mal 35x35 cm. Musela som riešiť, na čom to upečiem, lebo taký široký plech nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. sep 2013 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kočky nejaka inspiracia na tortu pre svokru? :D nejaky kvetinac s kvetinkou alebo nieco podobne?? :slight_smile: nieco lahsie kedze som zaciatocnikk :slight_smile: :D dakujem za pomoc :-*
7. sep 2013 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa a na čem jsi to teda pekla??
7. sep 2013 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby uuuuzasne tortuse :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja mam zas krízu , že sa mi nechce a bucham si hlavu na čo to vlaastne robim :frowning2: musim sa nejak vzchopit bo nasledujuci vikend asi aj porodim a to v sobotu chcem ist preč :sweat_smile: Včera som urobila svoj rekord :grinning: v rýchlosti no mrtva som z toho a tak bez tortovej nalady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. sep 2013 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker tato kabelka bola plnena ako normalna obdlznikova torta a len zrezana na bokoch do sikma a potom som len zaoblila hrany, podla mna je toto jednoduchsie na manipulaciu ako ta obratena, nemas sa coho bat
7. sep 2013 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petkaa28 dakujem, jasne ze mozes :slight_smile:
7. sep 2013 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina sranda ze ja s mojimi tortami celkom spokojna nie som a ked vidim tie nadhery tu, mezi nimi aj tie tvoje, tak o sebe casto pochybujem, ale dakujem za pochvalu, velmi ma to potesilo :dizzy_face:
7. sep 2013 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo juuj rozkosnaa, a tie hrany, tie hrany.... :slight_smile:
7. sep 2013 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak moja Samova torticka... Velmi som momentalne sklamana z rekacie objednavatelky. Napisala som jej sumu ked som ju dokoncila a ona mi odpisala, ze nie je fer zvysovat cenu ked sme si dohodli inu. Pozrela som si konverzacie predtym a napisala som jej cca kolko by mohla stat, lebo ja beriem podla vahy a nemozem vediet kolko bude vo finale vazit. Bolo to o 5 eur viac. Som z toho taka rozhodena, upozornila som ju na to, ze sa to moze menit :( A zrovna to musi byt pri torte pri ktorej som zabila asi doteraz najviac casu :( Teda pri postavicke...
7. sep 2013 o 12:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
@mamcas to je mi líto. Já jsem taky měla minulý týden takovou blbou reakci na dort a mrzí mě to doteď. Nikdy se nezavděčíš všem a prostě práce s lidmi je vždy i o konfliktech. :unamused: :unamused:
7. sep 2013 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mamcas peknucka je :slight_smile:)) kašli na ňu...ja vždy napíšem - pre xx ľudí je treba xx kg tortu, vždy vsak treba rátať s +- 1 kg, nikdy sa nedá totiž trafiť presne do váhy. Je to pre vás ok?
A som kryta... Samozrejme ak to presvihnem o viac akom1 kg, tak je o uz môj problém.
7. sep 2013 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina uz sa mi ospravedlnila, ze mala zafixovanu nejaku sumu. Aj tak ma to mrzi... a veru ludia su rozni a hoci my do kazdej torticky davame lasku, nie kazdy si to vazi... :rolling_eyes:
7. sep 2013 o 12:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koonecne hotoffffka a mozem sa ist urobit za cloveka :sweat_smile: som šťastná že som to stihlaaaa, ani nebudem pisať kedy som zacala robit tieto tri posledné tortuše :grinning: :grinning: ja som taky manager až mi z toho doma múry praskajú od hrôzy :grinning: :grinning: :grinning:
7. sep 2013 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (66)
@petkaa28 no sak som napisala cca a neviem kolko bude vazit presne, ale asi to budem doplnat otazkou, ci je to ok, nech mam dokaz :slight_smile: a dakujem :slight_smile:
7. sep 2013 o 13:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina Muz mi odstrihol cinovy plech, ktory som umyla a obalila papierom na pecenie a nan polozila tortovy rafik. No dufam, ze ma tu za to nesprdnete :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. sep 2013 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa ty jo, supr vychytávka. Manžel je šikulka
7. sep 2013 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, pridávam 2 torty čo som robila na tento víkend, prvá je pre kamoškinu malú Ninu /miluje Gumy macka :grinning: / , druhá pre moju Simonku, ktorá má teraz Zvonilkovú mániu :
7. sep 2013 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@zuzana_1 Muzu se zeptat, z ceho jsi delal tu hlinu do bagru?
7. sep 2013 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sikovnice sikovne, dajte tip . Syn bude mat 18. na 15nastku mal tortu v tvare tenisovej rakety, lebo hraval tenis... Vtomto veku ma momnetalne zaujem jedine o baby, cigarety, pocitac, nastastie chlastu sa vyhyba :grinning: ....Viem, ze by ho torta velmi potesila, ale klasika mi pride divna, co by ste navrhli, mate nejake napady?? dakujem (prsia a zadky z torty eeee, )
7. sep 2013 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babky, vraciam sa po tortičkových prázdninách, milión nádherných tortičiek ste za ten čas popridávali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dúfam, že som všetky stihla olajkovať, lebo som moc nestíhala ani čítať, iba sem tam kukla a oklikla a samozrejme podaktoré si uložila na inšpiračku zase :slight_smile:
Ja teda pridávam svoje najnovšie a najbližšie ma čakajú len svadobné postavičky ženícha a nevesty, chcú dokonca aby sa aspoň trochu podobali, tak to bude zábava :sweat_smile:
7. sep 2013 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
Ahojte, tak som zase trochu piekla pre mojich bratov k 18...
7. sep 2013 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok