• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

10. sep 2013 o 20:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@luciahromadkova uuuzasne zvierence :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ocuj moja, ked uz mas taketo skvosty v talone...nejakeho chutneho hafana nemas? ja sice nejakych mam, ale dost som uz robila a scela by som nejakeho neokukaneho :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kujeeem vopred :dizzy_face:
10. sep 2013 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag ešte som zabudla napísať, že miesto, kam dávam drôtik potriem pipingelom a tiež ním potriem aj ten kúsok hmoty, ktorým prekryjem drôtik
10. sep 2013 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo @jakelina dakujem moc defcata :sweat_smile: ja Vas tu nemat tak som hotovaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2013 o 20:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mirinecka spodnú tortu si normálne potiahnem a potom do takej potiahnutej v mieste, kde bude vrchná torta dám slamky, do ktorých dávam ešte špadnle. Tie slamky ti nesmú vytŕčať, musia byť pekne zarovno torty, aby neodtláčali vrchnú tortu
10. sep 2013 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 nádherne, uzasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. sep 2013 o 20:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps ďakujem
10. sep 2013 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka nie som síce Lucka, ale ja mám takéto, môžu byť?

A viem, že to sem nepatrí, ale musím sa s Vami podeliť o radosť, máme už vizualizáciu novej kúpelne, kedy bude hotová neviem, ale teším sa teším
10. sep 2013 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
10. sep 2013 o 21:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@luciahromadkova @lamps kocky dakujem :dizzy_face:
10. sep 2013 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kočky môžem pokvapkať čokoládový korpus amarettom v kombinácii s vanilkovým a kakovým maslovým krémom, čo by sa k tomu ešte hodilo, kávu nechce lebo to by mi tam pasovalo asi najviac
10. sep 2013 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nemate niektora prosim číslo účtu na pecenieskamkou.sk ... nejako mi ho len na chilu ukazalo v objednavke ale v potvrdeni ani v emaily nie je :o( a potrebujem to rychlo zapltit lebo do piatku chcem vecicky. Dakujeeem.
10. sep 2013 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninic nasla som :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2013 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps @luciahromadkova milujem vas obidveeeeeeeeeeeeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. sep 2013 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps si mi aj svoju kupelnu odfotila? :confused: :grinning: :grinning: ale to nemuselo byyyyyyyt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2013 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@akapulko veď je krásna, lahodná :wink:
10. sep 2013 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps škoda, že je tak malý ten obrázek, určitě bude krásná
10. sep 2013 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ako miluješ obidve ?????????????????????????????? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
10. sep 2013 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ale sak teba najviaaaaaaaaaaac :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale lasku vraj netreba dokazovat slovami ale cinmi :dizzy_face: a to mas u mna staaaale :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. sep 2013 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka Janka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nerada by som sa Žanetke miešala do kapusty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@jakelina Majka nejde mi nijak zväčšiť ten obrázok, poslali mi to mail v nejakom zvláštnom formáte
10. sep 2013 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela kks ...ty si fakt "všudezdejší" :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: clovek si tu ani city na spacir nemoze pustit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. sep 2013 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lamps nebooooj, ja mam srdco obrovskeeeee, ja vas pojmem vsetky :grinning: zenu mam samozrejme len jednu :sunglasses: ale milovat mozem aj viacere :wink: :sweat_smile: :grinning:
10. sep 2013 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ťa sledujem , néééé :D :D no v noci som tu , bo makam ako fredka a notas mam za odmenu , to vies , usijem 5cm , mozem napisat jednu vetu :grinning: :grinning:
10. sep 2013 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@pristela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jasneee, sak ta poznam..si moje druhe ja :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. sep 2013 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem modelovat nieco, co by sa malo podobat na psa :sweat_smile: :grinning: tak duuufam, ze to tak aj dopadne :wink:
10. sep 2013 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina no teraz dočítavam,čo ste popísali....u nás veru taký zvyk.......ale nie všade............že tie torty,čo dostanú do daru od svadobčanov,sa potom rozkrajajú do vyslužiek............ :slight_smile: :slight_smile:
10. sep 2013 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka no to viem, že srdcko máš obrovské, len beriem ohľad aj na @pristela - ku, aby to ona zle nepochopila :grinning:. Ja mám kvietky na tortuše nachystané, ešte zajtra musím nejako zosmoliť murársku "lyžicu". Tento týždeň mám tri torty z toho jednu 3-poschodovú, ale z nej sa veľmi teším - svadobná, červeno-biela kombinácia :dizzy_face:
10. sep 2013 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps šups, nachystat aj mne nejake :grinning: :grinning: :grinning: ja na torty začnem chystat az zajtra :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda taky je plán :grinning: :grinning: jednu odovzdavam stvrtok tak to ma snad posunie :sweat_smile:
10. sep 2013 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela a aké potrebuješ? nech sa hneď dám do roboty :grinning: ja musím zajtra začať piecť korpusy, pre tú svadobnú prídu asi v piatok
10. sep 2013 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps vieš , ze ja ani neviem ? :sweat_smile: :sweat_smile: som este poriadne nemrkala co budem potrebovat ,ale mrk... háá , to mas lahke - ruzové ruze aspon tri velke a k nim niekolko mensích , potom neviem , asi lalie abo ibistek, neviem nieco biele proste , dve mená ale take aby boli strukturovane a zlate :D velku členitu stuhu hore na tortuchu , pak este nejaky kvet na coko tortu , inak ked to tak pozeram , to nieje prdel :grinning: :grinning: :grinning: aspon tu maslu a tie mena zajtra musim dať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. sep 2013 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok