• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

ahojte bambulky! prosim vas niekto tu raz pisal, ze dava susit do truby na kolkatke? a ako dlho asi? je tu strasne vlhko a vcera objednavka na sobotu s topankou, jednu som uz vyhodila potrebujem aby to vytvrdlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: prosim a dakujem
12. sep 2013 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja mam na dnes hotovo, pokracovanie zajtra, 5 kg, pribinak, jahodovy dzem, ovocie lesna zmes
12. sep 2013 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@lokalistin tak toto aj mna celkom zaujima:slight_smile:
12. sep 2013 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taka trochu ina pre poľovníka :slight_smile:
13. sep 2013 o 00:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
a další zufalý pokus o auto..no nevydalo....ja to proste neviem,ale zakaznička sa nedala presvedčiť...tak sa presvedči zajtra ked pride po nu..dufam že mi ju nehodi do hlavy :/
13. sep 2013 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
Tu su moje tortičky,nie su dokonale ,ale su robené s láskou
13. sep 2013 o 00:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@brunila
@florentina dakujem vám za ochotu
13. sep 2013 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adka_praha ja pečiem sladké suché 10eur za kilo :wink:
13. sep 2013 o 07:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pralinka25 iné my už nezostáva len ich dať do krému, len ja by som ich najradšej nejak opražila a skaramelizovala len neviem ako na to, :unamused: nejak si to predstavujem len neviem či sa to podarí, prinajhoršom poletia do koša :grinning:
13. sep 2013 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo já ho nejedla, tak nevím :unamused:
13. sep 2013 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ach kocky tak toto bude tazky den...zrypala som sa aj s poschodovou tortou na schodoch ked som ju niesla na fotenie :frowning2: cela som dobita ako som sa ju snazila zachranit, s malymi upravami je nastastie pouzitelna, zato ja uz menej a to ich mam dnes 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: drzte palce
13. sep 2013 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela super, teraz citam ze piatok 13teho...uz je mi to jasne :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. sep 2013 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt niekto to raz pisal neviem ci jenie, denisa alebo petka neviem tie nicky
13. sep 2013 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag krasne su
13. sep 2013 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin ja som to vobec nezachytila, ale ako napad sa mi to zda fajn, tak uvidime, ci sa niekto prizna:slight_smile:) idem skusit este stryka googla
13. sep 2013 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 to ma mrzi, ale hlavne, ze si cela
13. sep 2013 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt dik topanka zatim stoji pod radiatorom som ho zapla inac by som nemala sancu, len este furt je mäkka :frowning2:
13. sep 2013 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 hlavne, ze si ako tak v poriadku! A tortucha tiez:slight_smile:
13. sep 2013 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobre ranko ;) mimon vikend a jedna rychlovka ako podakovanie na JISku :sweat_smile: a idem pokracovat este dalej, len som si musela dat kafiiicko :sunglasses:
13. sep 2013 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@lokalistin ja som susila cipky na 120 v trube.... podla mna, ak skusis na 80, pojde to. MAs pravdu, je tu teraz taka vlhkost, ze nic neschne.. Ja som tiez odovzdavala moju slaku na kavu este makku a to sa susila 2 dni..
13. sep 2013 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@njonja dakujem utekam teraz do roboty necham to cely den pod tym radiatorom a ak vecer este nebude tvrde skusim trubu, predok a zadok mam vyschnuty len podosvu ci ako sa to vola nemam vytvrdnutu, prvu som skusala uz skladat a cela popraskala lebo bolo mäkka a zacala menit tvar :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak uvidim pekny den
13. sep 2013 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin strana 5265, príspevok pod druhou fotkou torty, takým hrncom, písala to @denisa77 (dufam, ze som nesplietla nick), že susí na 50. Myslela si to?
13. sep 2013 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007 a ked chcu miesane aj s kremovymi? ja som na vianoce robila za 12 eur/kg... ale teda poziadavka na suche len tu este nebola...
13. sep 2013 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 uff... tak uz len same prijemne veci nex sa deju dnes... ja dnes tortu asi otacat hore nohami nebudem radsej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. sep 2013 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@maya30 jejda, chudě. Hlavně že jsi si nezlomila ruku nebo nohu a nebouchla jsi se i do hlavy?? Dávej pozor, aby se ti neudělalo špatně. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je mi to líto.
Toho já se pokaždé bojím, že mi dort těsně před odevzdáním spadne a co pak?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. sep 2013 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 boze mojka to ma mrzi...tohto sa ja bojim pri kazdej torte ze mi spadne ... ale si hrdinka ze si to udrzala tak ze je pouzitelna ... si to neviem predstavit ako si to zachranila ked si padala :wink:
13. sep 2013 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt si poklad to som myslela dakujem mooc tak ak nebude vytvrdnuta smarim ju do truby cmuk pekny den
13. sep 2013 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adka_praha nerobím krémové :wink: ..........robím torty, muffiny, sladké vianočné suché a slané suché-na rôzne príležitosti.....na zakusky krémové ma nenahovorí nik :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :wink:
13. sep 2013 o 09:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 joj, ešte ste ste obe OK.....aj ty aj torta......teda, v rámci možností....že? :slight_smile: a inak....ja bývam na 4 posch. bez výťahu.....a raz som šla dolu schodmi zaniesť tortu-zakazníčka dolu(lebo sme práve odchádzali z domu preč......reku nemusí sa trepať hore, ked idem ja dolu) a drrrrrrrrrrb.......na schodoch som spadla. MM niesol prvú a ja druhú.....a on že dúfam, že ten buchot nebol to, čo si myslím.....a ja som sa rehlila na zemi zložená.....a on že-buchla si sa? prečo sa smeješ? šiši ti? a ja že čo tam po mne....ale kukaj!!! torte nič nie je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. sep 2013 o 09:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@vladiella dakujem :slight_smile: lupienky som robila ako kruzok a stensila som okraje gulickovym radielkom (ked chytis grif tak sa ti to navlni) a tie ozdoby na hrane na modrej to je robene takymi kliestikmi (ja mam take v tvare polmesiaca so zubkami)
13. sep 2013 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok