• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

14. decembra 2017 
@jakelina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: šak pečiem.....teda tortujem......dnes od 7hod. s 2 prestávkami.......a konca kraja zatím nevidííííííííííííím :sweat_smile:
13. sep 2013 o 14:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 Ja robim s mm v nasej firme. Mam sice zdravotnu skolu , no robim uctovnictvo a Werbung :sweat_smile:
A doteraz som to robila po nociach odkedy som na materskej :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takze teraz je to super ako za starych casov. :wink: , keby len moji susnici boli zdravy.... :unamused:
Deti mam v skolke od rana 8 hod. - do 15 hod.
V pripade potreby mi da mm volno hoci kedy, len potom musim dohanat , co sa nazbiera.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale tak aspon si sama mozem zariadit veci tak , aby mi to pri detoch vyhovuje. :slight_smile:
13. sep 2013 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 jasné mojka, chápem......tak to je super, že môžeš mať volno pri deti....ale tak, práca sa nespraví sama, musíš to potom dohánať....
13. sep 2013 o 14:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina krasnuckeeeeee obe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. sep 2013 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo no tak zo srdcovej to ja nedam :astonished:
13. sep 2013 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 no však to tak je, těch hodin u těch dortů je spousta, já si taky někdy říkám, co mi na tom tak trvá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. sep 2013 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt dik musim prehrabat kufor ci nieco nenajdem

Inac bambule ak by ste mali pekne inspi srdce na vyrocie svadby, moc by bodlo nestiham absolutne nic :frowning2:
dakujem
13. sep 2013 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina ved to.....ale robím 7tortičiek..takže to preto tak.....už od stredy som v kuchyni......a budem do nedele...
13. sep 2013 o 14:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nika266 náádherné torty :slight_smile: prosim ta, ako si lepila na tu spodnu svadobnu tie strieborne gulôčky? ako to tam drzi? dakujem
13. sep 2013 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo tá Maja je neskutocne kraaaaaaaaaaaaaaaasna -teda torticka s Majou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. sep 2013 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag dakujem :slight_smile: , naozaj velmi krasne si vytvorila!
13. sep 2013 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojte baby prosim, neviete mi poradit mam zadanie ...tortu so zbranou je jedno akou, postup na pistol som nikde nenasla, nebude 3d , ale teda ma to byt pre 4 ročneho chlapca, pistol nejaku hadam dako vymodelujem,ale ak mate nejaky postup, pripadne foto s jednodouchou zbranou sem s nou.... som v koncoch to co bude za torta netusim, nemate nejake napady? za kazdy napad budem povdacne diiik. nechem aby bola tmava, predsa je to pre maleho chalana
13. sep 2013 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, pridavam aj svoje dalsie dve, ale nestiham vas vobec citat, ako to vsetko zvladate? :grinning: :grinning: :grinning:
13. sep 2013 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
@jakelina kraasne obe :slight_smile:
13. sep 2013 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
holky prosím, věci z modelovací čoko taky vytvrdnou jako třeba ze smartflexu?
13. sep 2013 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo uuuzasna je maja :dizzy_face: aj ked musim sa priznat, ze mne sa tie stare diely, ked bola este baculka pacili viac :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ja mam nejak k tym kilam pozitivnejsi vztah :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
13. sep 2013 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ollako já mám jen tuhto,jednoduchá z mých začátků s dortíkováním :slight_smile: :slight_smile:
13. sep 2013 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (22)
no a pridavam este moje dnešné .... pre Tomaska nakoniec krtko k dnesnym tretim narodeninkam :wink:
ak by sa vam naaahodou zdalo, ze vpravo su nejake "jamky" :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak nemate zly zrak...ale oslavenec stihol este pred fotenim poskusat kvalitu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
a druha je havinko pre kamoskinho syna :wink: mala byt uplne jednoducha, tak snad bude ok :wink:
13. sep 2013 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@lokalistin tady je pár srdíček,pak stačí napsat jen jména nebo datum......
13. sep 2013 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
@pipka Krasne,no krtkova je suprovaaaa .......Tomaskovi vsetko naj .... k jeho dnesnym 3. narodeninam...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. sep 2013 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@brunila tuu pistol si robila cisto z hmoty? ci potahovala nieco?
13. sep 2013 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko jeeeeeej az teraz docitavam, ze uz si citronovy krem robila, a ze bol uzasny. Tak som rada, ze chutil aj vam.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. sep 2013 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ollako jen z hmoty,ale myslím,že by se daly potáhnout nějaké oplatky.Na ten horní díl určitě.No víš to byly začá :wink: tky...
13. sep 2013 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moje dnešní dílka
13. sep 2013 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@brunila jej super dakujem len uvidim co ja narychlo zmocem :angry:
13. sep 2013 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka jééééééé, ty jsou kouzelné a krtka máš úžasného
13. sep 2013 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte šikulky:slight_smile: potrebovala by som poradiť ako mám spraviť poťah ,alebo niečo podobné -vzok tiger? ďakujem vám za pomoc
13. sep 2013 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkak23 nooo @mysiatkoo pouziva polystyren namiesto torty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
zial neviem ako dosiahnut take krasne ostre hrany, ja mam oble :unamused:
13. sep 2013 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lokalistin mne to pride ako srdce stensene sparatkom po dlzke a polepene lupienky
13. sep 2013 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo prekrasne torticky. prosim ta ako pecies korpus v 12cm forme? mne sa vzdy tak zmrsti ze mi z neho neostane pekny valec... na 150 peciem, ale asi treba na vyssie ze?
13. sep 2013 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok