Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dada2007
13. sep 2013

@jakelina 😀 😀 😀 😀 😀 šak pečiem.....teda tortujem......dnes od 7hod. s 2 prestávkami.......a konca kraja zatím nevidííííííííííííím 😅

mamina1978
13. sep 2013

@dada2007 Ja robim s mm v nasej firme. Mam sice zdravotnu skolu , no robim uctovnictvo a Werbung 😅
A doteraz som to robila po nociach odkedy som na materskej 😝 , takze teraz je to super ako za starych casov. 😉 , keby len moji susnici boli zdravy.... 😒
Deti mam v skolke od rana 8 hod. - do 15 hod.
V pripade potreby mi da mm volno hoci kedy, len potom musim dohanat , co sa nazbiera.... 😝
Ale tak aspon si sama mozem zariadit veci tak , aby mi to pri detoch vyhovuje. 🙂

dada2007
13. sep 2013

@mamina1978 jasné mojka, chápem......tak to je super, že môžeš mať volno pri deti....ale tak, práca sa nespraví sama, musíš to potom dohánať....

mamina1978
13. sep 2013

@jakelina krasnuckeeeeee obe 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lokalistin
13. sep 2013

@mysiatkoo no tak zo srdcovej to ja nedam 😲

jakelina
13. sep 2013

@dada2007 no však to tak je, těch hodin u těch dortů je spousta, já si taky někdy říkám, co mi na tom tak trvá 😝 😝 😝

lokalistin
13. sep 2013

@aduskatt dik musim prehrabat kufor ci nieco nenajdem

Inac bambule ak by ste mali pekne inspi srdce na vyrocie svadby, moc by bodlo nestiham absolutne nic ☹
dakujem

dada2007
13. sep 2013

@jakelina ved to.....ale robím 7tortičiek..takže to preto tak.....už od stredy som v kuchyni......a budem do nedele...

nelita02
13. sep 2013

@nika266 náádherné torty 🙂 prosim ta, ako si lepila na tu spodnu svadobnu tie strieborne gulôčky? ako to tam drzi? dakujem

pristela
13. sep 2013

@mysiatkoo tá Maja je neskutocne kraaaaaaaaaaaaaaaasna -teda torticka s Majou 😵 😵 😵

vladiella
13. sep 2013

@sikag dakujem 🙂 , naozaj velmi krasne si vytvorila!

ollako
13. sep 2013

AHojte baby prosim, neviete mi poradit mam zadanie ...tortu so zbranou je jedno akou, postup na pistol som nikde nenasla, nebude 3d , ale teda ma to byt pre 4 ročneho chlapca, pistol nejaku hadam dako vymodelujem,ale ak mate nejaky postup, pripadne foto s jednodouchou zbranou sem s nou.... som v koncoch to co bude za torta netusim, nemate nejake napady? za kazdy napad budem povdacne diiik. nechem aby bola tmava, predsa je to pre maleho chalana

dajulik
13. sep 2013

ahojte baby, pridavam aj svoje dalsie dve, ale nestiham vas vobec citat, ako to vsetko zvladate? 😀 😀 😀

pipka
13. sep 2013

@jakelina kraasne obe 🙂

mishulle
13. sep 2013

holky prosím, věci z modelovací čoko taky vytvrdnou jako třeba ze smartflexu?

pipka
13. sep 2013

@mysiatkoo uuuzasna je maja 😵 aj ked musim sa priznat, ze mne sa tie stare diely, ked bola este baculka pacili viac 😝 😀 ja mam nejak k tym kilam pozitivnejsi vztah 😅 😅 😀 😀

brunila
13. sep 2013

@ollako já mám jen tuhto,jednoduchá z mých začátků s dortíkováním 🙂 🙂

pipka
13. sep 2013

no a pridavam este moje dnešné .... pre Tomaska nakoniec krtko k dnesnym tretim narodeninkam 😉
ak by sa vam naaahodou zdalo, ze vpravo su nejake "jamky" 😅 😅 😀 😀 😝 tak nemate zly zrak...ale oslavenec stihol este pred fotenim poskusat kvalitu 😝 😀 😀 😅
a druha je havinko pre kamoskinho syna 😉 mala byt uplne jednoducha, tak snad bude ok 😉

brunila
13. sep 2013

@lokalistin tady je pár srdíček,pak stačí napsat jen jména nebo datum......

mamina1978
13. sep 2013

@pipka Krasne,no krtkova je suprovaaaa .......Tomaskovi vsetko naj .... k jeho dnesnym 3. narodeninam...... 😵 😵 😵 😵 😵

ollako
13. sep 2013

@brunila tuu pistol si robila cisto z hmoty? ci potahovala nieco?

mamina1978
13. sep 2013

@miciatko jeeeeeej az teraz docitavam, ze uz si citronovy krem robila, a ze bol uzasny. Tak som rada, ze chutil aj vam.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

brunila
13. sep 2013

@ollako jen z hmoty,ale myslím,že by se daly potáhnout nějaké oplatky.Na ten horní díl určitě.No víš to byly začá 😉 tky...

evvina
13. sep 2013

Moje dnešní dílka

lokalistin
13. sep 2013

@brunila jej super dakujem len uvidim co ja narychlo zmocem 😠

jakelina
13. sep 2013

@pipka jééééééé, ty jsou kouzelné a krtka máš úžasného

provea
13. sep 2013

ahojte šikulky🙂 potrebovala by som poradiť ako mám spraviť poťah ,alebo niečo podobné -vzok tiger? ďakujem vám za pomoc

sikag
13. sep 2013

@katkak23 nooo @mysiatkoo pouziva polystyren namiesto torty 😀 😀 😀 😀 😀
zial neviem ako dosiahnut take krasne ostre hrany, ja mam oble 😒

sikag
13. sep 2013

@lokalistin mne to pride ako srdce stensene sparatkom po dlzke a polepene lupienky

sikag
13. sep 2013

@mysiatkoo prekrasne torticky. prosim ta ako pecies korpus v 12cm forme? mne sa vzdy tak zmrsti ze mi z neho neostane pekny valec... na 150 peciem, ale asi treba na vyssie ze?