• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@pristela prosim ta ty dost casto spominas ze robis marlenku torticku....chcem sa opytat je dobre ju nechat po urobeni odstat 1-2dni? a len robis marlenku ako potahovanu tortu tak miesto kremom obmaslujes a potiahnes? dakujeeem
14. sep 2013 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ajjeeejooo to ma nenapadlo super napad naozaj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. sep 2013 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katkak23 ja som len povedala, ze je lepsi ako ja, nehladala som to cez google:slight_smile:)
14. sep 2013 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky rychlo vkladam a bezim , dočítam vas v pondelok aj popáčitkujem :dizzy_face:
14. sep 2013 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (67)
@katkak23 ja robievam tu marlenku bez valkania , ta je makka hned , netreba odstat , obmazávam tym karamel kremom ktory do nej aj davam
14. sep 2013 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ty jo, ty jsi si mákla, krásné jsou.
14. sep 2013 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja tento víkend iba jedna...nič som na nej nemohla meniť ,tak tortička podľa predlohy :slight_smile:
14. sep 2013 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (58)
damy, sima bude mat cubydup rok a ja jak dumam tak dumam, neviem nic vymysliet... chcem nejaku mensiu torticku, lebo s teri budu slavit naraz, takze budem robit dve... a pri teri mam tiez mozog prevareny, neviem jej vybrat, ci kitty, smolkov, macka pu... aaaach ked to dieta moje nezavislaci na nicom konkretnom :D to su problemy, co? :P ak by ste mali nahodou nejaky napad, budem rada...
14. sep 2013 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule,mozem spravit mramorovy korpus aj na obdlznikovy ple h?
14. sep 2013 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. sep 2013 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dalsia odovzdana... a na poslednu este nemam ani skrtnute - dlha noc bude
14. sep 2013 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (61)
Moja dnešná :slight_smile:
14. sep 2013 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
14. sep 2013 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
@adrika202 velmi rada, v LC som casto :sunglasses:
14. sep 2013 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo tá je bombová a Pat a Mat sú ako živí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. sep 2013 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mysiatkoo taky jsem dělala Pata a Mata, máš je krásné. Já jsem je měla nějaké velké, ale co už. :grinning: :grinning:
14. sep 2013 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps @jakelina dakujem holky... Majka ja som obdivovala vcera tyx tvojix a vobec sa mi nezdali velki :wink:
14. sep 2013 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby vy ste sialene sikovne !! :sweat_smile: jujjj zacat s tymto predtym nez som mala malu ...to by som sa vymakala,,moje su hrbolate, - ale dobre - a ta hmota sa farbi hrozne na prd...vsetko je farebne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,,, nuz chce to veru cas :wink:
14. sep 2013 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim Vas aké ovocie davate k citronovej plnke? vdaka za odpovede
14. sep 2013 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo jééé, děkuji. No mě přišli na ten dort trochu velcí, ale to je tak, když jsem je udělala dopředu, aby mi stáli a pak jsem zjistila, že paní chce dort s pribináčkovým krémem do 3 kilo. Tak jsem měla co dělat, abych se do té váhy vešla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. sep 2013 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cwilinge77 mandarinky
14. sep 2013 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby mám otázočku, či sa to stáva aj vám :confused: :confused: :confused: Robila som čokoládový korpus, jemnučký nadýchaný. K tomu jogurtovú plnku a broskyne. Torta bola pekne zahladená, obmaslovaná a chladila sa takto skoro 20 hodín. Poťah aj ozdoby mali cca 600g a torta normálne "klesla" pod tou váhou. Bolo to vidieť hlavne dole pri kraji a aj tam naľavo pri gombíkoch bola tá poťahovka normálne ako vydutá, odlepená od masla. Pritom vyhladená bola krásne, poctivo, ale po pár hodinách v chladničke sa jej stalo toto. Pri iných plnkách sa mi to nestáva, ale táto jogurtová síce pekne stuhla, ale stále bola také "ohybná". :confused: :confused:
14. sep 2013 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@pristela ty koki, z teba tiež nechápem :astonished:
to ako stíhaš?
a tie poschodové, no mám dosť :dizzy_face:
neskutočné, fakt :slight_smile: :slight_smile:
14. sep 2013 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 to dievčatko aj macko majú neskutočne milý výraz tváričky :dizzy_face:
to si ty modelovala?
no fakt- nemá to chybu :wink: :slight_smile:
14. sep 2013 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela nádherné torty...akurát včera sa ma moja malá pýtala, či čarodejnice existujú aj v našom svete a vieš čo, okamžite si ma napadla ty :grinning: :dizzy_face: pridávam sa k nechápajúcim, že ako to ty stíhaš.....
14. sep 2013 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
14. sep 2013 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@macamac Ďakujem :slight_smile: ja som ich robila. Takéto robím rada, lebo sa nemusím držať nijakej presnej rozprávkovej postavy. Bola to torta do rodiny, tak som nemala nič nadiktované :slight_smile:
14. sep 2013 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
A ešte jedna dievčenská :slight_smile: také by som aj každý deň robila :grinning:
14. sep 2013 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (59)
@adrika202 nie, co je to za stranku, nepoznam to :astonished: A este aj nejaka cudzia osoba je tam oznacena :astonished: si ma prekvapkala teraz :sweat_smile:
14. sep 2013 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 tak najlepšie torty :slight_smile:
14. sep 2013 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok