• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@denisak77 tá slnečnicová je nádhernááá :dizzy_face: a ja som myslela,ze tie vajcia su naozajstne :confused: užas :slight_smile:
16. sep 2013 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@anda1980 @ajka82 kocky moc dakujem urcite to tak teda vyskusam a supnem aj ovocie :slight_smile: som zvedava co povedia potom objednavatelia :slight_smile:
16. sep 2013 o 18:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děvčata dočtené,ale je to někdy fuška všechno přelouskat,No stojí to za to,protože téměř vždy jsem zase o kapánek chytřejší.Je to krásné,když si tak pěkně pomáháme. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A taky přidávám dortíky z minulého týdne.Jen děkovací srdce jsem nestihla nafotit. :angry:
16. sep 2013 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
moja poskromne jedna víkendová :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj tak mám toho dosť na stredu robím teraz tiež a na piatok daľšiu, takže z roboty letím domov a som zavretá v kuchyni :unamused: a to mám ešte aj malú chorú, po dvoch týždnoch v škôlke :sweat_smile:
16. sep 2013 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
Tortička pre milovníka šmolkov, šmoulinka vyzerá ako mužatka :D :D,
16. sep 2013 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@brunila To zelené srdiečko je nádherné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Veľmi sa mi páči tá farba :slight_smile:
16. sep 2013 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@brunila Krásna praca ,prosím aku farbu si použila na tej prvej trojposchodovej,taka krásna ružové Ďakujem za odpoveď
16. sep 2013 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 prosím ta ako robis tie odtiene na tych krajkových tortickach?
16. sep 2013 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker děkuji,zadání bylo srdce pro 20 letého chlapce,tak nějak mi ta barva přišla vhodnější jako červená nebo růžová :slight_smile:
16. sep 2013 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika266 já jsem to stínovala jen z vrchní strany růžiček,byla to myslím fuksie,ale nejsem si jistá.Měla jsem ji od loňského roku a už jsem ji nikde v nabídce nenašla .Docela mne to mrzí,protože se dort hodně líbil.Kdybych na ni narazila,dám vědět.
16. sep 2013 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viera6 hubkou (novou :grinning: ) na spodok po obvode nanesiem gelovku a smerom hore rozotriem do stratena :wink:
16. sep 2013 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sladulienky ,prosím vas nemate nejaké inspirácie na otvorenú okrúhlu krabicu s kvietkami na 6O ...potrebovala by som poradiť aj s vrchnákom ako na to.dakujem
16. sep 2013 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 aha,,,a ja som to skúšala práškovými ,ale nebolo to ono :grinning:
16. sep 2013 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina ale já budu mít nízký korpus, takže jenom jednou překrojený. Myslíš tedy, že je to málo?
16. sep 2013 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky prosím o radu... Idem robiť 3 poschodovu tortu a chcem sa opýtať z čoho davate jednotlivé podložky pod jednotlivé poschodia... lebo my jedna kočka radila že prvé musí byť vystužene a každe ďalšie na podložke len neviem aka ma byť ta podložka z čoho to robite... ďakujem všetkým za radu
16. sep 2013 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emilkaaa karton obaleny alobalom:slight_smile:
16. sep 2013 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sladulienky.bielozlata svadobna jednoposchodova okruhla.......ja fakt neviem, co s tym:frowning2:
16. sep 2013 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby smartflex ma daky vypadok? sla som na istotu a ono probleeem...
16. sep 2013 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meo fakt nevím, já dávám hodně krému a když mi tady ten zůstane, tak z něj udělám do mističky pohár s ovocem. Jeden mi přijde málo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. sep 2013 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emilkaaa já dávám víka od kýblíků co mám ze Smartflexu. Ořežu si je nožem a doprostřed udělám díru.
16. sep 2013 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina jo dík, tak asi radši udělám taky dvojnásobnou dávku. Ty poháry jsou dobrý nápad- ať žije dieta :grinning:
16. sep 2013 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
holky moc moc díky za pochvaly a @maya30 - od tebe mě to teda fakt moc těší, že se ráda podíváš na moje dorty, když zrovna třeba ty tvoje jsou pro mě vzorem :dizzy_face: a plno dalších holek tady, si vždycky říkám, kam se na ty nádhery hrabu :sweat_smile: , hlavně nechápu, jak můžete dělat tolik dortů za jeden týden, navíc třeba několikapatrových, já když jsem jich měla třeba šest a k tomu od pondělí do středy v práci, tak jsem měla dost, jsem asi nějaká pomalá :grinning:
16. sep 2013 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@emilkaaa já dávám do patrových dortů jako výstuž silný karton - zatím jsem teda dělala jen čtvercové svatební, takže jsem si vždycky vyřízla karton o 1 cm menší než patro, které na to přišlo, obalila do potr. folie a pod to většinou 4x výstuž z dřevěných tyček (asi 0,5 cm průměr), ty si vždycky přesně nařežu podle výšky patra a obalím taky do folie, která je trochu delší než ten kolíček, aby "vyčuhovala" ven a za ni se potom jen lehce zatáhne a vytáhne výztuž ven :wink:
16. sep 2013 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Zasa krasne torticky,nestiham ani pozerat, pridam aj ja vikendove :slight_smile:. Inac ten slabikar vyzera tak jednoducho, ale neskutocne dlho som ho robila :unamused: , som necakala ze bude tolko s tym prace
16. sep 2013 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
no ja som sa za posledny tyzden vyslovene vyblaznila na tortach. drobcom som robila 5 tort behom tyzdna, raz do skoly, do skolky, potom malicke torticky na doma a jednu obrovsku na domacu oslavu s priatelmi
16. sep 2013 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@jakelina ahoj mohla by si napísať recept na pribiňáka? Keď sa tu už o tom rozpráva chcela by som ho vyskúšať. Mama bude mať narodky a treba experimentovať a ten som ešte nerobila
17. sep 2013 o 05:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meo taky mi z jedné dávky přijde málo
17. sep 2013 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina tak to děláš stejně jako já a pokud nejsou tak koupím v papírnictví plastovou podložku na modelování,stojí kolem 30 kč a z toho udělám někdy dvě nebo jednu meší a jednu větší :slight_smile:
17. sep 2013 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@brunila aha, tak to je dobrý tip. Mám říct, že chci podložku na modelování, nevím jak to vypadá. Je to bílé???
17. sep 2013 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok