• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@meo tak to si uz pokrocila. Ja sa ucim varit I piect nanovo bezlepku. Az mala odrastie bude viac casu. Zatial aspon skusam a zbieram teoriu ako na to... :wink: ale byt Tebou uz si zaciatocnik nehovorim. Zbytocna skromnost. :slight_smile:
20. sep 2013 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timuss myslim ze ano, staci potom zakryt sackom alebo foliou aby to nevyschlo kedze sa to bude jest. A vyrezavanie by nemalo byt zlozite. Babulky tu uz spominali ako na to, myslim ze pipka. A lepit vodou. Ale makke sa to lepi vpoho. :slight_smile: kludne riskni. Dopredu si mozes namiesat I farebne potahovky...
20. sep 2013 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak a tu je moja nočná tortička
20. sep 2013 o 00:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
@katarina51 krasna svadobna
20. sep 2013 o 00:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 mas uzasnu robotu,kde si mozem kuknut vsetky tvoje torty?
20. sep 2013 o 00:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo uplne skvela
20. sep 2013 o 01:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katkak23 ta marlenka vyzera uzasne
20. sep 2013 o 01:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vladiella mne by sa ovela viac pacilo keby boli nejake albumy(mozno keby si urobila nejaku skupinu na fb alebo tu inspiracie a pohadzala to do albumov,tak by bolo viac nadsencov), ze hladam svadobne tak ich mam pokope tu je strasne vela inspi a nechce sa mi to prezerat cele radsej hodim do googla a kuknem tam,alebo napisem sem a spytam nech hodia to co potrebujem ak niekto nieco ma
20. sep 2013 o 01:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@muffinka8 ja som mala to karamelove asi rok po zaruke a ochutnala som ho a bolo dobre, trochu som z neho vyjedla a ostatok zahodila, ale nic mu nebolo
20. sep 2013 o 01:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 vyzera dobre ,keby si nepovedala,neni vidiet nic a sa mi paci ako si presla na vyssi level- ja sa na taketo techniky este nechytam :wink:
20. sep 2013 o 02:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@florentina vsetko dobre a aspon sem tam nas dojdi kuknut :wink:
20. sep 2013 o 02:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubinkova ci ten krem moze pod potah neviem,ale ja som minule robila zakusok,kde bol krem salko-maslo a vsetko pekne tuhe dala som nan jahody a slahacku a pridem do roboty a cely krem rozteceny a nechapem preco
20. sep 2013 o 02:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
to bolo k mojim narodkam-sorry za tapetu + ten hore
20. sep 2013 o 02:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
@mamina1978 všetko najlepšie synátorovi :dizzy_face: a tortička je super,verím,že sa páčila..keby si nenapísala,že sa nedarilo,nikto si nič nevšimne :grinning: ..a citrónový Paradise som už skúsila,je super,ešte raz ďakujem :wink: ..šupla som ho do mňamky pre nás...s mascarpone a šľahačkou+ maliny a naspodok dlhé piškóty ,namočené jemne v káve... :wink:
20. sep 2013 o 02:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@vladiella ty brdo to si tam jak dlho vkladala. Kukala som to už v polke som bola z toho úplne mimo jaké krásne a krás a krasnejšie sú tam
20. sep 2013 o 06:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
lopta po neviemkolkýkrát a jedna pre ,,tínedžerku,, ktorá miluje nákupy :slight_smile: no modelovanie nie je moja silná stránka :O
20. sep 2013 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
20. sep 2013 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 tak vies, stve ma to, aj ked som nemala este napecene ale modelacky uz boli nachystane a este ked si predstavim kolko ludi som odmietla lebo uz som mala plno a vlastne buduci tyzden uz budem zas len odmietat lebo sa mi tam presunuli tito, tak to mi vadi najviac :angry:
20. sep 2013 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina tak to mi je luto, ale zdravie a rodina je prednejsia a ked to inak nejde tak clovek musi obetovat prip. obmedzit aj konicek, verim ze len docasne :slight_smile:
20. sep 2013 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
SURNE!!!!!!!!!!!!!!!!ahojte, prosim surne radu....farbila som na cerveno - velvet a teraz sa mi pri nanasani na tortu trha, asi to bude , ze som dala vela farby, da sa to niecim zachranit??????
20. sep 2013 o 09:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludkas31 potri ruky Cerou, alebo olejom a premies
20. sep 2013 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt Vdaka idem skusit
20. sep 2013 o 10:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 úžasnáááááá, za foto to stálo :wink:
20. sep 2013 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@florentina drž sa a určite sem nakukni :slight_smile:
20. sep 2013 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin mňaaaaam
20. sep 2013 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vladiella uvidím...ono to vyrezávanie nie je až také jednoduché, ako sa zdá, už to mám odskúšané na prasiatku, čo som robila dcérke...vyzerá to, že to je malina a nie je :sweat_smile: ale jasné, že dá sa to spraviť, všetko sa dá, keď človek chce :grinning:
20. sep 2013 o 10:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 tak si mala stastie, inak ja som tiez taka...teraz sa mi pecie korpus na zajtrajsiu tortu a dovarila som karamelovy puding :sweat_smile: tiez vsetko na poslednu chvilu ale ma to niekedy aj svoje vyhody, aj ked mne sa toto veru este nestalo, vzdy ked posunuli tak aspon 3 dni pred :wink:
20. sep 2013 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timuss a nedalo by sa pouzit nieco taketo? pripadne kombinacia este klasickych vykrajovacov na kvietky a listky http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/jem-vykrajovacka-kvetinova-vysivka-jakobsky-styl-floral-applique-jacobean-style/
20. sep 2013 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sladké žienky, v Kaufe kryštálový cukor 89 centikov
20. sep 2013 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok