• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

Prdávam tohotýždňovky aj keď tento týždeň bol veľmi zlý a ani som nemala chuť piecť.Mladší syn išiel v pondelok do školy v prírode 120 km od nás a v utorok v noci učiteľka volala ,že Tomáško je v nemocnici.Skoro ma drblo,zvracal,hnačkoval a tak sa strašne tešil.Mala som z toho nervy a vôbec sa mi nechcelo,ale dnes sme boli poňho,tak už je dobre.Hneď lepšia nálada.
20. sep 2013 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@jakelina to ti závidím.Aj ja som ho nahovarala na krtka,ale bezúspešne. :unamused: a ĎAKUJEME
20. sep 2013 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moja včerajšia, fotila som to aj s pomocou alobalu a aj tak je to na prd :angry:
20. sep 2013 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@denisak77 Krásne ako vždy.Prosím ťa ako robíš tie volániky dole čo máš na tej ružovej kvietkovej.
20. sep 2013 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisak77 jak to čtu, tak přesně to samé bylo u nás. Syn odjel na lyže se školou a hned první den večer mi volali, že je v nemocnici. Taky průjem, zvracel a já v 7 měsíci těhotná. No moje nervy. Jezdili jsme za ním sto kilometrů do nemocnice. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. sep 2013 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akapulko ty ozaj áno.Už ťa spoznávam aj ja :grinning: :grinning: :grinning: ,aký je ten svet malý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. sep 2013 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina perfektná....
20. sep 2013 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte dievcata pridavam moju dnesnu madagaskarovsku:slight_smile:))
20. sep 2013 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (57)
@jakelina my sme za ním ani nemohli,lebo tak plakal,že nám nedovolili a ešte mu aj mobil zobrali,lebo mi v kuse vyvolával,strašné...
20. sep 2013 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocku prosim Vas inspiracie na tenisove torticky by sa nenasli?
A tiez take tie s tymi siluetami zalubencov prosiiiiim :slight_smile:
20. sep 2013 o 20:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisak77 my jsme mohli, ale ležel na infekčním a já tam s tím břichem. No naštěstí jsem nic nechytla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. sep 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinamk úžasná, ty postavičky jsou naprosto dokonalé.
20. sep 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak to je jednoduché,orežem tortu a nechám okolo toľko hmoty aký chcem mať volán a ten potom čtetcom opakom ,alebo špajdľou nariasim.Ale ak je dosť hrubý poťah tak stačí ,len štetec pritláčať vedľa seba a ono sa to takto samo nariasi.Vyskúšaj ,veľmi jednoduché.Napísala som to ako hotentót,ale neviem to inak opísať.
20. sep 2013 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Tak dobojovane, klasika Hello Kitty a moja druha svadobna torta v zivote. Nevesta bola taka stastna, ze mi nechala 20€ tringelt. Milujem takych zakaznikov :slight_smile:
20. sep 2013 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
@jakelina tak to si mala fakt šťastie že si nič nechytila
20. sep 2013 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina joooooj dakujeeeem ja som ich robila 4 dni:slight_smile:)) sice sa mi zlomila noha na zirafe ale to som prilepila uz o tortu lebo to bolo tesne pred.. a dakujeee este raz za pochvalu:slight_smile:))
20. sep 2013 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@79zuzana moc krásné oba. Teda tak to je tringelt, to ti přeju. Já dostávám někdy tak deset korun a nebo v 99 % případů nic. :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. sep 2013 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinamk nemáš zač, jsou fakt úžasné a celý dort je boží
20. sep 2013 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj holky, potřebovala bych poradit s tímto dortem....jsem hodně začátečník...udělám nějaký korpus, klasicky promažu krémem, krémem z boku polepím čoko tyčinkama KitKat, ale nevím z čeho udělat to bahýnko, aby šlo rozmáznout a drželo a prasátka vymodeluju z marcipánu? Mooc díky za všechny rady a typy...co nejdřív...v pondělí chci vytvářet...
20. sep 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@lucula73 to je stranka, na porovnanie dostat v jednom obchode za tolko a v inom za tolko len treba kuknut co je vsetko v cene teraz som v robote v noci by som to mohla pokukat, napis co je pre teba dolezite, aby tam bolo
20. sep 2013 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tertery to bahýnko je čokoláda, rozpuštěná a prasátka jsou z marcipánu
20. sep 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinamk uzasne postavičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@akapulko ja robievam tuto : http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=15171 ale plnku robim inu

@eliska22 no hej , ale ten alobal ti tam nesmie clonit ale odražať svetlo, musis ho nasmerovat na svetlo, ale pokial si fotila niekde v kute bez okna z ktoreho by na jednu stranu svietila a na druhu by si odrazala to svetlo alobalom tak je jasne ze si odfotila tmu :frowning2: /jedna lampa niekde hore na strope nestaci / alebo treba dat niekde okolo torty prenosne svetlo, lampu , ja fotim polovicu tort v noci a v kuchyni nemam okno :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze tiez fotim cez lampu
20. sep 2013 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisak77 neboj pochopila som to :grinning: písala si zrozumiteľne :wink: . Mám nabudúci týždeň svadobnú a tam má byť taký volanik,tak preto už minule som si všimla,že si ho robila a zabudla som sa ťa nato opýtať a teraz som ho zazrela znova tak som sa hned pýtala :slight_smile: no tak som zvedavá či sa podarí. Ak nie tak bude bez a hotovo.
20. sep 2013 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina Díky za odpověď a myslíš, že udělat ten piškotový korpus a na to nalít rozpuštěnou čokoládu ve vodní lázni i s tukem? nebo jen čokoládu?A asi mít po obvodu ty tyčinky ještě před nalitím čokolády,že? :wink:
20. sep 2013 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin aha,už som pochopila................a ďakujem za ochotu...................si zlatá........už som poprosila brácha,on vie nemecky,zajtra ide do roboty,tak aby sa nenudil,bude hľadať robota :grinning:

a ďakujem za všetky páčitká........... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. sep 2013 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela a nesupla by si mi sem aj tvoju plnku? :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tie platy davas tkto tenucke alebo si neskusala aj trosicka hrubsie?dakoval :wink:
20. sep 2013 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tertery první tyčinky a pak nalít čokoládu s tukem a do ní zabořit ty prasátka, dokud je to měkké
20. sep 2013 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisak77 :fearful: boze zase ake prekraaasne si urobila fakt nadhera!!! malemu prajem skore uzdravenie :frowning2:
20. sep 2013 o 21:28  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akapulko jo robievam tenke , take tenke to je prava doboska , a plnku robim coko nad parou :wink:
20. sep 2013 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana ta svadobka je super kolko mas prosim ta rozdiel medzi poschodiami a kolko ti vazila?
20. sep 2013 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok